Vyhrievanie zadného okna

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Templar
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 10, 2014 13:54

Vyhrievanie zadného okna

Příspěvek od Templar »

Dobrý deň ;)

Máte niekto skúsnosti s tým, že sa Vám pretrhli/prepálli pruhy na zadnom vyhrievanom skle?? Nemám to na celom okne, len nejako v strede mi 5 tých pruhov nejde a to celkom dosť ovpliyvňuje viditeľnosť v strednom speťáku, keďže Kalos nemá vzadu strierač... Neviete, či sa to dá nejako opraviť? Napadlo ma spájkovanie, ale tak no neviem či to je dobrý nápad :D

Ďakujem za radu :)
Reklama
 

ozzman
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 15, 2011 10:39
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhrievanie zadného okna

Příspěvek od ozzman »

Je na to taký opravný lak s kovovými čiastočkami, viď. https://www.youtube.com/watch?v=FSPdfjCbHX8 Dá sa to ľahko poriešiť svojpomocne. Stačí, kúpiť, naniesť a hotovo.
A propos, treba to nanášať len na miesta kde je tá vodivá vrstva prerušená, nie na celú plochu toho vodivého pásika.
Templar
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 10, 2014 13:54

Re: Vyhrievanie zadného okna

Příspěvek od Templar »

Uf, tak to by som musel kúpiť také 3 balenia... :| A niečo také ako "Made in Home" by sa nenašlo? :lol:
ozzman
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 15, 2011 10:39
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhrievanie zadného okna

Příspěvek od ozzman »

Templar píše:Uf, tak to by som musel kúpiť také 3 balenia... :| A niečo také ako "Made in Home" by sa nenašlo? :lol:
stačí ti 1 balenie, stojí to cca 10€. Nie je to jadrová omietka...dáva sa tam tenká vrstvička. Ten lak má presné odporové charakteristiky, takže zaručené "homemade" domáce recepty typu "....natrieme to nahrubo slepačím hovnom" tu fungovať nebudú :lol: . Ak to chceš mať funkčné, rýchlo a bez straty času tak si to kúp a sprav tak ako chalanisko na videjku.
Uživatelský avatar
BoroX
Příspěvky: 694
Registrován: ned zář 22, 2013 20:40
Bydliště: Bratislava

Re: Vyhrievanie zadného okna

Příspěvek od BoroX »

Mal som aj ja rovnaký problém na predošlom aute, vyriešil som to tak isto ako na tom videu a použil som Loctite.
Sú tam síce iba 2 gramy, ale vystačí to - nie je dobré špekulovať nad inými "home" produktami - nedrží to. Tu máš tento http://www.lenax.sk/specialne-lepidla-2 ... yhrievania
Tie samolepky s výrezom - šablóny, si vyrob aj viac kusov, nerobí sa to dobre bez toho :PP:
Boris
Chevrolet Aveo 1,4 16V SE Elite, 69kW, 2007, 210 tis km,
Odpovědět

Zpět na „KALOS“