Eagle ReWegar

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
ihonza
Příspěvky: 34
Registrován: čtv čer 07, 2012 11:20
Bydliště: Praha

Re: Eagle ReWegar

Příspěvek od ihonza »

To je moc pěkné, mě by zajímalo jak to máš udělaný. Použité díly, zapojení atd. Prostě jak to funguje protože jsem si všimnul že tam máš i logo CH atd. Opravdu dost dobrý.
_____________________________
Chevrolet Orlando LT+ 2.0VCDi
from 6-6-12
Reklama
 

Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Eagle ReWegar

Příspěvek od ReWegar »

V pripde nutnosti to mam potaji vykoumane tak ze tablet vydam prakticky hned. :)
Pokud jde o soucasti tohoto reseni tak hlavni cast je tablet Nexus 7 2013 se specialni softwarovou nastavbou pro auta.
Napajeni mam resese napojenim USB napajeni primo na elektriku (specialni prevodnik)
samotne spojeni je pomoci Bluetooth coz ma za vyhodu to ze tablet pochopi i prikaz z volantu na zmenu pisnicky!!!! a pak cistej zvuk.
V kastliku pak mam USB hub ktery mam spojen se zadni couvaci kamerou a HDD s pisnickama a videama.
Pokud jde o samotne uzivatelske rozhrani tak to jsem si navrhnul sam a ted pripravuju specialni uvitaci a loucici animaci.

Nejvice zabrat dala ta platova uprava stricky displaye, ten puvodni malej te tam dokonce stake za tim tabletem a plne funkcni :)
Obrázek
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Eagle ReWegar

Příspěvek od tomask »

Hezká práce -i
Carthell Prg
Uživatelský avatar
ihonza
Příspěvky: 34
Registrován: čtv čer 07, 2012 11:20
Bydliště: Praha

Re: Eagle ReWegar

Příspěvek od ihonza »

Tak jsem zkoušel po tvém vzoru ale v lite verzi :) vzít 7" tablet, dále jsem koupil (vše na ebay) držák tabletu do CD mechaniky , bluetooth to jack a USB hub. A moc mi to nešlape :( při reprodukci čehokoliv se ozývá pískání (rušení) z repro auta které se zesiluje při vyšších otáčkách jako by nebylo nějak odrušeno. To samé se ozývá i při připojení jen kabelem jack - jack a zárovň napájeném tabletu. V případě že napajení tabletu odpojím je to ok. S BT je to vždy :( Co se týče USB hubu když ho připojím napřímo do USB konektoru pod rádiem tak rádio neumí přehrávat z USB napíše neznémé zařízení.
Tak mám několik otázek jaké přesně používáš BT a USB HUB že ti to funguje ? Nebo máš také rušení ?
Díky za odpověd Honza
_____________________________
Chevrolet Orlando LT+ 2.0VCDi
from 6-6-12
ivaniv
Příspěvky: 7
Registrován: čtv úno 20, 2014 09:39

Re: Eagle ReWegar

Příspěvek od ivaniv »

Aky drziak do CD mechaniky si na Ebay kupil? Ja som si kupil ppyle cd-nt, ale akosi mi to do orlanda nepasuje, lebo ta cd mechanika je zapustena tak 1-2cm a ten drziak tam nedociahne :) .... tak hladam iny .....

Dakujem
_________________
Chevrolet Orlando LTZ 1.4T, 6MT, My14, Mars Stone
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Club Cars - Auta členů“