lak a myčka

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: lak a myčka

Příspěvek od smire666 »

Tak 160 barov pozná aj môj "tlsťoch" ;) V zime ale podstupuje lak aj skúšku odolnosti v kefách...
( bacha, tých 160 barov môže "podfúknuť" tesnenie pri trojuholníkovom okienku pri späťáku, našiel som si potom na oboch stranách na dverovom tapacíri pár kvapiek...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Reklama
 

Uživatelský avatar
OsbourneCox
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 13, 2012 20:23
Kontaktovat uživatele:

Re: lak a myčka

Příspěvek od OsbourneCox »

švagr má Roomstera a když ho měli druhej rok tak jsem si těch rezatejch teček náhodou všiml, na dveřích a prazích, on se úplně zhrozil, ale šlo to pak sundat, takže ani koncern se tomu nevyhne - to pro Vaše uklidnění :-)

Jinak máme Orla ve vínové metle s tou perletí a byl jsem v myčce asi 5krát a proti slunci na laku jsou velice jemné vlásečnicové škrábance, takže na jaře si kupuju wapku a s myčkama končím.
Uživatelský avatar
celtikus
Příspěvky: 64
Registrován: stř zář 05, 2012 14:30

lak a myčka

Příspěvek od celtikus »

Dostal jsem od kamarada (dovazi auta) kandak nejake ruzove tekutiny. Funguje to podobne jako Arva, jen to tak nesmrdi. Staci to rozprasovacem nastrikat na auto, pockam 5 min., behem kterych je videt jak steka spina dolu. Pak to staci oplachnout a auto ja uplne ciste. Nazev nevim, odtaci mi to ze sudu, ale je to super. Pouzivam to uz 2 roky na 2 auta a 2 motorky a bez problemu. Po umyti navoskuji ceskym Tempem a mam 3 mesice klid.
Uživatelský avatar
nahox
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 04, 2012 11:37
Bydliště: Ružomberok

Re: lak a myčka

Příspěvek od nahox »

celtikus píše:Dostal jsem od kamarada (dovazi auta) kandak nejake ruzove tekutiny. Funguje to podobne jako Arva, jen to tak nesmrdi. Staci to rozprasovacem nastrikat na auto, pockam 5 min., behem kterych je videt jak steka spina dolu. Pak to staci oplachnout a auto ja uplne ciste. Nazev nevim, odtaci mi to ze sudu, ale je to super. Pouzivam to uz 2 roky na 2 auta a 2 motorky a bez problemu. Po umyti navoskuji ceskym Tempem a mam 3 mesice klid.
Ja pouzivamnieco podobne vola sa to Fleet Magic a je to od chemsearch pouzivaju to v umyvarkach http://www.chemsearch.com/productDetail ... XTRA%0D%0A
Chevrolet Orlando 2.0 VDCI 96 Kw strieborna metaliza
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON

este jedna Thalia 2009 v garazi

po novom mamina ma ceed 2018
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: lak a myčka

Příspěvek od smire666 »

Keď tu už ide o lak, prispejem novinkou spoza hraníc ( najzápadnejších; DE ). Pozor pre tých, ktorí ešte nemajú podložené rámiky EČV ( SPZ ), permanentné buchotanie pri zatváraní kufra sa začína podpisovať na odieraní laku až po základovku...

http://www.orlando-forum.de/index.php?p ... &type=page
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Interiér a exteriér“