Parkovací Senzory

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Parkovací Senzory

Příspěvek od Jožan »

Ale to je fakt divný,já musím vycouvávat hodně pomalu,nepřipoutaný a pípá to jak blázen.Řve to i když stojím a zařadím zpátečku a jsem blízko překážky.
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
mmarosm
Příspěvky: 28
Registrován: pon úno 13, 2012 22:04
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Parkovací Senzory

Příspěvek od mmarosm »

tak já to včera přepnul na tu hlasitější signalizaci a připadá mi to to pořád stejný takže hlasitost na rádiu stejně vypínám pro jistotu
Chevrolet Orlando LT+šedá 1,8 16V benzín 104kW 141 k
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Parkovací Senzory

Příspěvek od naky »

Jožan píše:Ale to je fakt divný,já musím vycouvávat hodně pomalu,nepřipoutaný a pípá to jak blázen.Řve to i když stojím a zařadím zpátečku a jsem blízko překážky.
Nepipa to kdyz se clovek nepripouta, rozjede se vice jak 20 km/h a zacne pipat ze se nepripoutal. Pak kdyz se da zpatcka, tak cidla nereaguji a furt to jen pipa ze neni ridic, nebo spolujezdec pripoutany.
Me se to prave stalo, kdyz se za jizdy odputal spolujezdec a pak sem parkoval :idea:
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
george9304
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 23, 2013 07:05
Bydliště: Chlumec Ústí n/Labem

Re: Parkovací Senzory

Příspěvek od george9304 »

Dobrej kluci.Mám dotázek.Chtěl bych dát dozadu na orlíka kameru a přední senzory .Máte to už někdo nebo mohli by jste něco doporučit?Ty zadní moc neslyším a předek si myslim že jsem blizko a přece mam ještě místo.
Díky za návrhy. :PP:
Chevrolet ORLANDO LTZ 2013
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Parkovací Senzory

Příspěvek od Joztar »

v zadu kameru sice nemam ... staci mi zvukova signalizacia :D no senzory v predu mam ... pri kupe auta som si to daval domontovat za nejakych 250e v predajni odkial som bral auto .... spravene je to na tlacitko ktore je umiesnene na lavej strane medzi volantom a zapinanim svetiel (vobec to nevidno) a ked potrebujem tak si to jednoducho zapnem ... ked nepotrebujem vypnem -i ... neviem si to vynachvalit ... urcite to neboli vyhodene peniaze ... mozem aj nafotit ale moja nokia ma len full focus tak z blizka fotky su shit bo nevie dobre zaostrit :PP:
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
george9304
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 23, 2013 07:05
Bydliště: Chlumec Ústí n/Labem

Re: Parkovací Senzory

Příspěvek od george9304 »

Díky za info.Myslim že něco pořídím ,ale mám za to že je to automatické zapnutí na brzdu .Nemusím nic zapínat a cena se mi zdá docela hodně.No uvidim
Chevrolet ORLANDO LTZ 2013
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Parkovací Senzory

Příspěvek od Joztar »

no hej cena ... mne to robil autorizovany servis kde som auto kupoval ... asi vies ake maju ceny taketo servisy ... viac nez prehnanee ... normalne by to stale urcite menej mozno tak 150 :D namiesto 250 ... ale ja som spokojny pri parkovani nemam ziaden problem a presne viem ako som daleko od prekazky ... orlando nie je ziadne male auticko a parkovanie na sidlisku da niekedy zabrat ked sa musim niekam strcit ... velky pomocnik to je .. jak predny tak zadny
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Parkovací Senzory

Příspěvek od TIBI77 »

Predne senzory:cena ako zozeniete(moje 55€)Montaz v autorizovanom servise(90-120€)Mna stala 115€!Vyhrazaju sa neautorizovanou montazou stratou zaruky na elektriku!Zapinaju sa stlacenim brzdy(po par sekundach sa vypinaju)Alebo zaradenim spiatocky.Da sa pripojit modul na vypinanie po prekroceni 10km rychlosti!
2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
george9304
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 23, 2013 07:05
Bydliště: Chlumec Ústí n/Labem

Re: Parkovací Senzory

Příspěvek od george9304 »

Ptal jsem se v UL servisu a že je mohu namontovat všude neni to prý zásah tak se to na záruku nevstahuje.
Chevrolet ORLANDO LTZ 2013
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Elektronika“