Test kvality :) Camaro 2013

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od Boeing737 »

Nedalo mi nenahrať video pri čakaní na koniec servisnej prehliadky.
Camaro za 37.000.-EUR ,ale kvalita spracovania je hodná na auto do 10.000.-EUR.
Chápem šetrenie tam, kde sa dá a už skoro ani jedno auto nie je také,ako jeho dedkovia,ale pri tejto cene by som očakával viac, aj keď "srdce" tohoto auta je pod kapotou a kvôli tomu si ho ľudia kúpia,ale...
Inak takéto "spracovania" som videl aj u iných značiek,ale cena bola okolo 20.000.-EUR.

https://www.youtube.com/watch?v=XtN03_K ... load_owner
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od mzprx »

Tie dvere su 2x sirsie, ako u bezneho auta. Aj keby tam bol ocelovy profil, dali by sa prehnut.
Tie plasty by sa prehybali v akomkolvek aute. To o (ne)kvalite Camara nic nehovori.
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od JTR »

Boeing bude odborník :D a je nutné vzpomenout nepřesné řazení a to že auto na "pětku" pružně nezrychluje ze 40km/hod..... a podobné perly automobilových "odborníků". Aut jsem měl mraky a tohle jsem v životě nezkoušel. Bombastické je to mačkání těsnícího profilu dveří dole -i -i
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od TIBI77 »

No neviem co by si za 37 litrou chcel!!! :D
:PP:
2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od Boeing737 »

JTR píše:Boeing bude odborník :D a je nutné vzpomenout nepřesné řazení a to že auto na "pětku" pružně nezrychluje ze 40km/hod..... a podobné perly automobilových "odborníků". Aut jsem měl mraky a tohle jsem v životě nezkoušel. Bombastické je to mačkání těsnícího profilu dveří dole -i -i
Nie som odborník,len som čakal za tie peniaze väčšiu kvalitu spracovania inter.,lebo kvalita plastov je rovnaká ako v Aveu.
Ale keď budeš vypisovať menej hlúposti na fóre a začneš makať,tak si ho môžeš kúpiť a potom daj vedieť,či ti to nevadí.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od Boeing737 »

TIBI77 píše:No neviem co by si za 37 litrou chcel!!! :D
:PP:
Tak áno a ešte bolo aj v akcii :-)
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od Krtek »

Ono je třeba si uvědomit že Camaro je opravdová Amerika. A ty kvalitou nikdy nevynikaly. Jednak maji jinej vkus třeba na interiéry což se třeba mně líbí ale jinak nic moc. Těžko srovnávat třeba s Ferrari nebo Lambem. :-( To už fakt radši "Ameriku" z Korei
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od TIBI77 »

Krtek píše:Ono je třeba si uvědomit že Camaro je opravdová Amerika. A ty kvalitou nikdy nevynikaly. Jednak maji jinej vkus třeba na interiéry což se třeba mně líbí ale jinak nic moc. Těžko srovnávat třeba s Ferrari nebo Lambem. :-( To už fakt radši "Ameriku" z Korei
Bodujes :o)
Amerika s Korei :D
To bude na tuningovom zraze vyzerat takto:
Cau.Co mas?Ameriku-s Korei(chevy)a ty?Taliana-s Ciny(lambo) :PP:
chevy.jpg
chevy.jpg (28.58 KiB) Zobrazeno 9602 x
Cinske_Lambo.jpg
2.0 VCDI LT+ 2013
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od JTR »

pro Boeing: jsem potěšen, že máš takovou starost o moji finanční situaci. Mohu tě ubezpečit, že těch pár chvilek na netu mojí osobu opravdu nezrujnuje. Ale k věci: pokud si budu kupovat Camaro, tak bych to bral jako jedno z nejlevnějších aut v dané kategorii. To nehrozí protože auto beru jako "spotřební materiál" a jsem již starší a potřebuji pseudo 4kolku, tak mám Captivu (již druhou). Což je cenově pomalu stejně jako Camaro s nějakou slevičkou ;) a tu bych u svého prodejce jistě dostal -i (zdravím Kladno). Pro pobavení si kupuji jiné věci např. drahé lyže a třeba posledního mazlíka XJR 1300 a jsem spokojen, takže nemusím nikam chodit mačkat plasty a pomlouvat jak je to na hovno.
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od Boeing737 »

Ja som to tu celé založil len z recesie a ty si sa hneď do mňa "obul",že aký som "odborník".

Mňa hlavne zaujímalo to, že na čom všetkom výrobca ušetrí čo vidieť a hlavne čo nevidieť.
Niektoré časti ešte ako tak beriem /možno kvôli bezpečnosti sú tam ohybné plasty ;) /,ale koľko človek musí zaplatiť,aby sa mu interiér nerozpadol ešte v predajni...
OK,mám možno Volvo za ktoré by som si mohol kúpiť 2 ks Camarov,ale bavíme sa o autách v cene 2-3 izbových bytov. Jasné-je to "len" auto a to sa pokazí.To všetko beriem,ale keď už idem kupovať auto v takej cene a nech je to akákoľvek značka,tak nech mi v inter.nič nevŕzga.
Takúto kvalitu si "zaslúži" /dnešné auto,lebo staré boli kvalitné/auto za 8 až 10.000.-EUR,kde sa muselo šetriť kade-tade. Takéto plasty mám v Aveu a vzhľadom na cenu auta to neriešim.

Inak osobne ma Camaro vôbec nezaujíma a ani sa mi nepáči. Keby stálo aj 50.-EUR,tak by som si ho nekúpil,lebo pre mňa je tento typ auta nevyužiteľný. Tak isto by som si nekúpil ani tucet iných značiek áut tohoto typu. Tým len chcem objasniť, že ja som nekritizoval Camaro ako také,ale cenu vs kvalitu auta ako takého.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od JTR »

pro Boeing: no trošku nechápu, kritizuješ něco, co nechceš (prakticky ani zadarmo, já bych Camaro za 50 euro bral), nechápeš, že je to prakticky nejlevnější auto v dané kategorii, je to stejné jako kritizovat Dacii a její výbavu!!! Osobně si myslím, že jedinci co si koupí Camaro opravdu nebudou koukat na to že je "volná" ruční brzda a podobné "kraviny". Nechal si si zvednou haubnu a prohlížel motor? Slyšel si ho v chodu??? A osobně si myslím, že Camaro je přesně o motoru, větru ve vlasech (u cabria). -i
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od Boeing737 »

Ty nechápeš !
Nekritizujem Dáciu,lebo stoji 6.000.-EUR
Nekritizujem Aveo,lebo stojí 10.000.-EUR
Kritizujem Camaro,lebo stojí toľko,koľko stojí.
Budem kritizovať Mercedes,lebo stojí toľko,koľko stojí.

Camaro som skúšal dokonca na okruhu, okrem toho Lamborghini, Porsche 911 turbo, Ferrari.

Môžeš skúsiť aj ty, napr. tu:

http://www.najzazitky.sk/auto-moto-zazi ... a-porsche/
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
JTR
Příspěvky: 115
Registrován: pon lis 26, 2012 15:11

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od JTR »

prostě nechápu. Co nechci nemusím kritizovat. Proč bych to měl kritizovat, když to nebudu kupovat?? Asi rád radíš jiným (prostě odborník) viz i tvoje doporučení svést se. Pokud bych chtěl, tak si umím poradit i sám. Pokud chci zažít rychlost a adrenalín, protáhnu svého mazlíka. Většinou se ale kochám. :D
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od Boeing737 »

Nekritizujem,len som zverejnil na fórume svoje video.
Téma je: Test kvality :) Camaro 2013
Nič viac a nič menej za tým nehľadaj.
Inak je to XY tém,tak si čítaj inú.
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Test kvality :) Camaro 2013

Příspěvek od Krtek »

Já si teda myslim že auto za mega má bejt kvalitnější než auto za 200-500 tisíc. A čert vem že za mega je to motokára a za 500 litrů třeba prémiová nákupní taška.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „CAMARO“