furt brzdí

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
blafuzo
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 09, 2012 14:23

furt brzdí

Příspěvek od blafuzo »

čau bando , mám ted kalose ale začal mi přibrzdovat předek ale že furt .... po čem jít díky za radu
Reklama
 

Uživatelský avatar
frezzi
Příspěvky: 1576
Registrován: pon říj 08, 2012 17:10
Bydliště: Slovensko

Re: furt brzdí

Příspěvek od frezzi »

blafuzo píše:čau bando , mám ted kalose ale začal mi přibrzdovat předek ale že furt .... po čem jít díky za radu
nezdá sa ti pedál tvrdší ? skús vybrať doštičky , vyčistiť brzdič od toho prachu z doštičiek , vyčistiť tie pliešky v ktorých su uložene doštičky možno sa ti len sekli doštičky ;) :)
Aveo 1.4 16V 69Kw, sedan Šedá Metalíza -
výbava : čím ďalej tým lepšia :D
blafuzo
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 09, 2012 14:23

Re: furt brzdí

Příspěvek od blafuzo »

tak desky chodi.pedal tvrdej tak me napada jen ten brzdo tip na vej valec ,pac se hrejou obe strany stejne.kde hn koupit mate tip na vrakac?v praze dik
paul08
Příspěvky: 120
Registrován: čtv pro 23, 2010 03:04
Bydliště: okr.NZ

Re: furt brzdí

Příspěvek od paul08 »

Radsej este skus vymenit komplet brzdovu kvapalinu a pozriet tesnost celeho systemu,trubky a hadicky prezriet a poriadne odvzdusnit a potom kupovat ...
Zbyněk
Příspěvky: 82
Registrován: pát úno 24, 2012 20:06
Bydliště: Jesenicko

Re: furt brzdí

Příspěvek od Zbyněk »

Tak přesně tohle mě dělal Kalosek :lol: .Vyměnil jsem pístky s gumičkami v brzdičích.Byly orezlé pístky a drhly.Teď v pohodě.Oprava obou pístků 500kč za matroš a práce samodomo. :PP:
blafuzo
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 09, 2012 14:23

Re: furt brzdí

Příspěvek od blafuzo »

no tak pistky nechodej pismi kde si je koupil to byla sada?
Zbyněk
Příspěvky: 82
Registrován: pát úno 24, 2012 20:06
Bydliště: Jesenicko

Re: furt brzdí

Příspěvek od Zbyněk »

Pístky a gumičky jsem koupil v Polsku,mám to k nim nejblíže a nejlevněji.Pístek origo,gumičky autofren. U nás třeba www.czdrafel.cz nebo někde v autodílech,je to běžně k sehnání.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“