Havarijní pojištění

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

limach
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 30, 2010 12:13
Bydliště: Olomouc

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od limach »

to lienka6: GAP nabízí víc pojišťoven. Zkus se mrknout třeba u UNIQA na produkt KASKO MAX nebo SUPER KASKO ;)
Chevrolet Spark 1.2 LS Plus, green cocktail
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.2 JTS TI, Alfa Rosso
Reklama
 

Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od luke1 »

Pokusim se ozivit toto skoro pul roku nedotcene tema - mate nekdo pojisteneho Orlika (mysleno povinne + havarijni allrisk) bez bonusu za bezeskodni prubeh (nebo s malym bonusem) do 10 000 Kc? A pokud ano, tak u jake pojistovny? Dival jsem se do ruznych srovnavacu, ale jejich vypocty se hodne lisi i pro stejnou pojistovnu a ty castky se mi moc nezamlouvaji...

Diky za jakekoliv tipy.
Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od naky »

Ja mam kooperativu, allrisk POV i HAV za 16.500,- rocne.
Mam maly bonus, POV 3 roky a HAV nulovy bonus, pac sem to nikdy nemel. Spoluucast nastavenou na 0% a pri totalni skode (nehoda/kradez) je spoluucast 2.000,-
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od smire666 »

Znie to síce blbo, no ja som si dal "havarijnú" bez nehody ( iba krádež, vandalizmus, živel a čelné sklo ). 120 eur...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Poky Ul »

Tak dneska jsem sjednal pojištění Orlanda poviné ručení+pojištění živelních událostí a havárie + pojištění odcizení a vandalismu za 8218kč -i -i :D
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od ReWegar »

Vim ze to neni zcela presne k tematu ale jakepak auto to ma Alianz na obrazku u pojisteni? :D

http://www.allianz.cz/obcane/produkty/a ... ne-ruceni/
Obrázek
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od 18lukin18 »

ReWegar píše:Vim ze to neni zcela presne k tematu ale jakepak auto to ma Alianz na obrazku u pojisteni? :D

http://www.allianz.cz/obcane/produkty/a ... ne-ruceni/
dobrý to postřeh :PP: :PP: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Poky Ul »

ReWegar píše:Vim ze to neni zcela presne k tematu ale jakepak auto to ma Alianz na obrazku u pojisteni? :D

http://www.allianz.cz/obcane/produkty/a ... ne-ruceni/
Jo hraje i v reklamě s kancem -i
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od slaza »

Holt momentálně není zajímavější auto pro reklamu :PP: :PP: :PP:
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Obelix »

Já mám sjednané havarijní pojištění+povinné ručení od Direct pojišťovny (Direct auto Maxi, spoluúčast 5% + pojištění čelního skla zdarma) - doufám že to nebude bráno jako nedovolená reklama. Nová smlouva od 29.07.2012-28.07.2013 mě vyšla letos na 6768Kč. Vloni to samé 6863Kč. Za ty peníze mi to připadá dobré a ani jsem neslyšel o nikom kdo by to měl za nižší cenu. Jenom je nutné samozřejmě každoročně absolvovat trochu vyjednávání, protože nejdříve mi poslali novou smlouvu na 8792Kč. Na to jsem ji rovnou napsal, že nemám zájem platit více peněz než vloni, když případné plnění by bylo nižší kvůli amortizaci. Potom mi volali a zkoušeli to různě, ale nakonec jsme se dohodli, že se ta původní smlouva nebude prodlužovat (protože i po všech slevách by byla dražší než nová) a prostě se ta stará smlouva ke dni 29.7.2012 ukončí a ke stejnému dni se uzavře nová smlouva. Je to sice nelogické, ale jinak to prostě nejde (stejně to dopadlo i u ČSOB ke jsem měl pojištěné staré auto). Ale mám tam bonus 50% za bezeškodný průběh 149 měsíců, takže bez toho by to asi bylo rozhodně víc než 10tisíc...
Naposledy upravil(a) Obelix dne čtv čer 14, 2012 16:11, celkem upraveno 1 x.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Poky Ul »

Obelix píše:Já mám sjednané havarijní+povinné ručení od Direct pojišťovny (Direct auto Maxi + pojištění čelního skla zdarma) - doufám že to nebude bráno jako nedovolená reklama. Nová smlouva od 29.07.2012-28.07.2013 mě vyšla letos na 6768Kč. Vloni to samé 6863Kč. Za ty peníze mi to připadá dobré a ani jsem neslyšel o nikom kdo by to měl za nižší cenu. Jenom je nutné samozřejmě každoročně absolvovat trochu vyjednávání, protože nejdříve mi poslali novou smlouvu na 8792Kč. Na to jsem ji rovnou napsal, že nemám zájem platit více peněz než vloni, když případné plnění by bylo nižší kvůli amortizaci. Potom mi volali a zkoušeli to různě, ale nakonec jsme se dohodli, že se ta původní smlouva nebude prodlužovat (protože i po všech slevách by byla dražší než nová) a prostě se ta stará smlouva ke dni 29.7.2012 ukončí a ke stejnému dni se uzavře nová smlouva. Je to sice nelogické, ale jinak to prostě nejde (stejně to dopadlo i u ČSOB ke jsem měl pojištěné staré auto). Ale mám tam bonus 50% za bezeškodný průběh 149 měsíců, takže bez toho by to asi bylo rozhodně víc než 10tisíc...
Tak já právě u Directu taky pojistil za tu cenu asi kolem 8792Kč jak píšeš a i tak mi ta cena připadá rozumná -i :D
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od ReWegar »

A uz tu nekdo resil skodnou udalost pod Directem? (ne ze bych to nekomu pral to ne) Jen me zajima zkusenost a pristup pojistovny.
Diky
Obrázek
Uživatelský avatar
Maska35
Příspěvky: 421
Registrován: pát pro 09, 2011 23:20
Bydliště: Otrokovice

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Maska35 »

Mám havarijko plus povinné od Allianz za 9447,- , varianta exluziv: základní asistence, náhradní vozidlo po dobu 5 dní, 1000,- na den, odcizení, živel, vandalismus,havárie, GAP, první škoda bez vlivu na bonus, spoluúčast 5 procent. Myslím že dobrý... M
Honda CBR 954 RR Fireblade
Orlando VCDi 163
Fiat Ducato 2,3 JTD 130
Nissan Juke 1,5 dCI
Blata Origami B1
čajna minibike
sekačka AL-KO :-)
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Obelix »

O tom jak by to vypadalo v případě, že se něco stane a pojišťovna by měla cvakat si nedělám žádné iluze u žádné pojišťovny, takže je mi celkem jedno jestli je to Direct nebo kdokoliv jiný. Dohadování a průtahy očekávám od všech. Ve firmě máme všechno pojištěné u Generali a přístup této pojišťovny je jedním slovem katastrofa. Všechno je problém, všechno trvá dlouho a hlavně všechno stojí 2x víc než kdekoliv jinde... Ale pokud má někdo zkušenost s praxe s Directem, tak sem s ní ať vím předem co by mě čekalo.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od Poky Ul »

Obelix píše:O tom jak by to vypadalo v případě, že se něco stane a pojišťovna by měla cvakat si nedělám žádné iluze u žádné pojišťovny, takže je mi celkem jedno jestli je to Direct nebo kdokoliv jiný. Dohadování a průtahy očekávám od všech. Ve firmě máme všechno pojištěné u Generali a přístup této pojišťovny je jedním slovem katastrofa. Všechno je problém, všechno trvá dlouho a hlavně všechno stojí 2x víc než kdekoliv jinde... Ale pokud má někdo zkušenost s praxe s Directem, tak sem s ní ať vím předem co by mě čekalo.
Na Generali jsem taky neslyšel nic dobrého -P -P -P :(
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Pokec“