Racer = Zdechlinka???

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Jakub T.
Příspěvky: 11
Registrován: úte říj 27, 2009 18:00
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Racer = Zdechlinka???

Příspěvek od Jakub T. »

Když už jsem tu tak se optám.... Můj racer má najeto cca 70 000km (podstivých). Motor je tichouckej nemuzu si stěžovat, ale je celkem zdechlej(aspon se mi zda) myslim si ze 1.5 stříkačka by měla jet trošku líp... Třebas do kopce se hrabe jako hlemizd... Neznáte nejakou flignu (levnou upravu) jak ho popohnat? Dikec
Daewoo (Chcíplý) Racer, r.v. 1994, 1,5, najeto 67 000Km
Reklama
 

Uživatelský avatar
kaboo
Příspěvky: 62
Registrován: sob bře 06, 2010 20:23
Bydliště: Kolín

Re: Racer = Zdechlinka???

Příspěvek od kaboo »

Ahoj!
Levně??
Kdo maže,ten jede :mrgreen:
Nevozit blbosti v kufru.
Nafouknout gumy.
Vyleštit lak.
:D
Ale jinak...
nejni to žádnej závoďák no,mě nexie taky nejede,pokaď ji pořádně nerozdráždim-zvlášť táhlý kopec.
Ale zvyknul jsem si.
:PP:

Začal bych -olej,filtr,geometrie,gumy....zkontrolovat určitě brzdy,jestli nepřibržďujou...
Daewoo Nechcijet 1.5
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Racer = Zdechlinka???

Příspěvek od ladinek »

:lol: koukám že i podpis to vystihuje -i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
kaboo
Příspěvky: 62
Registrován: sob bře 06, 2010 20:23
Bydliště: Kolín

Re: Racer = Zdechlinka???

Příspěvek od kaboo »

ladinek píše::lol: koukám že i podpis to vystihuje -i
Aaano :D
Hele ale s takhle měkým podvozkem by to byla s lepším motourem v zatáčkách jasná smrtka :twisted:

Tak vono lepší...
Daewoo Nechcijet 1.5
Jakub T.
Příspěvky: 11
Registrován: úte říj 27, 2009 18:00
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Racer = Zdechlinka???

Příspěvek od Jakub T. »

Dekuju... Mam vsechno udelany krome oleje.. na ten se setri :-D... Musim pockat na brigadu :(. Podvozek mam snizenej :-D (praskly mi obe pruziny vepredu:-D) Ale ve sklepe mam nahradni z kadetta tak nevim jestli je menit nebo ne. Otázka:-) Mám ty pružiny menit nebo ne kdyz mi praskli? Vlastne mi upadl jen ten "dosed"
Daewoo (Chcíplý) Racer, r.v. 1994, 1,5, najeto 67 000Km
Uživatelský avatar
kaboo
Příspěvky: 62
Registrován: sob bře 06, 2010 20:23
Bydliště: Kolín

Re: Racer = Zdechlinka???

Příspěvek od kaboo »

Jakub T. píše:Dekuju... Mam vsechno udelany krome oleje.. na ten se setri :-D... Musim pockat na brigadu :(. Podvozek mam snizenej :-D (praskly mi obe pruziny vepredu:-D) Ale ve sklepe mam nahradni z kadetta tak nevim jestli je menit nebo ne. Otázka:-) Mám ty pružiny menit nebo ne kdyz mi praskli? Vlastne mi upadl jen ten "dosed"
Takže pružiny,nebo ta plechová miska na phersonu?
Mě praskla pružina,ale jenom tak 10cm z posledního závitu.Neřešil jsem to,akorát při vyvařování upadlý uhnilý zmiňovaný misky jsem si ji nechal zabrousit,aby neměla ostrou hranu.
Kdyby ti praskla uprostřed,tak je to jasná výměna
Daewoo Nechcijet 1.5
Jakub T.
Příspěvky: 11
Registrován: úte říj 27, 2009 18:00
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Racer = Zdechlinka???

Příspěvek od Jakub T. »

OK, tak ju meni nebudu... Ostatne to musi byt desna praca...A nedokazu si predstavit cim bych tu pruzinu pri vymene stlacil abych ju tam narval.... Zatim pa... Jak me napadne naka blbost tak se zas optam :-D
Daewoo (Chcíplý) Racer, r.v. 1994, 1,5, najeto 67 000Km
Barow
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 10, 2011 12:35

Re: Racer = Zdechlinka???

Příspěvek od Barow »

Vážení-jsem tu krátce a musel jsem se znovu přihlásit,páč jsem trubka a zapoměl jsem přihlaš. ůdaje.Měl jsem spoustu let Daewoo Racer a najezdil s ním poctivých 200000km! můžu tu zcela zodpovědně říct-že na dobu nedávno minulou jsem nepoznal lepší auto.A co hlavně nenáročné na ůdržbu a když už-tak s díly za rozumnou! cenu.Příklad zadního ložiska kola i se simerinkem v ceně 200kč.Oprava za hodku hotová a není potřeba kdovíjaké nářadí-plocháč zbroušený aby šlo vyrazit staré ložisko a trubka na průměr simeringu pro naražení.Dnes mám sice auto jiné,ale na Racka moc vzpomínám -zůstal v rodině ovšem u někoho kdo k němu nemá vztah:-((-kufr 530 litrů paráda na karburátor bezva spotřeba-samo že podle nohy-moje nej...spotřeba po vlastním zásahu do seřizování karbece-kdy po odborném seštelování emisí vůbec nejel???.......5.2 litru-je pravda-velmi lehká noha......měřeno naprosto spolehlivě-benzín vyjetý do nuly a nalito 10l. opět vyjeto do nuly a počty.......tady na rozdíl od jiných aut nehrozí spálení el. čerpadla v nádrži a může se tedy benoš vyjet na nulu.Ale abych jen nežvanil.....nabízím na tento typ a tuším nexie je stejná-celonerezový výfuk-jen asi 30cm. od motoru je silnostěnná obyč tr.-zvuk normální spotřeba neovlivněna cena 2000kč myslím rozumná spojení??731847547
Odpovědět

Zpět na „RACER“