Don Poky Orlando

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od slaza »

Pokud Tě to potěší, tak toto jsem si udělal na všech autech sám, když jsem sjížděl do garáže. S Orlem jsem to ještě nezkoušel. Nech ale chudáka stát na mrazu, když máš vyhřívanou garáž, ale s vraty šířky 2m.
Nejdřív ale musím vyměnit ty kola :lol:
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od ReWegar »

Ajjjjj no tak to te naprosto chapu, ja hlidam auto jak to jde a taky kazde rano jdu k nemu s obavou. Zase ale musim rict ze stesti ze to neodneslo i svetlo ne?
Kazdopadne neprodavej! mame plany :PP:
Obrázek
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od tomask »

Tak tohle by mě asi zabilo, já jsem hodně alergický na takové věci.
Já už jsem spravoval lak na třech místech, vždy to byli malinkaté tukance ale hodně me to sralo.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Mysak_Bob
Příspěvky: 16
Registrován: úte zář 25, 2012 17:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od Mysak_Bob »

Soucitim s vama. Kdyz jsem si přivezl svou 406 dom, tak měla po třech letech provozu jeden jediny malinkaty skrabanecek. Asi po 14-ti dnech jsem myslel, ze budu strilet. Jednak jsem to měl " opiskovany" z obou stran (vlevo vzadu a vpravo vpředu) a jako bonus mi někdo sebral originální police na zimakach a kompletně odloupal na 5-tych dveřích nápis Peugeot 406. :evil:
Peugeot 406SW 2.0HDI
ex-Nissan Primera HB 2.0SE - benzin, ex-Citroen BX16 4x4 - benzin, ex-Citroen BX16 - benzin
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od dadif »

No jo, to je hned... :(
Já měl asi po 6ti týdnech od koupě hned ďolíček na zadních pravých dveřích od někoho nepříliš opatrnýho na parkovišti, letos začátkem léta na stejných dveřích dole asi 5cm škrábanec skoro až na plech.
A v neposlední řadě mě děsně nervujou děcka, co jezdí kolem našeho domu na kolech (včetně našich dětí). V srpnu závodili, byl jsem u toho, tisíckrát jim říkám, ať jezdí od toho auta dál, celkem se mi i dařilo, držet je v odstupu. No a potom jedna holčička otáčí, nekouká a PRÁSK! - řidítkem přesně na levý přední světlo. Škrábanec je tam jako kráva, asi 3cm, řval jsem jak splašenej tur, chudáci sousedi se na mě pak tejden dívali jak na vraha neviňátek... :lol: Mám obavy, že ta rejha bude mít neblahej vliv na lak, ale světlo nepřelakuješ...
Naštěstí to teda nebyly plechy, ale od tý doby, když vidím větší cyklistickej provoz dětí kolem domu, přejíždím přeparkovat kus dál. Představa rejhy od předního blatníku až po zadní dveře a promáčklina od šlapky mě fakt děsí! -P
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od Dannik91 »

Poky: jsem si řikal, co se ti nestalo, jak si tu před pár dny hlásil.. ale tohle jsem vážně nečekal.. to musel být solidní krypl.. Si pamatuju jak jsem vyšiloval, když mi někdo jebnul solidně lak u Kaulfandu. Od tý doby chodím na nákup pěšky..

Jinak já čumim každou chvíli z okna jestli se něco neděje kolem auta. Naše ulice je hrozná, furt tu něco houká. Octavii (starou, novou) nám celkově vybrali asi 6x (naposledy xenony). Sice Cruze neni tak žádanej jako Škodovky, VW atd. ale najde se tucet blbců, který uviděj udělaný auto tak ho budou chtít aspoň poškodit.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Já jenom tajně doufám že to už snad bude poslední věc :roll:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Tak dávám sem pár fotek z víkendu z Krušných hor -i Naštestí jsem v pátek před odjezdem stihl přezout na zimní :roll: , protože hned od příjezdu začal sypat sníh a přestal až v neděli ráno .
PA250232.jpg
Kvalitní Rum a směs do ostřikovačů je na horách základ -i
IMG_1418.JPG
Klínovec 1244m
IMG_1426.JPG
Po návratu z Klínovce a Božího Daru
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

IMG_1428.JPG
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od slaza »

Jak se choval Orlík na sněhu? A nechyběl Ti papundekl na přední masce?
Jinak paráda -i
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

slaza píše:Jak se choval Orlík na sněhu? A nechyběl Ti papundekl na přední masce?
Jinak paráda -i
Na sněhu drží jak prdel na nočníku -i (mám pneu Bf Goodrich)
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od smire666 »

Poky a hlavne si nepomýliť tie dve fľaše :lol: Aby si nenalial brandy do ostrekovača a naopak -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Tak jsem včéra dělal pár nových věcí na mých stránkách (www.chevroletorlando.webnode.cz ) a zabloudil do mé chevy složky s fotkamy.Pár krásných vzpomínek na rok 2012
Přílohy
Duben 2012
Duben 2012
Duben 2012
Duben 2012
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

Září2012
Přílohy
Září2012
Září2012
Září2012
Září2012
Září2012
Září2012
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od slaza »

Když se dívám na ta krásná auta (rozuměj Orlanda), tak je mi smutno při čtení o plánovaném srazu na Olšovci. Stačí jeden a pokazí všem náladu a je to každý rok. Čím víc lidí, tím je ta pravděpodobnost větší. My máme ta auta mladá. Nikdo ho snad nemá ještě 2 roky. Neuděláme si svůj sraz? Píší to tady, protože Ty mi připadáš, že jsi propadl kouzlu auta, jako třeba Smire, ReWegar a někteří další a máte ten správný mladistvý elán. Tím nechci kazit práci kluků z Avea, ale podle mně je to otázka času, kdy to nebude jednoduše zvládnutelné a k stejně dojde k rozdělení. Myslím, že ES by k tomu byl odrazový můstek. Rád na Olšovec pojedu, abych pokecal s Jožkou, Jirkou, Rudou.....ale ne ani tak kvůli autům ale lidem. Zato s Pavlem, Adamem... si ukážeme ty naše vychytávky a na zbývajících 100-200 lidí nám toho času už moc nezbude. Je to jen takový názor. Co Ty na to?
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Club Cars - Auta členů“