Hlasitost radia a MP3

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Matsonic
Příspěvky: 587
Registrován: sob říj 01, 2011 14:45

Re: Hlasitost radia a MP3

Příspěvek od Matsonic »

Ja si tohle upravoval v JetAudiu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Orel
Příspěvky: 96
Registrován: pát dub 13, 2012 21:25
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasitost radia a MP3

Příspěvek od Orel »

tak já jsem si všiml že mi rádio dříve hrálo daleko více nahlas, normálně jsem poslouchal radio na 25 a teď musím poslouchat na 40 aby bylo neco slyšet . Pod 20 není téměř nic slyšet/rozeznat že vůbec hraje. Při reklamaci mi tvrdí že to hraje normálně , musím to porovnat s jiným autem , fakt mně v servisu serou .
ORLANDO LT+ bílá diesel 163 k (120 kW) manuál ,
Marek44
Příspěvky: 10
Registrován: čtv pro 08, 2011 12:41

Re: Hlasitost radia a MP3

Příspěvek od Marek44 »

Orel píše:tak já jsem si všiml že mi rádio dříve hrálo daleko více nahlas, normálně jsem poslouchal radio na 25 a teď musím poslouchat na 40 aby bylo neco slyšet . Pod 20 není téměř nic slyšet/rozeznat že vůbec hraje. Při reklamaci mi tvrdí že to hraje normálně , musím to porovnat s jiným autem , fakt mně v servisu serou .
Mám to stejně, dřív hlasitost rádia byla srovnatelná s USB, pokud si pamatuji. Po dvou letech je rádio mnohem tišší (USB a CD má nadále normální vysokou hlasitost).
Hlasitost dopravních informaci se v menu nastavuje na určitou výši, a tu teď musím v nastavení mít na vysoké číslo, cca 45, jinak není slyšet. Pokud přepnu poslech z rádia na USB nebo CD, musím přehrávání stáhnout, budiž. Když ale do přehrávání USB vpadne dopravní info, tak to začne řvát na 45, podle nastavení. Ale hlasitost 45 na USB je mnohem hlasitější než na rádiu. Z toho je zřejmé, že původní záměr byl, že hlasitost rádia má být stejná s hlasitostí USB a CD.

Reakce servisu stejná.

Najde se někdo s Orlandem kdo to tak nemá?
Marek44
(Chevrolet Orlando LT+ 1.8 LPG)
wsskAT
Příspěvky: 136
Registrován: stř črc 17, 2013 14:31

Re: Hlasitost radia a MP3

Příspěvek od wsskAT »

jj to se taky leknu.
Ale celkem si myslim, ze to radio ma slaby prijem. Jezdim stejny usek a chytam radia treba o 50 km drive nez v orlandu.
My v rodine na ty radia obecne mame smulu :evil:
Uživatelský avatar
ChOrlando
Příspěvky: 84
Registrován: úte lis 19, 2013 16:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasitost radia a MP3

Příspěvek od ChOrlando »

Pote co jsem v nastaveni radia vypnul prizpusobeni hlasitosti rychlosti auta ten rozdil v hlasitosti mezi USB a radiem jiz neni tak markantni...
Orlando 1.8 Benzin
Predoš
Příspěvky: 103
Registrován: pon kvě 13, 2013 14:30
Bydliště: Praha

Re: Hlasitost radia a MP3

Příspěvek od Predoš »

ChOrlando píše:Pote co jsem v nastaveni radia vypnul prizpusobeni hlasitosti rychlosti auta ten rozdil v hlasitosti mezi USB a radiem jiz neni tak markantni...
tak mě toto nepomohlo, jsou to paka, přitom tak jednoduché nastavit stejnou výstupní hlasitost :(
nyní: Honda CBR 600F 2012 - Akrapovič a CHEVROLET ORLANDO LTZ 2.0 VCDi 120kW/163k MT6 Start/Stop - bílá
dříve: Škoda 1000 Mb, Škoda 100, Škoda 105 M, Oltcit, Renault Twingo, Peugeot 307 Hdi, Suzuki Bandit 600N, Honda VTR 1000F
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Hlasitost radia a MP3

Příspěvek od Joztar »

ja mam ten rozdiel radio Vs. usb/cd od zaciatku co mam auto a tiez musim radio pocuvat na hlasitosti 30-40 a ked nahodou prepnem na mp3 tak ma stale ide z toho drbnut jak sa zlaknem.
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Marek44
Příspěvky: 10
Registrován: čtv pro 08, 2011 12:41

Re: Hlasitost radia a MP3

Příspěvek od Marek44 »

Tak je tedy někdo, komu rádio i po delší době používání hraje stejně hlasitě jako USB a CD?

Pokud ano, napište prosím zda máte dlohodobě zapnutou automatickou úpravu hlasitosti, mohlo by to souviset.
Marek44
(Chevrolet Orlando LT+ 1.8 LPG)
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Elektronika“