Výměna reproduktorů, vytlumení dveří

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
Asphalte
Příspěvky: 222
Registrován: čtv lis 21, 2013 14:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna reproduktorů, vytlumení dveří

Příspěvek od Asphalte »

inza píše:Koukal jsem na to jen v rychlosti, ale bez vyndání motoru si moc neumím přestavit co a jak tam nalepit ze strany motoru, zevnitř jsem nekoukal vůbec...

Navíc tam mám LPG, takže místo tam není žádné :(
V podstatě bych začal zpevnějním a odhlučněním kapoty, která je opravdu jak z papíru. Vždy když myju auto ručně houbou, tak se bojím, že jí promáčknu (to samé platí i o střeše - ta by si odhlučnění také zasloužila) a zjistil bych následný efekt. Podle mého měření jde při rychlostech nad 100 km/h hodně hluku od předního skla a neodhlučněná kapota v tom asi moc nepomáhá. Pokud by to bylo nedostačující, zaměřil bych se na horní část motorové příčky, kam je poměrně slušný přístup. Nebude sice odhlučněná celá příčka, jen její horní část, ale i tak by to mohlo pomoci.
Přílohy
Odhlučnění motorové příčky.JPG
BATMOBILE
MY13, Chevrolet Orlando LT+, 1.8i, 5MT, Black Carbon, 17"
Diagnóza: Doživotní úpravce, bez možnosti vyléčení!

www.ABOUTTUNING.cz ... o tuningu víme vše
Reklama
 

Uživatelský avatar
huzicka
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 12, 2011 20:56

Re: Výměna reproduktorů, vytlumení dveří

Příspěvek od huzicka »

Postupoval som podľa foto návodu a všetko sa krásne vydarilo.
Urobil som ale jednu zmenu. Do zadných dverí som nekupoval nové koaxiálne reproduktory, ale použil som pôvodné predné reproduktory. Do dverí som vyrezal otvory pre výškové reproduktory (použil som plastové krúžky z nových výškových repro Gladen) a paralelne ich pripojil ku komponentným reproduktorom. Hrajú o 500 % lepšie ako pôvodné zadné reproduktory. Teraz je zvuk v aute celkom iný. Nedá sa to porovnať.
Orlando LTZ 163k, 6st. manuál, navi
wolf.totem
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 10, 2019 09:53

Re: Výměna reproduktorů, vytlumení dveří

Příspěvek od wolf.totem »

No pokud máš pod 1din rádiem klimošku, tak musíš koupit rámeček a přehodit klimošku dolu
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Elektronika“