Trax - asistent zjazdu z kopca

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Odpovědět
milkoTT
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 23, 2014 13:19

Trax - asistent zjazdu z kopca

Příspěvek od milkoTT »

Zdravim Vas priatelia, chcem sa spýtat ci niekto z Vas skusal asistent zjazdu z kopca v Traxe. Priatelka ma v Traxe motor 1.7 diesel , 4x4 pohon. Zatial to auto jazdilo len po normalnych cestach, bolo kupene minulý rok, sneh si zatial neužilo, nakolko minulu zimu skoro vobec nesnezilo. Jazdil niekto s tym autom v nejakom terene kde by skusil ako pracuje ten asistent zjazdu z kopca? Popravde sa trochu bojim ho niekam zobrat mimo cesty vzhladom na nizko položeny predný naraznik. Dakujem za postrehy.
Reklama
 

JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Trax - asistent zjazdu z kopca

Příspěvek od JTR »

Zkoušel jsem to u první Captivy. Do terénu nemusíš, já to zkoušel na normální cestě (samozřejmě dolu z kopce), prostě jenom točíš volantem, auto si přibržďuje samo. :)
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: Trax - asistent zjazdu z kopca

Příspěvek od honzik »

Zdar, mám sice jen předokolku, ale asistenta sjezdu mám taky. Funguje to dobře, před prudším svahem zmáčknu tlačítko, rozsvítí se kontrolka a již jen jedu dolů, auto si pohodlně drží nízkou rychlost. protože ten systém ale spolupracuje s ABS, vydává to docela nepříjemné zvuky, ale funguje to. Pak to jen vypneš.
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
milkoTT
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 23, 2014 13:19

Re: Trax - asistent zjazdu z kopca

Příspěvek od milkoTT »

Popravde neviem kde a na ktorej ceste by som toho asistenta vyuzil, zatial som po takej s beznym autom nesiel a to jazdim 20 rokov. Myslim si že to ma skor vyuzitie v terene, ale tam to ma zas trax limitovane nizkou svetlou vyskou podvozku.
Odpovědět

Zpět na „TRAX“