H4 LED

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: H4 LED

Příspěvek od dadif »

Na LEDkový H4 rovnou zapomeňte. Reflektor toho světlometu je konstruovanej na něco úplně jinýho, tohle zkrátka bude svítit naprosto příšerně a navíc nelegálně.
Věřte, že zkonstruovat a následně i správně vyrobit LED světlomet není žádná sranda, tohle jsou jen nešťastný parodie... -P
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Reklama
 

Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: H4 LED

Příspěvek od TIBI77 »

LED.jpg
Toto by som niako vsunul do Cruza :o)
Ale do Orla :?:
:lol:
2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: H4 LED

Příspěvek od dadif »

Jo, tak to už je jiná liga! Audi A8, Hella...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: H4 LED

Příspěvek od tomask »

Taky A6 a A7 ;)
Carthell Prg
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: H4 LED

Příspěvek od hoza »

Nejjednodušší bude když si na rám (pokud ho teda máš) nainstaluješ homologovaný led světlomety. Rám je ideální místo aspoň nebude jenom na parádu. Po letitých zkušenostech s led ručníma svítilnama můžu říct že i reflektor o 1/4 velikosti v ručních svítilnách svítí 10x dál o šířce halo by se dalo diskutovat ale jako dálková světla ideál. Člověk si je zapne až je opravdu potřebuje a je ohleduplnej k ostatním. I já na kole jsem s mojí ledkou často oslňoval protijedoucí auta protože mi to svítilo jak dálkový na autě a to už je pár let.
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: H4 LED

Příspěvek od dadif »

To ano, myslím ale ten konkrétní obrázek.
Ale to už trochu odbíháme od tématu - až se bude Orel dělat s Full-LED světlometama, tak proč ne, ale náhrady výše uvedenýho typu (LED H4) bych si do auta prostě v životě nedal!
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: H4 LED

Příspěvek od dadif »

Jo jo, přídavný světla od rozumnýho výrobce, to je taky něco jinýho, tam je to zkrátka k tomu účelu zkonstruovaný, tomu bych se nebránil, pokud by to bylo na autě vkusně řešený.
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: H4 LED

Příspěvek od TIBI77 »

Full Led svetla uz nema len Audi :!:
Je to aj na Seat,citroen aj na Kii som ich nasiel :!:
images.jpg
images.jpg (5.54 KiB) Zobrazeno 5187 x
2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: H4 LED

Příspěvek od dadif »

Ano, to nikdo netvrdí.
Taky Mercedes, BMW a další. Z levnějších např. Peugeot.
Zatím je to poměrně nová záležitost, ale brzy se určitě rozšíří, dražší značky půjdou co nevidět do laseru, viz např. zde - http://www.tyden.cz/rubriky/auta/zajima ... 94327.html
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: H4 LED

Příspěvek od TIBI77 »

hoza píše:Nejjednodušší bude když si na rám (pokud ho teda máš) nainstaluješ homologovaný led světlomety. Rám je ideální místo aspoň nebude jenom na parádu. Po letitých zkušenostech s led ručníma svítilnama můžu říct že i reflektor o 1/4 velikosti v ručních svítilnách svítí 10x dál o šířce halo by se dalo diskutovat ale jako dálková světla ideál. Člověk si je zapne až je opravdu potřebuje a je ohleduplnej k ostatním. I já na kole jsem s mojí ledkou často oslňoval protijedoucí auta protože mi to svítilo jak dálkový na autě a to už je pár let.
Mam ho!Su tu aj kdesi fotky!
Su tam aj otvory na pridavne dialkove!Ale bol som upozorneni pri zapise ramu ,ked tam dam dialkove musim ich zapisat!A pouzivat ich mozem len ako vystrazne!
2.0 VCDI LT+ 2013
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: H4 LED

Příspěvek od hoza »

TIBI77 píše:
hoza píše:Nejjednodušší bude když si na rám (pokud ho teda máš) nainstaluješ homologovaný led světlomety. Rám je ideální místo aspoň nebude jenom na parádu. Po letitých zkušenostech s led ručníma svítilnama můžu říct že i reflektor o 1/4 velikosti v ručních svítilnách svítí 10x dál o šířce halo by se dalo diskutovat ale jako dálková světla ideál. Člověk si je zapne až je opravdu potřebuje a je ohleduplnej k ostatním. I já na kole jsem s mojí ledkou často oslňoval protijedoucí auta protože mi to svítilo jak dálkový na autě a to už je pár let.
Mam ho!Su tu aj kdesi fotky!
Su tam aj otvory na pridavne dialkove!Ale bol som upozorneni pri zapise ramu ,ked tam dam dialkove musim ich zapisat!A pouzivat ich mozem len ako vystrazne!
Tak to je ideální stav, legálně budeš mít fotonová děla na Orlovi :D . A asi takhle na běžné aplikace ti normální světla stačí ale pokud bude extrém tak ti nikdo nedokáže že jsi je nesměl použít. Není to jak s majákem který používá taky polovina řidičů nelegálně přitom nijak neomezují provoz. Tam bych ale řekl že ty podmínky jsou daleko tvrdší ale fůra lidí si stím neláme hlavu prostě ho používá.

Každej se honí za ledkama přitom zatím jsem se setkal jenom stím že buď mu to nesvítilo nebo oslňuje jako kráva.
Uživatelský avatar
nahox
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 04, 2012 11:37
Bydliště: Ružomberok

Re: H4 LED

Příspěvek od nahox »

a co tak tieto
Přílohy
HTB1XBLlMVXXXXXzaXXXq6xXFXXXs.jpg
Chevrolet Orlando 2.0 VDCI 96 Kw strieborna metaliza
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON

este jedna Thalia 2009 v garazi

po novom mamina ma ceed 2018
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: H4 LED

Příspěvek od Laco71 »

Samozrejme, že klasicka H-4 je tou najlepšou voľbou :idea: -i

A o pristupe ku konektoru a nasledna vymena :arrow: :D

Čo by za taku možnosť dali majitelia extrapremioviek :PP:
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: H4 LED

Příspěvek od smire666 »

Tak o prístupe pri výmene žiadna... Dá sa tam pomaly postaviť za svetlo :mrgreen: V porovnaní s "gynekológiou" pri nebohom Espere ;)
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
nahox
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 04, 2012 11:37
Bydliště: Ružomberok

Re: H4 LED

Příspěvek od nahox »

ja uz na ne cakam
Chevrolet Orlando 2.0 VDCI 96 Kw strieborna metaliza
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON

este jedna Thalia 2009 v garazi

po novom mamina ma ceed 2018
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Elektronika“