Ventilátor topení

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Hobol
Příspěvky: 153
Registrován: sob led 12, 2013 20:14

Ventilátor topení

Příspěvek od Hobol »

Kalos 1,2 HB bez klima. Na cestě jsem zjisti že nejde ventilátor topení, na žádnou rychlost. Probral se až na poklep. Je vpravo pod schránkou u spolujezdce. Zespodu se dá na něj klepnout. Trucoval čím dál víc. Demontoval jsem ho. Drží na třech šroubech, trochu jsem zápasil s konektorem. když jsem ho rozebral, byl plný bordela s uhlíků. očistil jsem to štětcem, ofoukal kompresorem a procvičil uhlíky. Smontoval dohromady. Dva roky už běží. Uhlíků už moc nebylo tak nevím kolik vydrží Nevíte jestli se dají sehnat uhlíky (origo, replika nebo z čeho se dají přizpůsobit)
Reklama
 

Zbyněk
Příspěvky: 82
Registrován: pát úno 24, 2012 20:06
Bydliště: Jesenicko

Re: Ventilátor topení

Příspěvek od Zbyněk »

Uhlíky by se dali obrousit na brusce aby pasovali.Zkusil bych z nějakého ručního nářadí.
Hobol
Příspěvky: 153
Registrován: sob led 12, 2013 20:14

Re: Ventilátor topení

Příspěvek od Hobol »

Z ručního nářadí asi ne. Ty uhlíky jsou červený jak na startér. Mají v sobě měď.
Zbyněk
Příspěvky: 82
Registrován: pát úno 24, 2012 20:06
Bydliště: Jesenicko

Re: Ventilátor topení

Příspěvek od Zbyněk »

http://www.vltava2000.cz/autoelektrika/ ... tmentID=62 tyhle myslíš.Snad nějaké najdeš.
Hobol
Příspěvky: 153
Registrován: sob led 12, 2013 20:14

Re: Ventilátor topení

Příspěvek od Hobol »

2x Kalos. 220 000 km. Před měsícem přestal jít ventilátor topení. Stejně jak na starým Kalosovi se po poklepu rozběhl. Takže stejně jako minule, Viz výše. Rozebrat vyčistit a běží jak vítr. Budu se muset naučit vkládat obrázky.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“