Zrcátka se směrovkou

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Zrcátka se směrovkou

Příspěvek od Scorpion.11 »

Nerozčiluj se, to chce klid :lol: Hold někomu se to líbí a druhému se to zdá být přehnaný i když osobně si myslím, že na takové velké i široké auto jako je Orlando se to mělo už dávat od výroby ty zpětná zrcátka s blinkry -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
frezzi
Příspěvky: 1576
Registrován: pon říj 08, 2012 17:10
Bydliště: Slovensko

Re: Zrcátka se směrovkou

Příspěvek od frezzi »

Scorpion.11 píše:Nerozčiluj se, to chce klid :lol: Hold někomu se to líbí a druhému se to zdá být přehnaný i když osobně si myslím, že na takové velké i široké auto jako je Orlando se to mělo už dávat od výroby ty zpětná zrcátka s blinkry -i :PP:
tak nejak by som to napísal aj ja :mrgreen: :PP: -i
Aveo 1.4 16V 69Kw, sedan Šedá Metalíza -
výbava : čím ďalej tým lepšia :D
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Zrcátka se směrovkou

Příspěvek od 357 »

fonta píše:Drahý ???? a ty jsi odkud ??? jo uz vidim...... tak jen pro tvou informaci leve zrcatko me nakej kreten urazil kdyz predjizdel v protismeru a nevesel se a zaplat panbuh to odneslo jen zrcatko (potazmo jen ten kryt jinak zustalo vse funkcni) a pro tvou predstavu v Chevroletu to zrcatko stoji 9000,-(pouze cele) tady mas za cca 3000,- doparava do CR zadarmo! a trochu prace a kdyz clovek neni levej tak si vse udela sam a co se tyce pouti tak to podle je to tak u vsech co to maj z vyroby ?? mam pocit ze jsi trochu mimo ...
Na Ebayi nakupuju poměrně často, takže si myslím, že mohu celkem objektivně posoudit kvalitu zde nabízeného zboží. Je to bohužel v naprosté většině případů lacinej shit... Nakupuju tam proto, že ten samej shit se u nás nabízí většinou za desetinásobek. Poslední dobou se celkem zlepšuje design, ale tady se mi to nijak zvlášť nebíbí. Snad je to těma fotkama zkreslený a ve skutečnosti to vypadá líp. U aut co to maj z výroby, mi to připadá tak nějak hezčí než tohle. Oproti jiným věcem z Číny, mi ten výlisek s pár diodama prostě připadá dost předraženej, ale kdybych přišel vo zrcátko, tak bych do toho určitě šel taky...

Tak ať ti dlouho a dobře slouží!! Ale pokud ne, a pojedeš to reklamovat, tak tam vodemně pozdravuj ty kluky šikmovoký!!
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 229
Registrován: stř bře 30, 2011 19:57
Bydliště: Humpolec

Re: Zrcátka se směrovkou

Příspěvek od vasek »

Souhlasím s 357. Ty zrcátka bych si na Orla nedal. Kupoval jsem ho, mimo jiné pro jeho specifický dizajn a "vylepšovat" ho něčím, co vypadá jako blinkry od 10 let starého Mercedesu...
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Zrcátka se směrovkou

Příspěvek od 357 »

Jedinej tuning, kterej jsem svýmu Orlovi dopřál, jsou lapače nečistot a černý znaky místo zlatejch, jinak ho hyzdit nehodlám. Zrcátka nemám hejbací ani blikací, a vůbec mně to nes... :o)
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Zrcátka se směrovkou

Příspěvek od inza »

fonta píše:
inza píše:Jen pro zajímavost - v MY2014 to bude :)

jo tak to by bylo super v breznu to moje bude mit 3 roky a jde protiuctem a chci brat zase to same nove LTZ + NAVI ale uz bez tech 18" kol to byl omyl ... strasne tvrdy... jen doufam ze pridaji nejaky benzinovy motor s vetsim vykonem a AT prevodovkou, protoze ta 1,4T nema ted moznost koupit v AT prevodovce

1.4T bude v AT a žádný jiný motor bohužel nebude... (tedy zůstanou ty co jsou)
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Tuning & Styling“