Don Poky Orlando

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
LUBOS PRG
Příspěvky: 23
Registrován: pon bře 25, 2013 14:59
Bydliště: Praha

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od LUBOS PRG »

jsem si teď vzpomněl, když jsem na jaře kupoval Orlíka v Ústí, dával jsem na protiúčet škodovku a byl jsem jí ještě předtím umýt dole pod Tescem. Byla tam myčka pro kamiony a taky ruční pro osobní. Když mi auto umyli, fakt jsem ho nepoznal. Vypadalo jako nové. Snad jsem i chvilku přemýšlel, že si jí nechám :-) Stálo to sice asi 200,-Kč, ale bylo to rychle a bez čekání. No tak to jen kdyby někdo místní zrovna spěchal a nechtěl se zrovna potit ve vedru u myčky jako to dělám poslední dobou já :-)
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ white navi sunroof
1993 - 2013 pouze škodovky
Reklama
 

Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od 18lukin18 »

Poky pěknej to rámeček -i -i
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od milosh »

Lubosi, bydlim kilak odtamtud a rozhodne si radsi sam auto osmudlam na wapce nez aby mi ho myl nekdo jinej a za 3x vic penez nez si umeju sam a vypada stejne.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od tomask »

Není to moc za tu myčku, ale taky auto meju sám, než bych to nechával někomu jinému ;)
:PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
LUBOS PRG
Příspěvky: 23
Registrován: pon bře 25, 2013 14:59
Bydliště: Praha

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od LUBOS PRG »

to byl jen takovej tip. Já dost často jezdím v obleku, takže to si potom nebudou lidi fotit moje krásný auto :-), ale blbce, co leští auto ve vedru v obleku :-) A tehdá jsem jel do Ústí a ještě tak trochu sněžilo a tu škodovku jsem chtěl předat alespoň trochu čistou a nějak jsem tam okolo žádnou myčku neviděl (ale určitě tam někde byla).

Jinak krátce mimo téma - o mé první cestě od vás z Ústí s novým orlíkem. Nějak jsem z toho nadšení hned najel na dálnici a zapomněl jsem, že nemám nejenom natankováno, ale neměl jsem ani dálniční známku. Takže na prvním sjezdu jsem vjel zpátky do Ústí a natankoval jsem u takové malé Benziny. Tady neměl ale dálniční známku, tak jsem jel dál do centra. A musím se přiznat, že jsem se tak trochu začal bát. Rozbořený baráky a samej nepřizpůsobivej občan. No a na další benzince jsem koupil známku a vedle mého auta si další ukazovali v kufru kradená autorádia. Toť moje zkušenost z jedné části Ústí...
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ white navi sunroof
1993 - 2013 pouze škodovky
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Don Poky Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

No to jsi taky zajel podle popisu do naší VIP zóny :lol: tak to buď rád že se ti nic nestalo -i Jinak já měl v autě kolem 20 litrů když jsem ho kupoval -i .Táta když jsi kupoval Forda Fusion tak prodejce mu řekl že jako první musí hned na pumpu -P
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Club Cars - Auta členů“