Havarijní pojištění

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od johnlord »

Obelix píše:Co se týká havarijní pojistky, tak po tom co se děje s Directem jsem si raději sjednal pojistku u Kooperativy. Havarijní pojistka (nehoda, krádež, vandalismus a živly) mě vyšla na cca 6800Kč tzn. v podstatě to samé jako u Directu. Pro jistotu jsem si tam dal navíc i střet se zvěří, který je za necelé 400Kč a je u nás vysoce pravděpodobný, protože např. mým kolegům se povedlo s firemním autem ulovit srnku dvakrát během 1 měsíce. Celkem jsem platil cca 7200Kč a to mi připadá OK resp. nevím o žádné pojišťovně kde by to šlo pojistit při tomto rozsahu výrazně levněji...

Kdyžtak čtu to připojištění u střetu se zvěří, tak bacha na slovíčka ve smlouvě. Pojišťovny dělají rozdíl jestli vozidlo srazí zvěř když jde a zvíře stojí, nebo mu tam zvěř vběhne. !!!

Já mám u ČPP a přímo na toto mě upozornil kamarád, který mi pojistku dělal. Aby se pak někdo nedivil, že když srazí srnu, tak nakonec nic nedostane :? :?
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Reklama
 

Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Docent II. »

† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
oto_08
Příspěvky: 7
Registrován: stř kvě 15, 2013 11:57
Bydliště: Praha

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od oto_08 »

Pokud se neumíte vyznat v množství pojišťoven, doporučuji nějaký srovnávač, já jsem porovnával havarijko přes porovnáni havarijního pojištení
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Pokec“