Audiosystém

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Audiosystém

Příspěvek od ReWegar »

jj je to tak dokud neotevres dvere ridice tak to hraje tech 30min
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Audiosystém

Příspěvek od smire666 »

Už som to vyskúšal. Na mojom CD300 platí 10 min od vytiahnutia kľúča ( ak sa skôr neotvoria dvere ). Po zasunutí kľúča a otočení do prvej polohy sa to zapne -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Budvyk.cz
Příspěvky: 610
Registrován: stř led 11, 2012 20:17
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Audiosystém

Příspěvek od Budvyk.cz »

BranislavL píše:Ahojte, som nový majiteľ ORLANDA, a zatiaľ som sa nikde nedočítal, ako sa dá a či sa vôbec dá nastavyť automatická zapnutie audiosystému keď zapnem zapaľovanie. Viete mi prosím pomôcť.
Zdarec, tak tě vítám mezi námi Orlanďáky a přeji hodně spokojenosti a šťastných km.
Jinak k tomu rádiu stačí když ho necháš stále zapnuté a ono se hned pustí potom co otočíš klíčem v zapalování a jak píší chalani začne to hrát kde to skončilo. Já ho mám zapnuté pořád a vždy když vypnu zapalování tak ještě hraje, ale jakmile otevřu dveře u řidiče tak se samo vypne
Budvyk.cz

Škoda 125 GLS
Favorit 136 LS
Hyundai Lantra combi 1,6 16V
Peugeot 307SW 2Hdi
Hyundai i30CW 1,6 16V (nyní)
Chevrolet Orlando 1,8LTZ (nyní)
Uživatelský avatar
BranislavL
Příspěvky: 42
Registrován: pon čer 18, 2012 09:38
Bydliště: Bratislava

Re: Audiosystém

Příspěvek od BranislavL »

Dakujem vsetkym... uz to funguje... :D
CHEVROLET ORLANDO LTZ; 2,0 VCDi 163k AT; NAV (2012)
Citroen C4 Picasso 1.6i 16V - firemné
moje eX:
Ford C-Max 2,0 TDCi Ghia
Škoda Octavia Combi 1.9 TDi Elegance
Opel Meriva 1.7 CDTi
Škoda Fabia 1.4 16V Comfort
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Audiosystém

Příspěvek od smire666 »

Rado sa stalo, na to sme tu -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
mrazik
Příspěvky: 6
Registrován: pon dub 02, 2012 23:01
Bydliště: Nitra

Re: Audiosystém

Příspěvek od mrazik »

Ahojte. Chcel by som sa opytat, ci Vam nacitava z USB aj adresare alebo len mp3. Predstava rolovania x pesniciek ma dost vytaca.
Mne totiz vyhodilo len nacitane mp3 pekne na kope. Vie niekto v com je finta?
Vopred Dakujem.
Orlando LTZ 2,0
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Audiosystém

Příspěvek od smire666 »

Skús pozrieť návod okolo strany 135. Ovládanie podobné ako pri prehrávaní CD Mp3. Počas prehrávania cez gombík MENU atď...
nalistovať adresár s požadovaným albumom, stlačením MENU doň vojsť a ďalej otáčaním gombíka MENU do prava nalistovať želanú skladbu. Potvrď opäť MENU...takto by to malo fungovať ( aspoň moje CD300 tak funguje... ) :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
mrazik
Příspěvky: 6
Registrován: pon dub 02, 2012 23:01
Bydliště: Nitra

Re: Audiosystém

Příspěvek od mrazik »

smire666 píše:Skús pozrieť návod okolo strany 135. Ovládanie podobné ako pri prehrávaní CD Mp3. Počas prehrávania cez gombík MENU atď...
nalistovať adresár s požadovaným albumom, stlačením MENU doň vojsť a ďalej otáčaním gombíka MENU do prava nalistovať želanú skladbu. Potvrď opäť MENU...takto by to malo fungovať ( aspoň moje CD300 tak funguje... ) :PP:

Ved prave ze ked vojdem do menu su tam uz len nacitane mp3 zo vsetkych albumov.
Ziadny adresar.
Orlando LTZ 2,0
Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: Audiosystém

Příspěvek od luke1 »

To je divne, aby se Ti nezobrazily zadne adresare...nemas je nejak divne pojmenovane vsechny ty adresare? Myslim tim nejake neobvykle znaky atd...anebo jestli tam nemas treba moc slozitou adresarovou strukturu na te flashce...treba hodne vnoreni adresaru....pripadne zkus nahrat na jinou USB flashku anebo ji zformatovat a nahrat tam pisnicky znovu. Mne to zase pred casem delalo to, ze mi to adresare prehravalo v temer nahodnem poradi, i kdyz jsem nahodne poradi nemel zapnute...na jinem mediu mi to nedelalo a jak jsem ji zformatoval, tak prestala zlobit uz i tato.
Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Audiosystém

Příspěvek od Joztar »

ahojte auto mam cca tyzden najazdene 700 km vcera ked som vecer nasadol a issiel si pustit hubu z usb kluca tak mi ho nechce nacitat ... aj volume level je zrazu nejaky maly :? predtim to slo uplne v pohode teraz ked dam volume a max tak sa to neje ani zdaleka na maz mozno tak tretna z toho ide ... dost ma to stve :( po tyzdni a novom aute sa mi nieco serie sakra ...
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
orlica
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 22, 2012 11:55
Bydliště: Bratislava

Re: Audiosystém

Příspěvek od orlica »

peterv píše:V návode na str. 141 sú uvedené info pre prehrávanie MP3. Jedna z nich je aj max. 1000 skladieb ...
Ja používam 8GB USBčko, naformátoval som ho v zmysle návodu. Určite na ňom nemám viac ako 1000 skladieb. Takže u mňa sú MP3 bez problémov.
USB treba nejako naformátovať než ho tam dám? lebo ja som si dala na kluč asi 10 pesničiek a neukázalo mi v aute všetky. Dala som ich tam v PC znova, ale tie isté mi zasa neukázalo. Nakoniec som skúsila aj iný USB, ale stále mi to neukazuje... :? Už som aj rezignovala, a USB v aute ani nenosím, počúvam rádio. -P
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
orlica
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 22, 2012 11:55
Bydliště: Bratislava

Re: Audiosystém

Příspěvek od orlica »

BranislavL píše:Ahojte, som nový majiteľ ORLANDA, a zatiaľ som sa nikde nedočítal, ako sa dá a či sa vôbec dá nastavyť automatická zapnutie audiosystému keď zapnem zapaľovanie. Viete mi prosím pomôcť.
Ahoj, aj ja ťa tu vítam... len parťaci akosi na mňa pozabudli, lebo aj ja som z BA... tak je nás tu už viac. :PP: a tiež prajem veľa šťastných km. Mne to rádio začne hrať automaticky a mám to tak od novoty, takže som tento problém nikdy nemusela riešiť. Mrzí ma, ale neviem ti teda poradiť.
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
orlica
Příspěvky: 67
Registrován: stř srp 22, 2012 11:55
Bydliště: Bratislava

Re: Audiosystém

Příspěvek od orlica »

mrazik píše:
smire666 píše:Skús pozrieť návod okolo strany 135. Ovládanie podobné ako pri prehrávaní CD Mp3. Počas prehrávania cez gombík MENU atď...
nalistovať adresár s požadovaným albumom, stlačením MENU doň vojsť a ďalej otáčaním gombíka MENU do prava nalistovať želanú skladbu. Potvrď opäť MENU...takto by to malo fungovať ( aspoň moje CD300 tak funguje... ) :PP:

Ved prave ze ked vojdem do menu su tam uz len nacitane mp3 zo vsetkych albumov.
Ziadny adresar.

mne to robí presne to isté, ale myslela, som si, že to proste adresáre nenačíta. Otvorím menu a všetky pesničky mám pokope, ešte v abecednom poradí. Čiže keď si urobím adresár detských pesničiek pre syna a druhý adresár svojich, tak to je úplne jedno, lebo mi prehráva všetky v abecednom poradí :((
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
čajda
Příspěvky: 103
Registrován: pon lis 14, 2011 20:49
Bydliště: Ostrava

Re: Audiosystém

Příspěvek od čajda »

Včera jsem otevřel spolujezdcove dveře strcil klic do zapalovani, zaclo hrat automaticky radio. Nazhavil jsem zapalovac (zapaloval jsem si cigaro, zapomel jsem zapalovac doma :) )
Vytahl jsem klič ze zapalovani a zavřel dveře, zamkl dalkou.

Radio stale hralo, je to normalni? :D A hralo minimalne po dobu kouřeni (cca 5min.) Až jsem pak auto obešel odemkl a otevřel ridicove dvere prestalo.
Je tam nejaky cas, nebo by to hralo až do vybití? :D

Jen me to zajima, tato udalost nastane 1x max 2x za deset let, tak me to moc netrapi, jen zvedavost :D
Chevrolet Orlando 1,8 LT+ White
Ford Fiesta 2015 1,0 EB Black panther
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Audiosystém

Příspěvek od slaza »

Na systém chování audiosystému jsem taky nepřišel, ale neřeším to, neboť mám vyzkoušeno, že se rádio samo dřív nebo později vypne. Většinou poslouchám flešku, ale někdy se mi zapne automaticky, někdy se k ní musím doklikat, ale nikdy systém nevypínám, vytahuji klíček. Asi to ovlivňuje posloupnost určitých úkonů a kdo si to má pamatovat.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Elektronika“