Dekarbonizacia motoru

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
martinprikryl
Příspěvky: 12
Registrován: sob kvě 02, 2020 20:13

Dekarbonizacia motoru

Příspěvek od martinprikryl »

Ahojte mate niekto skusenosti s dekarbonizaciou? nemyslim teraz vseliake tie specialne oleje atd ale dekarbonizaciu vodikom. Lebo dlho nad tym uvazujem tak ze ci tie usadeniny niak nemozu upchat sacie potrubie popripade palivove potrubie.
Reklama
 

Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Dekarbonizacia motoru

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Jestli mohu tak já před rokem začal používat do benzinu aditivum. Sice jsem se dlouho rozmýšlel, protože ještě po převratu sem
začaly chodit různé přípravky jak do oleje tak i do benzinu. No a tenkrát jsem měl Škodu 120 najeto asi 90000 a tak jsem při výměně
do oleje "šoupnul" americkej zázrak no ani ne 500-600 km. a motor odešel do věčnejch lovišť ! :( Je pravda, že tenkrát auta měly
obtokový filtr a i byly jine oleje a i technologie. Tenkrát ,když někdo najel třeba 120 000 tak to byl pomalu zázrak.
No mám Kalose 1,4-16v-2003 ,kterého jsem si koupil před třemi lety co mě naboural "frajer" s Feldou a to byl tedy 120 toho jsem měl od novoty.
Řek bych ,že asi dobrý. Ono někdy člověk snad i musí věřit co uvádí. Jak říkám zatím dobrý i když jsem teď měl problém ale to byl kablík.
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i

https://www.parfemydoauta.cz/aditiva-do-benzinu/
nebo když si samozřejmě projdeš i jiné stránky ale jestli to stojí za ty peníze !?!
https://searchatlas.centrum.cz/?q=testo ... gIOo4FYjwn
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Dekarbonizacia motoru

Příspěvek od milosh »

Kdyz jsem byl na STK, tak mi rikal technik, ze to chce treba 4x nabrat lepsi benzin napr. Shell V-Power a idealne autu nalozit a nejezdit jen na klobouka, coz s automatem jde celkem pohodlne - i muj pripad :) Takze obcas z vyfuku "vyzenu pavouky" a clovek by se divil jak to pak hned jede lip - overeno, zadny placebo.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „KALOS“