Záhadné problémy s elektrikou

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
jirkaaa
Příspěvky: 36
Registrován: úte led 08, 2013 23:51
Bydliště: Tachov

Záhadné problémy s elektrikou

Příspěvek od jirkaaa »

Ahoj všem.

Prosím o pomoc, či nápad, jak odstranit moji záhadnou poruchu (jak už jsme si u Orlanda zvykli)

Jak už jsem tu psal, měl jsem problémy s topením. Komplet mi rozebrali a zase složili celou palubovku a po té to začlo...

Přestaly najednou fungovat směrovky, přestal jít větrák, auto se řeplo do denního režimu (i v noci) a nešli dát dálková světla + různě problikávalo vše
A teď...když jsem praštil do volantu, vše se vrátilo do normálu. Po nějaké době ale znova problém nastal.
Takže jsem jsem o pročítání tohoto fora přišel na myšlenku...kontrola baterie.. a ejhle, úplně povolená objímka u plus.

Dotáhnul jsem tedy a týden se jezdilo a vše fungovalo, ale jak tušíte, problém nastal znova a teď i když bouchnu do volantu,
tak začnou fungovat jen blinkry, ale ventilátor ani ťuk.

Byla by prosím nějaká myšlenka, či zkušenost?

Děkuji
Jirka
Reklama
 

Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Záhadné problémy s elektrikou

Příspěvek od Laco71 »

Ja len tolko,že v Orlande je ventilator ofuku predneho okna napojený trvale na el. okruh klimatizacie :idea:

Jednoducho aj ked nemate stisknute tlačitko * alebo AC , kompresor klimatizacie sa sem tam spína

a nie je možno odpojiť klimatizaciu natvrdo, stale bude fungovať na nejaký min.výkon, jedine ak nastavíte koliesko ovladanie ventilacie v kabine na "0" vtedy prestane spinať kompresor klímatizacie.

Teda treba riešiť elektriku komplexne, nie je to zapojené tak jednoducho ako v žigulikoch ...
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Elektronika“