Zadní dveře nejdou otevřít

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
comte
Příspěvky: 42
Registrován: stř bře 07, 2012 10:47
Bydliště: Praha

Zadní dveře nejdou otevřít

Příspěvek od comte »

Dobrý den,
píši s prosbou. 8 let naprosté spokojenosti s Orlandem a nyní mi to začíná občas trochu drhnout.
U jednoho klíče mi odešlo nadobro asi kodovaní, neotevřu s ním dveře, dálkově, nenastartuji, nevypnu imobilizer.
nyní mi však nejdou čím dál častěji otevřít zadní dveře, kufr. Ani druhým klíčem. Celé auto ano, pouze kufr nikoliv.
Nevíte náhodou, řím by to mohlo být? Jestli je to spíše v elektronice nebo mechanická závada.
Poslední možností je autoservis, chodím do autorizovaného, jen mi přijde, že nikdy na nic pořádně nepřijdou.

Děkuji za pomoc nebo tip.
AD
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ+NAV Silver Ice, My12, 5MT
Reklama
 

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní dveře nejdou otevřít

Příspěvek od LordMMX »

Ahoj, orlando nemám , ale počítam že má nejakú RJ Komfortu. Toto bude skôr závada elektrická ako mechanická (hoc nevylučujem ani to).
Pokiaľ ti neporadia kolegovia tu v klube, tak by si sa mal poobzerať po nejakom neautorizovanom servise na Chevrolety, lebo autorizák je len zmenáreň dielov ale nie servis. Alebo nájsť nejakého fakt dobrého autoelektrikára.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
comte
Příspěvky: 42
Registrován: stř bře 07, 2012 10:47
Bydliště: Praha

Re: Zadní dveře nejdou otevřít

Příspěvek od comte »

Ahoj,
děkuji, myslel jsem, jestli neexistuje nějaký centrální restart?
AD
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ+NAV Silver Ice, My12, 5MT
Uživatelský avatar
comte
Příspěvky: 42
Registrován: stř bře 07, 2012 10:47
Bydliště: Praha

Re: Zadní dveře nejdou otevřít

Příspěvek od comte »

P.S.: Navíc i v tom servisu se přeci k tomu zámku nějak musí dostat,patrně zevnitř, z kufru?
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ+NAV Silver Ice, My12, 5MT
chevychevy
Příspěvky: 22
Registrován: čtv lis 29, 2012 21:31
Bydliště: Most

Re: Zadní dveře nejdou otevřít

Příspěvek od chevychevy »

O naše Orlando(zadek) se zastavil Ford Ranger - v servisu vlezl servisak do kufru a otevřel to mechanicky zevnitř(jako kličkou...)
jirkaaa
Příspěvky: 36
Registrován: úte led 08, 2013 23:51
Bydliště: Tachov

Re: Zadní dveře nejdou otevřít

Příspěvek od jirkaaa »

Ahoj. Nevim jestli pomůžu, ale napíši moji zkusenost. Nám šel otevírat kufr čím dál hůře a vždy stačili striknout kontakty. Když nam to nešlo, tak zevnitř se otevře krytka (asi 2cm, kulata)a jde to otevřít manuálně otočením.
Pak už to nefungovalo z venku vůbec, tak nám náš mechanik vyvedl, s prostoru kde se to mackalo,dráty a na ty jsem si napojit vodeodolne tlačítko :)
Nic moc řešení, ale za 150kc opraveno.
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“