Navigace Chevrolet

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od naky »

zkus to udelat pres CLONE DVD - ten dokaze zkopirovat i vetsinu ochran a dokonce to umi nacpat i do ISA ;-)
kazdopadne dik zatest! kdyz budem mit kladny vysledek a vedet jak udelat funkcni kopii, tak vzhuru na evropska fora a povymenujem si mapy :-)
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od milosh »

Panove asi vam tady tu diskusi uzavru, sireni nelegalniho software, map do navigaci a podobne je trestne, nikdy nevite zda toto forum necte zrovna nekdo od policie, zrovna jeden organ s cervenou nexii a napisem na zadnim okne tady je ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od naky »

oka, uz budem hodni. 8)
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
huzicka
Příspěvky: 19
Registrován: úte dub 12, 2011 20:56

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od huzicka »

Vytvorenie si vlastnej zálohy pre vlastné potreby je povolené a teda legálne.
Orlando LTZ 163k, 6st. manuál, navi
Uživatelský avatar
naky
Příspěvky: 307
Registrován: pát čer 17, 2011 14:28
Bydliště: Praha

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od naky »

To je sice pravda, svoje CD si urcite zazalohuju - kdyby se originalu nahodou neco stalo.
Ale zas musim uznat, ze me umysly s dalsim vyuztim nebily evidentne uz moc legalni a proto to tu uz dal nebudu radeji rozebirat ;)
Chevrolet Orlando LTZ 2.0 VCDi 163k + navi MY2012 Europe + EkoChip 177k a 405Nm + VzduchFiltr K&N
Yamaha XVS 1300A MidnightStar
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od johnlord »

Tak mám z té navigace v Orlíku po čase používání divné pocity. Nejen že tam jsou staré mapy (2009), ale už se mi párkrát stalo, že jsem skončil na konci cesty, nebo mě to navedlo na polňačku. Sice má to inteligentní navádění, kdy sleduje dopravní situací na trase a podle potřeby přepočítá alternativu, ale včera jsem se například vracel z Lipna na Moravu a navigace mě protáhla takovejma silnicema, že jsem myslel, že přijedu bez tlumičů. Pomalu začínám uvažovat, že znovu aktualizuji Igo8 v mobilu. :oops:
Nevím - kdo máte v Orlu navi, napište zkušenosti.
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
File12
Příspěvky: 112
Registrován: pát úno 05, 2010 12:22

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od File12 »

Ono ta original je draha. O to vic ty aktualizace. Ale kdyz uz jsi investoval, tak bych aktualizoval byt tebou na 2011. Nezmenili se jen mapy ;) ale ten display na palubce vypada dobre proste. Ja uz mel myslenky v tom nechat si udelat palubku na vlozeni ipadu :D moznosti by byly hned vetsi :D
Cruze VCDi LT 6MT 120kw black, cihlově-červená kůže, 235/45/R18
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od johnlord »

File12 píše:Ono ta original je draha. O to vic ty aktualizace. Ale kdyz uz jsi investoval, tak bych aktualizoval byt tebou na 2011. Nezmenili se jen mapy ;) ale ten display na palubce vypada dobre proste. Ja uz mel myslenky v tom nechat si udelat palubku na vlozeni ipadu :D moznosti by byly hned vetsi :D
No je pravda že ten display v kokpitu je velice hezký a přidává Orlandu na kráse. Do map se mi zatím investovat nechce, je to 109euro, což je dost a poohlížím se
po zimních kolech, ale asi se tomu časem nevyhnu, uvidím. Původně jsem měl v plánu verzi LT+ bez navi, ale protože v době, kdy jsem objednával Orla auta nebyly žádná, byla mi nabídnuta verze LTZ s navi, tak že jsem neváhal. Nechtělo se mi čekat tak dlouho.
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od Pivson »

MY12 má lepší podklady - teda na obalu je 2011/2012 verze
Ale uvidíme co zkušenosti
Uživatelský avatar
goli
Příspěvky: 14
Registrován: čtv lis 10, 2011 00:08
Bydliště: Revúca

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od goli »

Skúste túto navigáciu tu je link http://www.chinajiaho.com/chevrolet-cru ... _p740.html
Citroen AX 1,4 D , Daewoo Nexia sedan ,1,6 DOHC , Fabia 1,2 HTPi , Chevrolet Orlando LT+ 2,0 VCDi 163 k
Uživatelský avatar
jindrous
Příspěvky: 170
Registrován: úte lis 29, 2011 19:15

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od jindrous »

Tak jsem zjistil že vestavná navigace MY2012 na SD kartě která je za 23 tisíc jako výbava na přání obsahuje celou Evropu a já se domníval nebo jsem to od prodejce špatně pochopil že je tam jen Česko + východní Evropa , takže jsem moc rád :-)
Chevrolet Orlando LTZ 1,8 AT + NAVI + střešní okno + stříbrná metalíza
zakoupen jako skladový nový vůz 6.12.2011 v Renocaru v Brně
***8.2.2012 vůz přestaven na LPG systém Stefanelli autorizovaným servisem Chevrolet, záruka nebyla omezena***
bydliště kousek od K.Varů
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od johnlord »

jindrous píše:Tak jsem zjistil že vestavná navigace MY2012 na SD kartě která je za 23 tisíc jako výbava na přání obsahuje celou Evropu a já se domníval nebo jsem to od prodejce špatně pochopil že je tam jen Česko + východní Evropa , takže jsem moc rád :-)
Tak ti je dobrá zpráva i pro mě. Ještě jsem nezkoušel ostatní státy :-) Dík za info -i -i
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od lomngi »

jindrous píše:Tak jsem zjistil že vestavná navigace MY2012 na SD kartě která je za 23 tisíc jako výbava na přání obsahuje celou Evropu a já se domníval nebo jsem to od prodejce špatně pochopil že je tam jen Česko + východní Evropa , takže jsem moc rád :-)
To si asi robite srandu. ? ? ?
Za 23 tisic mapy Europy???
Za to aj autopilotom si kúpim navigaciu .
Garmin . čo mám za 160eur. mi ponúka do konca doživotnú aktualizáciu map každé 3 mesiace zadarmo . A to pre celú Europu.
Je to prepojené s radiom s 7" displejom. tak že mám to ako vstavanú
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
rudla
Příspěvky: 569
Registrován: stř led 14, 2009 19:57
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od rudla »

lomngi píše:
jindrous píše:Tak jsem zjistil že vestavná navigace MY2012 na SD kartě která je za 23 tisíc jako výbava na přání obsahuje celou Evropu a já se domníval nebo jsem to od prodejce špatně pochopil že je tam jen Česko + východní Evropa , takže jsem moc rád :-)
To si asi robite srandu. ? ? ?
Za 23 tisic mapy Europy???
Za to aj autopilotom si kúpim navigaciu .
Garmin . čo mám za 160eur. mi ponúka do konca doživotnú aktualizáciu map každé 3 mesiace zadarmo . A to pre celú Europu.
Je to prepojené s radiom s 7" displejom. tak že mám to ako vstavanú
Na kolik eur tě to všechno vyšlo?
Tacuma 1.8 + LPG - 72 kW
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Navigace Chevrolet

Příspěvek od lomngi »

157 eur Garmin navigacia 60 eur Eonon rádio 50 eur redukcia iso kabel držiak - rámik radial. 6 eur mikrofon.
Tak že to mám ako rádio, DVD MP4 ,MP3, Mobil prístup na net cez HTC , navigacia. Samozrejme cenu mobilu HTC Disire Z nerátam.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Elektronika“