Problem s otackamy

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Dracco
Příspěvky: 5
Registrován: ned bře 15, 2015 17:53

Problem s otackamy

Příspěvek od Dracco »

Zdravim, potreboval by som pomôcť/poradiť.
Mám Nubiru combi 1,6SX 16V, 78KW, rv98.

Problém je ten že mi počas jazdy pri vyradení rýchlosti do neutralu začnú behať otacky od 1100 do 2300 a skáču hore,dole,hore,dole,... až kým znovu nezaradim rýchlosť. Robí to či je auto studené alebo zohriate ale nerobí to vždy povedzme z 10 jázd to robi pri siedmich.

Druhý problém je ten že keď robí toto tak aj pri preradovani (to je jedno na aký stupeň) mi otacky vyskocia až na 2500 a držia sa tam cca 3-4 sekundy a až potom začnú klesať.

Vymenil som sviecky, káble sú nové, vyčistil som skrtiacu klapku a auto šlo asi 2 týždne v pohode no znovu to robí, stretli ste sa s tým niekto?
Daewoo Nubira SX combi, 1.6 16V 78kw, r.v. 1998
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s otackamy

Příspěvek od conpet »

A krokový motorek jsi měl venku ?
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Dracco
Příspěvky: 5
Registrován: ned bře 15, 2015 17:53

Re: Problem s otackamy

Příspěvek od Dracco »

Nie, nemal tak som ho dnes vybral poriadne vyčistil a nahodil nazad. Uvidíme či sa niečo zmení alebo nie počas jazdy, lebo po naštartovaní otacky síce vyskočili na necelých 2000 ale pekne rýchlo padli dolu na 900.

Inak dá sa nejako nastaviť/ doladit riadiaca paka aby sa ľahšie radili rýchlosti? Nieje to spojkou ale pakou lebo sa trochu ťažšie radi ale čo viem tak nubiry sú ze vraj citlivejšie na radenie tak to tak možno aj ma byt,neviem
Daewoo Nubira SX combi, 1.6 16V 78kw, r.v. 1998
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“