Můj praktický Orlík

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Můj praktický Orlík

Příspěvek od Laco71 »

smire666 píše:Čumím -i -i -i -i -i

V dnešnej dobe voziť so sebou "kuchyň" v civilizovaných krajinach,kde je každy kilometer nejaka benzinka , a každych 5 km nejaký motorest ???

Keby si cestoval cez Kazachstan alebo mongolsku step , tak ano som za všetkými desiatimi
ale v normalných krajinach ???

Zbytočných 200 kg zaťaže...
Perfekcionizmus je choroba /nemoc/ trvanie na perfekcionizme ničí všetky medziĺudské vzťahy !

NIE je reálné zlepšovať niečo z 96% na 98% , prináša to zo sebou abslolutne zbytočne vynaložené usilie a kopec zbytočných problémov !!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Asphalte
Příspěvky: 222
Registrován: čtv lis 21, 2013 14:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj praktický Orlík

Příspěvek od Asphalte »

357 píše:Nějak málo efektní, něž aby stálo za námahu... Chtělo by to spíš něco použitelnýho i na denní svícení. Uvažuju, že asi zruším mlhovky...
Takto jsem to vyřešil já a jsem nad míru spokojený. https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... 30#p382369 Jen je potřeba u nových modelů (mám MY2013) nechat nahrát software s odblokovaným automatickým rozsvicením hlavních světlometů. V Chevroletu za 500,-.
BATMOBILE
MY13, Chevrolet Orlando LT+, 1.8i, 5MT, Black Carbon, 17"
Diagnóza: Doživotní úpravce, bez možnosti vyléčení!

www.ABOUTTUNING.cz ... o tuningu víme vše
Uživatelský avatar
seidlpav
Příspěvky: 28
Registrován: pon lis 12, 2012 15:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Můj praktický Orlík

Příspěvek od seidlpav »

Laco71 píše:
smire666 píše:Čumím -i -i -i -i -i

V dnešnej dobe voziť so sebou "kuchyň" v civilizovaných krajinach,kde je každy kilometer nejaka benzinka , a každych 5 km nejaký motorest ???

Keby si cestoval cez Kazachstan alebo mongolsku step , tak ano som za všetkými desiatimi
ale v normalných krajinach ???

Zbytočných 200 kg zaťaže...
Jééé.. ale já se na benzínkách, smradlavejch motorestech nechci stravovat ....a jíst v norsku v 5lidech v restauraci...... to bych asi nejel orlíke m pod stan :-)... trochu volnosti a romantiky Laco.
P :PP:
Přílohy
DSC_0759I.jpg
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 229
Registrován: stř bře 30, 2011 19:57
Bydliště: Humpolec

Re: Můj praktický Orlík

Příspěvek od vasek »

Jééé.. ale já se na benzínkách, smradlavejch motorestech nechci stravovat ....a jíst v norsku v 5lidech v restauraci...... to bych asi nejel orlíke m pod stan :-)... trochu volnosti a romantiky Laco.
P :PP:[/quote]

Super! Nenech se odradit a piš zážitky z cest i tvoje úpravy Orla. Myslím, že nejen pro mě to bude zajímavé. -i
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Club Cars - Auta členů“