přední vyhřívané sklo

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
kamani
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 06, 2012 20:41

přední vyhřívané sklo

Příspěvek od kamani »

Zdravím nevíte někdo jestli se dá někde sehnat přední vyhřívané sklo na chevy Orlando ..
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od smire666 »

Dosť o tom pochybujem -P
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od 357 »

Kdo by taky takovou kravinu kupoval, že...
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
nahox
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 04, 2012 11:37
Bydliště: Ružomberok

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od nahox »

nemyslim ze by to bolo v ponuke . i ked poliaci vymyslia aj certa
Chevrolet Orlando 2.0 VDCI 96 Kw strieborna metaliza
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON

este jedna Thalia 2009 v garazi

po novom mamina ma ceed 2018
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od hoza »

Kdo chce mít horší příjem signálu jak na gps tabletu pda a vůbec čemkoliv co nemá externí výstup na anténu ať si to klidně pořídí. :mrgreen:
Nám se sklo tak dobře odmlžuje třeba proti Kalosovi že jsem si vprvní chvíli myslel že ho už máme z fabriky.
wsskAT
Příspěvky: 136
Registrován: stř črc 17, 2013 14:31

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od wsskAT »

no ja bych to nechtel ani zadara, jednou jsem ridil auto co to melo a videl jsem jen ty prouzky. Co bylo na ceste jsem moc nesledoval
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od dadif »

Tak to já bych to bral všema deseti - jedna z mála věcí, po kterých se mi stýská z Mondea.
Horší signál u navigace jsem teda nikdy nepozoroval a na drátky ve skle se velice rychle přivykne...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od hoza »

dadif píše:Tak to já bych to bral všema deseti - jedna z mála věcí, po kterých se mi stýská z Mondea.
Horší signál u navigace jsem teda nikdy nepozoroval a na drátky ve skle se velice rychle přivykne...
U té navigace jde o velmi specifickou záležitost kterou ovlivňuje mnoho faktorů.
Proto by stálo za to uvést co máš za navigaci a eventuálně jestli ti chodila všude za každého počasí.
Některé Gps moduly jsou na tom příjímově dost zle při trasování mají menší přesnost už při dobrém počasí.
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od dadif »

Mám starou navigaci Thomson Intuiva 420 (klasika SirfStar III) a telefon HTC Touch Cruise. V obou šlape iGO 8.3. Obě bez problémů jely (a jedou) jak na držáku na skle uprostřed, tak vlevo, dokonce i pohozené na sedačce u spolujezdce.
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od hoza »

dadif píše:Tak to já bych to bral všema deseti - jedna z mála věcí, po kterých se mi stýská z Mondea.
Horší signál u navigace jsem teda nikdy nepozoroval a na drátky ve skle se velice rychle přivykne...
U té navigace jde o velmi specifickou záležitost kterou ovlivňuje mnoho faktorů.
Proto by stálo za to uvést co máš za navigaci a eventuálně jestli ti chodila všude za každého počasí.
Některé Gps moduly jsou na tom příjímově dost zle při trasování mají menší přesnost už při dobrém počasí.

Navíc to sklo má v pojistkové skříňce 50A pojistku stím se můžou dostavit problémy stejně tak jako při poruše těch odpor drátků že vám pofrčí jenom část okna jak jsem četl, je to docela běžné.
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od dadif »

Jasně, to že bude rozmrazovat / odmlžovat jen jedna půlka, to se stát může, stalo se mi to asi 2x, na vině byly zoxidovaný kontakty u připojení ke sklu. Taky mi po menší bouračce na předek prasklo pár drátků a ty už samozřejmě taky nefungovaly. Pořád to ale bylo 100x lepší než ventilátor na plný točky na sklo a za 5 minut dvě deseticentimetrový kolečka jako průzory... ;)
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Honza K.
Příspěvky: 178
Registrován: pon říj 29, 2012 09:52
Bydliště: Praha 7

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od Honza K. »

Nevím, jak je to technicky řešený u Lacetti, ale vyhřívání předního skla je super - než ometu od sněhu zbytek auta, uvolní se přimrzlé stěrače a odmlžení je taky obratem i v případech, kdy by to bez klimy moc jinak nešlo... Ono se tedy klima po zapnutí vyhřívání hned pouští, ale když je chladno, obratem ji vypínám.

Žádné drátky nejsou vidět a navigace běhá v pohodě (mobil HTC).
Honza K.
_________________________
Suzuki Swift 1.2 Dualjet
Ex.: Fiat Idea 1.4 16V
Ex.: Lacetti 1.8 CDX, HB, automat
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od Richard »

Pánové, já bych vyhřívané přední sklo chtěl a moc by sem chtěl..... kdo to nevyzkouší netuší o co přichází..... mám to na Mondeu a bomba, 5cm sněhu -10 nastartuješ zapneš vytápění ometeš střechu, zadní okno a boční okna auta , sedneš setřeš čelní sklo a jedeš a hlavně vidíš celým oknem !!!!!! žádný rosení když dejcháš, žádný zapínání klimy, prostě bomba :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od hoza »

Se sirfem III jsem měl problémy pouze v lese když bylo opravdu zataženo a to HTC má sice starší ale dost citlivý chip takže se vůbec nedivím že ti to chodí. Máš asistovou GPS nebo pouze statickou zapnutou?
Honza K.
Příspěvky: 178
Registrován: pon říj 29, 2012 09:52
Bydliště: Praha 7

Re: přední vyhřívané sklo

Příspěvek od Honza K. »

Požívám navigaci Google nebo BeOnRoad.
Možná vyzkouším starší Garmin, ale nečekám potíže.

Nicméně toto je celé OT, tak bych to nerozpatlával.
Honza K.
_________________________
Suzuki Swift 1.2 Dualjet
Ex.: Fiat Idea 1.4 16V
Ex.: Lacetti 1.8 CDX, HB, automat
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Pokec“