Prestavba na LPG

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
martinprikryl
Příspěvky: 12
Registrován: sob kvě 02, 2020 20:13

Prestavba na LPG

Příspěvek od martinprikryl »

Ahojte ma kalosa rv 2003 1.4 16v viem ze tieto auta robili aj z LPG chcem sa opytat teda ci di niekto daval robit LPG a vedel by mi poradit niaky dobry servis kde to robia. idealne v Bratislave. dakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestavba na LPG

Příspěvek od LordMMX »

vynikajúci servis je Hatiar vo zvolene. ja tiež dochádzam.

hoc nikdy som nemusel, raz to namontoval a odvtedy 9 rokov nebolo treba na to prstom položiť.
budúci rok idem na výmenu nádrže a kontrolu ale to je celé.

v BA netuším žiaľ.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Prestavba na LPG

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den .
Jako o plynu jsem uvažoval někdy kolem 1980,když jsem měl Š.120 . To sice benzin stál 2,00 kčs ale plyn 0,90 Kč . Byl jsem dá se říct
přesvědčený na tuty ale přihodila se tady u nás asi o dvě ulice taková událost. Přijela k těm lidem návštěva no a auto mělo plyn.
Nevím proč tenkrát pustili "návštěvu" s autem do garáže. Byli přes noc .Byl podzim a v garáži byl plynový kotel a s auta návštěvy unikal plyn !
No a došlo v noci k výbuchu ! Bylo štěstí, že vrata v garáži byly chatrnější tak domek vydržel ! Jinak auto a zařízení garáže šlo na šrot
garáž a chodby museli vymalovat ! Potom jsem ještě uvažoval o plynu když jsem měl Renolta Espace šesti válec a tři litry obsah.
No tenkrát jsem kontaktoval firmu v Liberci, která se to dělala. Ale když mi tenkrát řekli asi 38 000 kč tak mě to přešlo !
Jinak syn, který měl moji 120 tak si tam plyn nechal dát.Potom si koupil Favorita taky měl plyn teď má Volkswagna a taky si tam dal plyn.
Jinak vyplatí se to, když víc jezdí ale musí počítat ,že třeba nesmí do podzemních garáží a i při případné nehodě je to nebezpečnější !!!
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí třeba i s tím plynem !!!
Vl.
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestavba na LPG

Příspěvek od LordMMX »

to už dávno neplatí, že je to nebezpečnejšie. autá s lpg už môžu do podzemných garáží, je tam viac ochranných prvkov ako na benzíne, jednak proti úniku, onak v prípade nehody...

viac tu https://hatiar.eu/blog.html

https://hatiar.eu/blog/131-myty-a-fakty-o-lpg.html
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Odpovědět

Zpět na „KALOS“