Orlando nechce nastartovat

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Orlando_05
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 21, 2016 01:14
Bydliště: Olomouc

Orlando nechce nastartovat

Příspěvek od Orlando_05 »

Zdravím všechny majitele Chevroletu. Mám menší problém. Tak se chci Vás zeptat zda se tím někdo zabýval a třeba ví kde hledat problém. Tak ze situace taková: Koupil jsem bourane Orlando rok 2012 motor 2.0d 120kw, bourane na přední část tak ze chladiče nebyli vytekle. Motor startoval bez problému, najelo na vozík a jelo se do garáže. V garáži se demontovat nárazník nic víc a odpojil se akumulátor. Na druhy den ať dělám co dělám motor točí ale nechytne. Diagnostika neukazala žádnou závadu, nafta do vstriku jde. Tak opravdu nevím kde mám hledat problém. Ještě jsem se s takovou věci nesetkal ze po odpojení akumulátoru auto nestartuje. Poradí někdo kdo tomu rozumí.
Reklama
 

cizajaromir
Příspěvky: 40
Registrován: stř črc 10, 2013 13:24

Re: Orlando nechce nastartovat

Příspěvek od cizajaromir »

Zdravím nového majitele,
mám také Orlando 2,0 VCdi, naštěstí startuje dobře. Třeba to s tím nesouvisí, ale když jsem ještě měl Zafiru, potřeboval jsem navíc jeden klíč, jen pro odemknutí auta, tedy bez imobilizéru. Všude psali, že bez toho auto nenastartuje. Tak jsem to jen tak zkusil a zajímavé bylo, že motor normálně točil, ale nenastartoval. Byl to sice benzín, ale třeba se takhle chovají všechny systémy aut, co se týká např. imobilizérů. Nemůže být tedy někde přerušený kabel od toho imobilizéru a tak i když motor točí, nenastartuje?
Číža
Orlando 2,0 VCDI 96kW, 2011
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Orlando nechce nastartovat

Příspěvek od hoza »

imobilizér neodstraní točení startérem takže obsluha lehce přehlédne že není deaktivován a vybije baterku klidně, stím jsem se setkal už i na bagru
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“