Chevrolet Trax club

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od honzik »

Tak tě mezi námi vítám a přeji, ať ti Trax slouží k naprosté spokojenosti...
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Reklama
 

Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od honzik »

Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Uživatelský avatar
Vladka
Příspěvky: 654
Registrován: stř úno 06, 2013 20:34
Bydliště: Rochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od Vladka »

jsem vám vyfotila včera kolegu.... ;-)

tak snad to není Pavel5 ;-) měl rámeček na SPZ a tam bylo právě www.emilfrey.cz :-D
na kvalitu nehleďte, mobil....no :-(
Přílohy
Obraz015opr.JPG
Obraz015opr.JPG
Nyní: Citroen C4 Grand Picaso, 1,6 BlueHDI, 88kW, MAN6, vínová
Bývalo:
VW Golf VII, 1,2TSI, 77kW, šedá
Opel Signum 2.2, 2004, benzín, stříbrný
Chevrolet Cruze HB, edice WTCC 1,6, 91kw
BMW 525d, r.2003
Sen: no toho je!! :-)
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

Novinka k Traxovi. Po najetí 4700 km od koupi nového vozu jsem musel nechat auto odtáhnout do servisu. Odtah proběhl rychle, během 40 minut od zavolání jsem měl na místě i náhradní vůz - Octavia combi, 2.0 TDI. Půjčení je (nebo aspoň předpokládám) v záruce na max 4 dny, což mi přijde poněkud podivné v případě, že servis neopraví vše včas.
Problém nastav u brzd. Rozsvítila se červené kontrolka brzd a aby toho nebylo málo, začla příšerně kvílet.
Autem jsem tedy dojel domů, byl jsem kousek, zkontroloval brzdovou kapalinu, jestli jsem blbě neodbrzdil ručku a projel. Po minutě opět to samé.
Po zavolání asistenční služby mi bylo řečeno, že vůz na místě neprohlédnout - říkal jsem si, že by to mohla být prkotina. Tak přijel odtah, což bylo ve čtvrtek večer. Auto bylo odtaženo do BS Auta v Brně, kde mi druhý den řekli, že to bude špatný kontakt čidla ruční brzdy a že to opraví v pondělí...tak snad to klapne, jinak budu bez auta.
Takže taková je má zkušenost s Traxem po 4700 km. Snad to bude na hodně dlouho poslední špatná věc.

Jinak jsem chtěl poprosit "Traxáky", především s Traxy s motorem 1,4 T a 1,7, jestli by nenapsali nějaký krátký článek o spokojenosti, výhodách a nevýhodách svého vozu. Článek bych pak umístil zde: http://chevrolet-trax.blog.cz/
Děkuji předem
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
ujostefan
Příspěvky: 32
Registrován: sob úno 15, 2014 18:31

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od ujostefan »

surpan:.

tak to mi je ľuto...dufam, ze oprava bude co nejdrive :)
a to si volal asist.sluzbu "Chevrolet" ? aneb pojistovnu (asist.sl.)?
CHEVROLET TRAX 1,6 LT benzin (biela), r.v.2014
Seat Cordoba 1,4
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

ujostefan píše:surpan:.

tak to mi je ľuto...dufam, ze oprava bude co nejdrive :)
a to si volal asist.sluzbu "Chevrolet" ? aneb pojistovnu (asist.sl.)?
Tak ve čtvrtek se to stalo, v pondělí vrátili i umyté. Byla to asistence Chevrolet. Fungují pořád dobře.
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
ujostefan
Příspěvky: 32
Registrován: sob úno 15, 2014 18:31

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od ujostefan »

Zopár fotiek z môjho CHEVY-ho :) Zatial som maximalne spokojny, ludia sa nadalej obzeraju, otacaju, nevedia kam to auto zaradit :)
No, ved prave preto som ho aj kupova (okrem ineho), aby som mal nejake zvlastne, netradicne, ine, ojedinele auto, hm...tak je to super :PP:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
CHEVROLET TRAX 1,6 LT benzin (biela), r.v.2014
Seat Cordoba 1,4
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od honzik »

aby se u nás taky něco hnulo...pár fotek z cesty do Slovinska přes Rakousko. Za celou dobu jsem potka jen dva traxe, ale za jízdy, a tak jsem se alespoň postavil vedle dvojčete...
Obrázek[/URL]

Obrázek[/URL]

Obrázek[/URL]
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

Novinky na webu Trax clubu. Pan Krohn sepsal své zkušenosti s Chevroletem Trax s naftovým motorem 1,7. Najezdí denně docela dost a je spokojen.
Více info na: http://chevrolet-trax.blog.cz/
Také bych poprosil majitele Traxe s 1,4Turbo, jestli by nesepsal své zkušenosti a nepublikoval je na tomto webu. Nejlépe i s nějakou pěknou fotkou i jiné barvy než bílá :D
Díky moc Traxáci
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od honzik »

...potom, že nás nepřibývá...

Obrázek[/URL]

Obrázek[/URL...

...a jedna dnešní, ale špatná, je to večer a jen s mobilem u Electroworldu v Ostravě...

Obrázek[/URL]
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

-i Paráda. To já v Brně potkal jen jednoho bílého za jízdy a pak tebe u Příbora.
Hlavní je to, že by nebylo špatné domluvit se, sehnat víc členů do Trax clubu a jezdit na srazy, protože pokud budeme mít klub a budeme se scházet, můžu domluvit pak slevové poukázky na náhradní díly na Traxe a není to zrovna malá sleva. Podmínky ale jsou účast na srazech a aspoň pár členů.
Takže traxáci, hlaste se, ať máme i svůj klub a můžu začít domlouvat výhody pro členy. :PP:
Jirka
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

Trošku jsem si hrál a udělal propagační video na Traxe a Trax club.

Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od honzik »

Zdravím všechny majitele Traxe, protože je zřejmě okurková sezóna, alespoň pár postřehů a zkušeností po 12 tisících najetých kilometrů od února (plus více než deset tisíc s mercedesem viano).

Závady : 0
Problémy : žádné
Zkušenosti : už jsem si zvykl, rozdíl mezi cruzem a Traxem samozřejmě je, ale nic podstatného. Výhodou pro mě je menší délka, auto je tím pádem ve městě mrštnější, motor je super, vždycky mám dostatek výkonu, pokud potřebuji, jen je třeba se nebát pořádně šlápnout na plynový pedál. Spotřeba je nečekaně dobrá, i když po dálnici jezdím 150 - 160, spotřeba jen kolem 6,7 l/km.
Často jezdím do Čech s přívěsem, auto tahá bez problémů.

My link je super, všechno funguje jak má Jsem s autem spokojená a nelituji, že jsem si ho koupil.
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

honzik píše:Zdravím všechny majitele Traxe, protože je zřejmě okurková sezóna, alespoň pár postřehů a zkušeností po 12 tisících najetých kilometrů od února (plus více než deset tisíc s mercedesem viano).

Závady : 0
Problémy : žádné
Zkušenosti : už jsem si zvykl, rozdíl mezi cruzem a Traxem samozřejmě je, ale nic podstatného. Výhodou pro mě je menší délka, auto je tím pádem ve městě mrštnější, motor je super, vždycky mám dostatek výkonu, pokud potřebuji, jen je třeba se nebát pořádně šlápnout na plynový pedál. Spotřeba je nečekaně dobrá, i když po dálnici jezdím 150 - 160, spotřeba jen kolem 6,7 l/km.
Často jezdím do Čech s přívěsem, auto tahá bez problémů.

My link je super, všechno funguje jak má Jsem s autem spokojená a nelituji, že jsem si ho koupil.

Tak to jsou super informace. Já krom problému s čidlem ruční brzdy také jinak bez problémů. A teď jsem začal jezdit rozumněji a i spotřeba šla dolů. Jezdil jsem hodně město a dálnice kolem 150 a měl jsem spotřebu 8,1 litrů u motoru 1,6. Nyní mám spotřebu 6,5 litrů. Což je super.
Nikdy předtím jsem v autě neměl tempomat, tedy mě ani nijak nelákal. Po vyzkoušení v Traxovi jsem nadšen. Nejen, že si přidávám plyn ,když potřebuju předjíždět (to prý u všech aut nejde), ale jde vypnout tempomat mimo brzdu i tlačítkem na volantu a pomocí tlačítka si přidávám rychlost po 2 km dolů nebo nahorů, když potřebuju zpomalit či zrychlit. Pro mě nová fuknce, super jak na dálnici, tak i na vesnice na padesátku.
Také jsem se teď stěhoval a Trax po sklopení sedaček zvládl přestěhovat hromady věcí. Takže jsem z auta víc než nadšen. Najeto mám cca 12,5 tis km.
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Odpovědět

Zpět na „TRAX“