Nový Orlík 2014

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Orlík 2014

Příspěvek od Krtek »

357: no ono to co tam chci je vlastně hlavně výbava za kterou se připlácí - tempomat a kůže na volantu a navigace. Metlu ať si nechaj nebo jí daji zadarmo, já o ní nestojim. Hlavně snad na výměnu aut nespěcham tak to snad pár let počká (jestli nám eurobuzeranti nestopnou motory přestavitelný na LPG)

Milosh: no mně osobně připadal Accent 2009 (či jakej měl rok) dotaženějš a propracovanější než Nubira/Lacetti. Ale u něj je to hlavně o tom místě. Do Dokkera dá klece na šakaly jako kráva + kolo na projížďky a výbavu na týden v chatkách.

Omlouvam se Orlanďákum za OT. Jinej kolega dlouho Orlando okukoval a nekoupil ho z principu - neni jenom 5místný. Jako skorodůchodce 7 míst nepotřebuje a sice chápe že neni (asi) problém vyndat 2 zadní sedačky ale proč kupovat něco, co nikdy nevyužiju ? Já ybch to v jeho situaci překous :PP:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Nový Orlík 2014

Příspěvek od 357 »

Demontáž 3. řady byla jedna z prvních věcí, kterými jsem Orla vytunil! Teď ho mám štyrmístnýho... :o)
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Nový Orlík 2014

Příspěvek od 357 »

milosh píše:Lodgy bych nechtel videt po ujeti 100tisic km -P
Já jsem především zvědavej na Orlando...
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Nový Orlík 2014

Příspěvek od inza »

357 píše:Demontáž 3. řady byla jedna z prvních věcí, kterými jsem Orla vytunil! Teď ho mám štyrmístnýho... :o)
Jenom 4? Ještě něco jde vymontovat? :)
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Nový Orlík 2014

Příspěvek od inza »

357 píše:
maxwen píše:Ještě jsem zapomněl parkovací asistent ;)
To by mně zajímalo, jak tohle v Chevy funguje. Počítám, že zaparkovat samo to asi neumí... A taky by mně zajímalo, čím se liší to Navi+Easy od běžnýho Mylinku, tedy kromě toho, že se kvůli navigaci nemusí spárovat s mobilem...
No říká to zatoč doleva, zatoč doprava, couvej, zastav (sem se to vejde - nevejde... no vidíš - vešlo)
Především to má ty čidla vepředu (což se někdy hodí)

Originální navi je výrazně stabilnější a funkčnější než to BringGo, co jde použít přes MyLink. Dokud nepůjde použít nějaké standardní navigace (Sygic apod.) tak origo navi bude vítězit :).
Horší je to už s updatem map - za cenu jedné aktualizace je jiná navigace (ať už jen jako aplikace, tak přístroj) s doživotníma mapama.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Nový Orlík 2014

Příspěvek od 357 »

inza píše:
357 píše:Demontáž 3. řady byla jedna z prvních věcí, kterými jsem Orla vytunil! Teď ho mám štyrmístnýho... :o)
Jenom 4? Ještě něco jde vymontovat? :)
Ne, spíš namontovat... Dvě dětské sedačky. Kdyby si chtěl někdo sednout mezi ně, tak by si musel nejdříve nechat amputovat půl prdele...
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Nový Orlík 2014

Příspěvek od 357 »

inza píše:No říká to zatoč doleva, zatoč doprava, couvej, zastav (sem se to vejde - nevejde... no vidíš - vešlo)
Především to má ty čidla vepředu (což se někdy hodí)

Originální navi je výrazně stabilnější a funkčnější než to BringGo, co jde použít přes MyLink. Dokud nepůjde použít nějaké standardní navigace (Sygic apod.) tak origo navi bude vítězit :).
Horší je to už s updatem map - za cenu jedné aktualizace je jiná navigace (ať už jen jako aplikace, tak přístroj) s doživotníma mapama.
Takže ti do toho parkování akorát někdo kecá, ale nepomůže... Ty čidla se ale každopádně šiknou a taky to hlídání mrtvýho úhlu! Ostatní bych klidně oželel, ale tohle si snad nechám dodělat.
Já měl na mysli spíš nějaké další funkce toho MyLinku... To že je to lepší něž BringGo je snad každýmu jasný.
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
maxwen
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 15, 2014 17:45
Bydliště: Praha 5

Re: Nový Orlík 2014

Příspěvek od maxwen »

357 píše:
inza píše:No říká to zatoč doleva, zatoč doprava, couvej, zastav (sem se to vejde - nevejde... no vidíš - vešlo)
Především to má ty čidla vepředu (což se někdy hodí)

Originální navi je výrazně stabilnější a funkčnější než to BringGo, co jde použít přes MyLink. Dokud nepůjde použít nějaké standardní navigace (Sygic apod.) tak origo navi bude vítězit :).
Horší je to už s updatem map - za cenu jedné aktualizace je jiná navigace (ať už jen jako aplikace, tak přístroj) s doživotníma mapama.
Takže ti do toho parkování akorát někdo kecá, ale nepomůže... Ty čidla se ale každopádně šiknou a taky to hlídání mrtvýho úhlu! Ostatní bych klidně oželel, ale tohle si snad nechám dodělat.
Já měl na mysli spíš nějaké další funkce toho MyLinku... To že je to lepší něž BringGo je snad každýmu jasný.
Tak když máš to Navi-Easy (MyLink) tak ti to ukáže, že ti dochází palivo a kolik máš na dojezd a nabídne ti jestli nechceš navigovat k benzínce.Tu si samozřejmě vybereš dle nabídky. Ovládá se přes to veškerý nastavení jak vozidla, komfort, klima jak to fouká kdy se co bude vyhřívat a vytápět...štěluješ s tím telefon...hodíš si tam seznam...ještě jsem nevyzkoušel všechno :)
Orlando LTZ+ 2.0D - MT6 S&S MY2014 Navi&Easy 18" ALU
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Nový Orlík 2014

Příspěvek od 357 »

Moc hezká hračka! :D
Jen bych měl strach, že když to zamrzne, tak si nepustím ani topení... :(
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Club Cars - Auta členů“