Točí ale nechytne II.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Točí ale nechytne II.

Příspěvek od Vazoun »

Serpico píše:...že by k tomu neměl už nikdo co říci ani například svou " obhajobu ", škoda...a to mi mrzí...
-----------------
Inu Milane,co ktomu říci - všeci víme, že nevděk světem vládne a proto nutno příště být více obezřetný :o) ahoj " Vazoun "
zdravím všechny na foru
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Točí ale nechytne II.

Příspěvek od palikx »

jasne to mas samo pravdu.ale to uz bych nikdy nikomu nic neopravil.jelikoz vzdy si beru penize az po oprave.
a v tomto pripade nikdo netusil ze se reklamace protahne na 2 roky nebo ze nakonec nic nebude.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Točí ale nechytne II.

Příspěvek od Serpico »

...ale opravil Pavle, jenom ale s patřičnou " zálohou " dopředu, jinak na to budeš dál doplácet a to je o Tvé důvěřivosti nebo i nepoučitelnosti..., vyber si...

...nakonec každý rozumný z nás to veme a můžeme následně všichni jenom poděkovat wraco-vi
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Točí ale nechytne II.

Příspěvek od Serpico »

...jenom ještě dodávám palikx má tedy reklamaci dvouletou, ...no to je hodně moc ve srovnání se značkovými servisy, kde našinec radši nereklamuje z důvodu marnosti počínání, no to mi ušlo se " zlodějnou " wraca, nevrácený modul zapalování na zkoušku, jinak to ale nemůžu nazvat...

a tak se mějme fajn a nebuďme zloději a okrást palikxe to je ........
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Točí ale nechytne II.

Příspěvek od palikx »

ale treba to jeste dopadne zkusim na ne v prodejne jeste uhodit at daj modul nebo prachy.
tenkrat to bylo i tak ze ja jsem dostal spatny modul a ze tu reklamaci vyridim.a rok jsem cekal.ted na podzim chtel ten reklamovany modul zpet ale ja jeste zadny nemel tak jsem bohuzel poslal original korejsky.a ted cca 4 mesice uz je to na me.ze zacatku to vypadalo v pohode.takze to zas tak strasny neni(i kdyz kdyz se to nepovede je to spatny)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Točí ale nechytne II.

Příspěvek od Serpico »

...nojo Pavle, ...tedy jinak wraco má kus za kus a ty smůlu, že si dodal na " vyzkoušení " original za nevyřízenou reklamci prapodivného kusu a pokud drafel krachne tak ty nemáš nic, rozumím tomu už dobře...
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „RACER“