kalos 2006

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
ace15
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 30, 2020 20:37

kalos 2006

Příspěvek od ace15 »

Zdravím.Má někdo zkušenost co dělat při hlášení chyby P0341 což,je problém s čidlem vačkového hřídele?Po výměně auto nemá výkon.Byl zkontrolován rozvodový řemen, vyměněny kabely a cívka se svíčkami.Vyměněn i palivový filtr a auto se chová stále stejně.Dík.
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: kalos 2006

Příspěvek od palikx »

zaklad uspechu je zmerit zda je cidlo napajeno z ecu. a jestli je signalovy kabel neprerusen.
takze promerit kabely a primacknout piny.
a nikde neni psano ze nove cidlo znamena dobre.
problemy s cidlem jsou bezne a blbe se to hleda
bohuzel diagnostika nema signal viditelny takze to ani nejde poradne zkontrolovat
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: kalos 2006

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den !
Tak já mám taky problém. Když to rozvedu tak už jsem to tady psal, že občas nestartuje. Což to ono to nejde občas nastartovat
měnil jsem svíčky, kabely cívku a i snímač na klice /ty jsem zkoušel tři / a vždy poslal zpět jako vadný vzali to samozřejmě jsem musel zaplati
poštu .Jinak to hlavně zlobí když je teplý motor. Jako obě čidla jak motoru i vzduchu podle diagnostiky jsou dobrý? Ale co mě vadí,
že startér točí ,že bych mohl na něj jezdit ale motor mrtvý brouk !?! Jako i proud jsme měřili a nikde se neztrácí ?!?!
Ještě na co nemohu přijít, že dopředu na trojku pustit s kopečka tak dva tři metry a chytne ?!?! Jako je mi jasný, u motoru se řemenem je to risk!
Ne aby mi někdo napsal ten vtip jak chovanci ústavu /blázni /jeli na výlet autobusem no a autobus taky zastavil a šofér zkoušel opravit
a přišel k němu jeden chovanec /no blázen/ a povídá já vím co tomu je .Řidič ho někam poslal ať neotravuje ! Ale když přišel asi po čtvrté
a řidiči se stále nedařilo opravit tak mu povídá : "Tak co to mu je !?" No a blázen s milým úsměvem povídá :"Je to rozbitý !"
No nic hlavně ať vám jezdí a nezlobí a jestli víte tak jsem jedno ucho !!!
Vl.
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: kalos 2006

Příspěvek od conpet »

Co kostřící body v motoru? Očistit dotáhnout, Zkusil bych jinou baterii - i když tou to na 98% nebude, ale můžeš si to odškrtnout a hledat jinde :lol: Vzpomeň si na Pehu jak ho kráska vytrestala, a nakonec to byl kostřící bod na převodovce.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: kalos 2006

Příspěvek od palikx »

topole tohle odpovida na cidlo vacky.
to jsi menil?
obvykle kdyz je spatny tak to napoprve nechytne.pustis klicek zkusis znovu a jede to.
no a pak taky palivova pumpa by tohle mohla delat.
a u kalosu a matizu zlobi cidlo podtlaku v sani.nevim proc ale ukazuje blbosti a motor nechytne.
a jak se ti to povede nakonec nastartovat?
chybu cidla vacky to ale vetsinou napise diagnostika
pa
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: kalos 2006

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Tak asi po čtrnácti dnech píší i když se mi moc nechce protože to stále není ono. Takže Péťo ta kostra to není tam je odpor 0,02 .
Pavle jako čidlo vačky mám koupený ale tvrdí ,že tam chyba není. Já bych ho snad i vyměnil sám ale tam je horší přístup jak penězům tak jim věřím.
Jinak ten podtlak to taky neukazovalo. Jeden servisák taky jestli to není spínací skříňka ale to jsem zkoušel i klíč, který mám bez dálkovýho.
Jinak mi to víc zlobí ,když je motor teplý tak chci zkusit i čidlo teploty protože tady známý má sice Haťapku a tomu to prý dělalo a i když teplotu
ukazovalo tak po výměně dobrý. Jinak jako chodí .To jsem tuhle jel s Děčína a kdo to tam zná tak nahoru za městem silnice na Huntířov
jsou dva pruhy a šel jak brus. Jako se to zlepšilo ale ,když to člověk přímo nenajde a nemá jistotu jestli pude tak jsem takový nervózní !
Tak vážení hlavně ať jezdí vám a nezlobí !

Dávám mapku. Pochopitelně jsem jel dál ale aspoň ten kopeček.
https://mapy.cz/zakladni?planovani-tras ... &xc=%5B%5D
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: kalos 2006

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný večer.
Jenom chci napsat ,že na 99% je závada odstraněna. Už týden jezdím a zatím dobrý !
Takže to nakonec byl kablík ,který byl vede k snímači kliky ale byl až v husím krku takže to nebylo vidět a ještě tam jeden drát zůstal !!!
No a bylo to vlastně přerušený jak když to je střižený takže tam v určitých momentech i proud procházel. Asi to bylo načnutý někdy dřív
třeba když se vyndával motor a bylo to cvaknutý, třeba před těmi třemi roky ,když jsem nechal měnit po koupi rozvodový řemen !?!
Ono i bylo poznat sice nepatrně, že tam byl husí krk jako cvaklí ! Jinak jsem vracel tři čidla kliky a to už bylo podezřelí .Ono když jsou
vadný třeba dvě je možný ale tři ? Pokaždé jsem to bral od jiného prodejce takže vždy pošta zpět. Hlavně, že se zas člověk na to může spolehnout !!
Byla to hrůza, když jsem při každém parkování hledal aspoň mírný svah !
No Péťo už jsem i hledal jak uvádíš tu elektrónku :lol:
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc. :lol:
Tak už se mi i lépe usíná protože to bylo na hlavu !!!
No nic tak ať nám jezdí a nezlobí !!! :D :D :D
Vl.
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: kalos 2006

Příspěvek od conpet »

Tak to je super. Taky občas napoví když zakvedláš kabeláží a ono to najednou naskočí -i
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Odpovědět

Zpět na „KALOS“