Orlando spatne startuje.

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Valy78
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 18, 2019 14:34

Orlando spatne startuje.

Příspěvek od Valy78 »

Ahoj mam Orla 2.0 Vcdi 120 kw.V zime pri minus peti spatne startuje.Mam nove zhavici svicky.Pri kontrole jsem zjistil ze mi z kabelu jde malo proudu.Tudis se zhavici svicka dlouho zhavi.Mel jsem i zvlast zhavici svicku pripojenou na baterku a do tri vterin se rozhavila jak ma.Nemate nekdo nejakou radu.Kontroloval jsem pojistky i relatka.Nevim proc do kabelu nejde 12V.Dik za info jo a chytrolini radsi at nepisou nejake picoviny.Dik Chlapy.
Reklama
 

Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Orlando spatne startuje.

Příspěvek od Laco71 »

Pokiaľ je dobra baterka , a motor neni vybehaný /ma kompresie/ žhavenie vobec nie je potrebné :shock:
Naštartuje aj bez žhavenia , ano aj pri -5°C , len bude dlhšie točiť ... :oops:

Teda skontroloval by som či su dobre vstreky a či je v poriadku dodávka paliva. :P
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Orlando spatne startuje.

Příspěvek od Richard »

Většinou u novějších motorů se používají svíčky na 4,4V a ty napájí řídící jednotka žhavení, tak je třeba problém tam. Mrkni na origo svíčky nakolik V máš žhavičky. A jestli máš tu jednotku žhavení......
Pokud ne a žhavičky jsou na 12V tedy oni jsou spíš na cca 9V (pokles při odběru) tak klasicky zkontrolovat relé žhavení a celou kabeláž .....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
nahox
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 04, 2012 11:37
Bydliště: Ružomberok

Re: Orlando spatne startuje.

Příspěvek od nahox »

Skusil si palivovy filter ? moze byt v nom usadena nafta , dalej baterka je este povodna alebo nova ? Ja mam povodnu baterku a pri minus 5 su tiez dlhsie starty , a ako to klesa tak je to tazsie .
Chevrolet Orlando 2.0 VDCI 96 Kw strieborna metaliza
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON

este jedna Thalia 2009 v garazi

po novom mamina ma ceed 2018
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“