defekt a jeho vyřešení

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
fleury12
Příspěvky: 5
Registrován: pát kvě 11, 2012 09:58

defekt a jeho vyřešení

Příspěvek od fleury12 »

Zdravím pánové,

nechce se mi to tady celé pročítat, tak založím nové téma. Už jste měli někdo defekt na orlandu? Jak jste to řešili. Mi se nechce používat tu sadu co máme v autě, neb je to k ničemu. Volali jste na nějaké klientské číslo z tohoto důvodu? Jedu do Rakous a mám z toho docela vítr, abych k vůli defektu někde nezůstal visez. Rezervu nemám a neuvažuji i ní (zatím). Spíš chci vcědět, jak to někdo řešil, pokud měl takový malér. Jak se to řeší u nás a jak v cizině.

Díky, s pozdravem fleury 12

P.S: jinak 1,8 benzín s plynem, rok 11/11, najeto 88tis a nemůžu si to auto vynachválit.

:PP: -i
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: defekt a jeho vyřešení

Příspěvek od smire666 »

Ja som dostal prvý defekt v živote práve s orlíkom a sada bola na dve veci (prerazený okraj dezénu). Teraz mám pod kufrom rezervu.
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: defekt a jeho vyřešení

Příspěvek od lomngi »

fleury12 píše:Zdravím pánové,

nechce se mi to tady celé pročítat, tak založím nové téma. Už jste měli někdo defekt na orlandu? Jak jste to řešili. Mi se nechce používat tu sadu co máme v autě, neb je to k ničemu. Volali jste na nějaké klientské číslo z tohoto důvodu? Jedu do Rakous a mám z toho docela vítr, abych k vůli defektu někde nezůstal visez. Rezervu nemám a neuvažuji i ní (zatím). Spíš chci vcědět, jak to někdo řešil, pokud měl takový malér. Jak se to řeší u nás a jak v cizině.

Díky, s pozdravem fleury 12

P.S: jinak 1,8 benzín s plynem, rok 11/11, najeto 88tis a nemůžu si to auto vynachválit.

:PP: -i
nechce sa mi tu čitať nieco co už existuje. tak že temu dám smazať.
nebuď leniví a použi tlačidlo hladať .
Ked niekto mal tolko času aby damné téma napísal tak Ty si najdi čas to prečítať.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
chevychevy
Příspěvky: 22
Registrován: čtv lis 29, 2012 21:31
Bydliště: Most

Re: defekt a jeho vyřešení

Příspěvek od chevychevy »

Loni v zimě v neděli odpoledne proražená pneu na naší slavné D1-pneu v pr...,v aute pouze lepící sada.Řešeno přes asistenci pojištovny-chce to ale nervy a nenechat se ukecat(zajištěny servis snaží se i tak vytahnout prachy-platí se pneu a vyvažení)
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Pokec“