Daewoo kalos check svítí

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
t-virus
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 07, 2017 13:52

Daewoo kalos check svítí

Příspěvek od t-virus »

Zdravím, mám takový problém...Už nějakou dobu mi svítí check motor, když je motor studený asi po minutě, mě to hodí do "nouzového režimu", šlapu na plyn a autu se nechce zrychlit, kontrolka začne svítit...po dalších pár sekundách už je vše v pohodě. Na diagnostice ukazuje vynechávaní jednoho z válců. V servise si s tím nevěděl rady, měnil svíčky, cívku a problém přetrvává, prý ať si zajedu do Brna na obroušení ventilů nebo co, že možná to je tím. Auto mám ojeté a nechce se mi dávat peníze za něco a pak zase zjistím, že problém bude přetrvávat. Zkoušela jsem jiný servis, tam prý je chyba v elektrice, ale že by auto potřebovali na týden. Měl někdo podobný problém? Po zahřátí auto jede v pořádku, jen prostě když je studené, tak je líné a začně jakoby vibrovat.
Reklama
 

vagascan
Příspěvky: 90
Registrován: úte říj 25, 2016 19:54
Bydliště: Bratislava

Re: Daewoo kalos check svítí

Příspěvek od vagascan »

Co povedala citacka?
Chevrolet Cruze 1.6 91 KW 2011
EX Chevrolet lacetti SW 1.6 LPG BRC 2006
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Daewoo kalos check svítí

Příspěvek od LordMMX »

častokrát je to spôsobené nahorením karbonu na ventiloch a ich nedostatočným uzatvorením. treba to dať rozobrať a vyčistiť + prebrúsiť ventily. auto celkovo bude jazdiť oveľa lepšie.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Daewoo kalos check svítí

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Sám mám Klose a měl jsem od novoty 1,2 .Byl jsem s ním spokojený. Měl vlastně má najeto asi 93 tis.
Protože to co zbylo /byl rozbitej na zadek ale motor a předek nerozbitej.Koupil ho mladej kluk dal ho dohromady a je spokojenej.Protože jsem s ním byl spokojený tak jsem si zase koupil Kalose ale
najeto 123tis. ale 1,4 16V .Proč to píši . Jde o to ,že záleží kolik má najeto a kdo sním jezdil !!! Jestliže jsi koupila Kalose /nenapsala jsi jakého a kolik km./ tak nejsi milionářka. Jako Kalos je dobrý auto !!! Ale teť kdo s ním jezdil! Nejdřív výměny provozních kapalin a hlavně benzin!! Ne nějaký ONO a nebo
jakákoliv čerpací stanice !!! Já už když jsem jezdil i na záruční prohlídky s prvním tak mi technik říkal dobrej benzin je základ a nebát se očas protočit otáčky někde kde nejsou policajti a nejde udělat karambol ! Holt to projet aby to "vyhnalo pavouky" ! Beru teď benzinu a dokonce Vervu a jsem na 8l.
Jako nejezdím nějaký "láksám" byl jsem teď dvakrát v Praze a samozřejmě jak se jezdí tak je to holt brzda plyn a spokojenost ! A taky mě zlobila kontrolka ale teď po čtyřech nádržích je to lepší ale u mě to byla lambda sonda /zatím dobrý/ !!! Jinak už i při prvním Kalosu mi technik říkal i když svítí tak hlavně jestli jsou provozní kapaliny a jinak se nic neděje. Tak nějak když se ti bude chtít tak dej vědět .
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí !
Odpovědět

Zpět na „KALOS“