Po technické

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
jožín
Příspěvky: 43
Registrován: sob dub 01, 2006 21:42
Bydliště: Beroun

Po technické

Příspěvek od jožín »

Tak mám zase po technické. :D Čekal jsem leccos, ale tohle mi jaksi vyvedlo z míry. :shock: Předpokládal jsem problémy na válcích, nějakou zlomyslnou žárovku, ale že nebude souhlasit vin u čísla karoserie po sedmnácti letech provozu, nevim kolika stk a jedné evidenční, tak to jsem opravdu jaksi nečekal. :( Měl jsem úplně přesně stejné potíže jako Vašek. Svýho Racka jsem koupil od manželky kolegy z práce. Už na první mé TK, rok po evidenční, našli na STK neexistující motor. No a měl jsem potíže vysvětlit úřednici, že nyní to je pro změnu kasle. Dotaz Vaška a odpovědi Kesslera a Racka GSI mi pomohly při změně v technickém průkazu. Jó, důvěřovat se nevyplácí. Mám to za sebou a uvidíme co bude zase za dva roky. Děkuju jmenovaným a měl bych ( jestli je to možné) pro ty co toto budou číst a mají Racera r.v.1989 prosbu: koukněte se a přiznejte jak na tom jste vy. Dík
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Není zač :D

Takže jestli tomu dobře rozumím, tak už je všechno oukej?
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
jožín
Příspěvky: 43
Registrován: sob dub 01, 2006 21:42
Bydliště: Beroun

Příspěvek od jožín »

No, tak to asi nikdo neví. Počkám co bude za dva roky. Třeba to tentokrát bude SPZ. Nyní vypadá věrohodně. Dost možná, že Racka někde zrušim a pak už nebude co řešit. Jenže já jsem problémovej po všech stránkách a tak se určitě zase najde něco jinýho i někde jinde. Ještě jednou děkuju.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Racek byl vždycky plnej překvapení... :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
jožín
Příspěvky: 43
Registrován: sob dub 01, 2006 21:42
Bydliště: Beroun

Příspěvek od jožín »

A já problémů :D
Mr.Freeze
Příspěvky: 11
Registrován: sob srp 28, 2010 18:07

Re: Po technické

Příspěvek od Mr.Freeze »

Taktéž problémy na STK s VIN, ale vše se dá ukecat, ted aspon vím jak postupovat, technik si nevšiml vzadu opravy v TP VIN čísla, stává se no :)
Odpovědět

Zpět na „RACER“