ZApalovací kabely Kalos 1.4 16V

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Mam len foto motoroveho priestoru, poslal som ti ho.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Reklama
 

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

a to potrebujesh tu fotku iba kvoli zapojeniu..??
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Neví 1-3-4-2 nebo 1-4-2-3 nebo 4-2-1-3 ;)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

aale...

vonkajsie dva valce su napajane s jednej cievky...
a vnutorne dva su zase z druhej cievky..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: ZApalovací kabely Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Topol »

Pěkný den.
Abych nezakládal nové téma tak jsem tto šoupnul sem.
Před týdnem jsem dojel do Luhačovic.Dojel jsem prakticky na výpary no a taky mě cestou zlobilo levé přední no a tak si říkám zajedu do servisu aby se podívali.Sednu do auta a nastartuji no a jak traktor.
Zajedu k pumpě a vemu 42 l ! No a jel jsem do servisu.Bavíme se o kole a tky jak blbě jde motor a že to může být i tím třeba zavdušněním.Během půl hod. vyměnil celý ventilek a já si říkám projrdu a jestli se nechytne protože když jsem mu dal plnej tak se jako chytnul a zdálo se.že jde normálně.
Vyjedu z Luhačovic a kousek za městem takový plácek zastavím a říkám si to není možný.No když jsem otevřel kapotu tak mi spadla čelist ! :( Dva kabely ke svíčkám sežraný !!! Zajel jsem zpět do servisu a on že na Kalose nic nemá ale našel nějaké staré a za stovku vyměnil.Auto jede normál jakorát radio hrčí,že nejde zapnout!Byly to nové kabely které jsem dával na STK koncem srpna! DDoma mi zůstaly staré tak až se vrátím tak budu řešit.
Jinak jsem se stavoval v Ježově u Vojty a Jarky.Popovídali a zavzpomínali a i oběd jsem dostal moc se mi u nich líbilo a jestě jednou děkuji !!!I to pivo jsme dali sice nealko ale holt jinak to nejde když je člověk s koňma :PP:
Tak vážení pěkný den a ť nám jezdí a nezlobí a auto zqs až nemu sím mít "VYKUNĚNÝ" :lol:
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: ZApalovací kabely Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Topol »

Pěkný den. :D
Já jen doplním příspěvek.To cojsem psal je pravda ale včera jsem se jel projet a kontrola jestli
se zase nedostavili kuny nebo co to bylo za potvory.Pochopitelně zůstalala svitit kontrolka motoru.
No a včera když jsem nastartoval tak kontrolka motoru normálně zase zhasla !!!
Asi to bude tím,že mi někdo poradil abych pod auto dal psí extrementy,že ta ty potvory nepůjdou !
Asi jsou opravdu silný,že to i vymazalo chybu !!! :lol:
Dneska odpoledne asi zajedu do Modré podívat se na vyzu a třicetikylového kapra .
Tak vážení ať nám jezdí a nezlobí a ať se daří ! -i
https://www.google.cz/search?q=modr%C3% ... &gfe_rd=cr
Hobol
Příspěvky: 153
Registrován: sob led 12, 2013 20:14

Re: ZApalovací kabely Kalos 1.4 16V

Příspěvek od Hobol »

2x kalos.
To bude asi tím , že některé chyby se se po několika správných cyklech vymažou sami, některé sice v paměti zůstanou , ale kontrolka zhasne, jdou vymazat počitačem, možná i odpojením baterky ( to je příklad i poškozených nebo odpojených zapalovacích kabelů). některé chyby se zapíší do paměti a kontrolka stále svítí a nejde vymazat i po odpojení baterky (např. EGR ventil), jdou vymazat počítačem. A jsou chyby které nejdou vymazat ani počítačem (např závady na airbagu).
Odpovědět

Zpět na „KALOS“