Servisní manuál

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Maroš
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 22, 2005 19:31

Servisní manuál

Příspěvek od Maroš »

Zdravim všechny. Potřeboval bych poradit, kde sehnat servisní manuál pro Daewoo Kalos 1.4SOHC?! Nikde v servisu vám ho neseženou,protože by mohli ztratit zákazníky. Chci dělat nejaké malé úpravy, ale potřebuji něco, do čeho bych mohl popřípadě nahlédnout. Ozvěte se prosím radši na E-MAIL!!! Díky předem!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Já mám podobný problém, já bych zase potřeboval servisní knížku někde jsem jí ztratil. A na druhou garančku sem šel už bez s.k. U prodejce mi řekli že se to dá udělat výrobně v německu za 50€ prej udělaj, ale 50€!!! :cry:
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Nedávno sem byl ve Škodovce něco kupovat a vedle mě si chlap kupoval novou servisní knížku dal za ní 36 Kč a jinak už sem několikrát viděl ještě z dob Daewoo že na knížce bylo napsáno duplikát a byla vydána a orazítkovaná Daewoo Avia letňany tedy zastoupením podle mě by ti měl jakejkoliv autorizovanej servis být schopen vystavit duplikát a rozhodně za méně peněz než píšeš a když né servis tak centrála GM není to žádný ofic doklad a tak by to neměl být problém
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Re: Servisní manuál

Příspěvek od Dvain »

Maroš píše:Zdravim všechny. Potřeboval bych poradit, kde sehnat servisní manuál pro Daewoo Kalos 1.4SOHC?! Nikde v servisu vám ho neseženou,protože by mohli ztratit zákazníky. Chci dělat nejaké malé úpravy, ale potřebuji něco, do čeho bych mohl popřípadě nahlédnout. Ozvěte se prosím radši na E-MAIL!!! Díky předem!!!
Zkus http://chevy.mrmax.dp.ua/EN/GMDE_TIS_START.html
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Teda páni ani se mi nechce psát počasí!
Otevřel si někdo ten odkaz od Dvain-a? Já teď jsem na něm snad hodinu brouzdal ale tam je VŠECHNO :!: Když to řeknu blbě tak podle toho by jste si mohli udělat i Daewoo sami doma :shock:
Nejenom veškerá plechařina,elektrika,jak a proč se sjíždí gumy ale i stolice v případě havarie kde uchytit a táhnout když by jste rovnali kastli!
Ale i motor no všechno! Až to ani nechci vědět!Kdyby to člověk vytisk tak to nějaká stránka bude :lol: :lol:
Tak ať nám jezdí a nezlobí
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

no parada keby take nieco bolo na Nexiu :cry: :cry: :cry:
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Maroš
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 22, 2005 19:31

Re: Servisní manuál

Příspěvek od Maroš »

Dvain píše:
Maroš píše:Zdravim všechny. Potřeboval bych poradit, kde sehnat servisní manuál pro Daewoo Kalos 1.4SOHC?! Nikde v servisu vám ho neseženou,protože by mohli ztratit zákazníky. Chci dělat nejaké malé úpravy, ale potřebuji něco, do čeho bych mohl popřípadě nahlédnout. Ozvěte se prosím radši na E-MAIL!!! Díky předem!!!
Zkus http://chevy.mrmax.dp.ua/EN/GMDE_TIS_START.html
Díky moc za tento odkaz!!!
jumpy
Příspěvky: 8
Registrován: čtv bře 28, 2013 13:25

Re: Servisní manuál

Příspěvek od jumpy »

mne to uz nefunguje
network error :evil:
Zbyněk
Příspěvky: 82
Registrován: pát úno 24, 2012 20:06
Bydliště: Jesenicko

Re: Servisní manuál

Příspěvek od Zbyněk »

Odpovědět

Zpět na „KALOS“