Problémy s řazením rychlostních stupňů

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Problémy s řazením rychlostních stupňů

Příspěvek od Serpico »

...to palikxi to si Tomase nepotěšil zaplatit práci, která je nanic - kde je odbornost - znalost a zkušenost...a za co vlastně zákazník platí, za hokus pokus? - to je taky úroveň aneb současný stav autooprávárenství, sám jsem to zažil taky, když jsem sponzoroval SRBA servis, tak vím o čem píšu...

A tak se mějte fajn a přeji jen dobré servisy s palikxy, petrmy, JRD McLaern a jinými dobrými a znalými...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy s řazením rychlostních stupňů

Příspěvek od palikx »

no co nadelas.
jen jsem si ted vsiml ze se v 1 prispevku jeste pta na olej
tak nalevaci sroub je zvrchu na 17 klic s plastovou cepickou.kontrolni je zespodu mezi vanou a poloosou na 14(myslim)
je tam olej udajne celozivotni cerveny specalni.menit se nemusi ale kolem 150tis by to nebylo na skodu.
vautomtech neni stala napln jelikoz ma ta skrin filtr a ten se menit musi (cca 75tis)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
rolos2
Příspěvky: 70
Registrován: sob kvě 02, 2009 13:10
Bydliště: Svitavy

Re: Problémy s řazením rychlostních stupňů

Příspěvek od rolos2 »

Zdar, tak jsem chtěl vydělat ze svislého čepu směrem nahoru páku mechanických táhel od řazení.které jsou zajištěné tím pojistným plíškem.protože mi tam úplně chybí celá ta plastová vložka s gumovými Okroužky a nešla mi řadit 2 ani 5 rychlost, ale vůbec mi ten čep s tím pojistným plíškem nejde vydělat- vysunout ani silou a páčením.... poradíte někdo co s tím???
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“