stresne okno

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
zubro28
Příspěvky: 28
Registrován: stř led 18, 2012 12:50

stresne okno

Příspěvek od zubro28 »

zdravim vsetkych
Planujem tento tyzden objednat Orlando. Velmi sa mi paci aj recenzie su zvacsa pozitivne az na ten kufor, ale mne bude stacit. Podstatne je ze sa neviem rozhodnut ci si objednat aj panoramaticku strechu pretoze som nenasiel nikoho, kto bu to tu popisal ako vyzera. Neviete o niekom kto ju ma vo vybave a ako je spokojny? vdaka
Reklama
 

Uživatelský avatar
ROSTA 275
Příspěvky: 17
Registrován: čtv lis 10, 2011 17:19
Bydliště: Jablunkov

Re: stresne okno

Příspěvek od ROSTA 275 »

zubro28 píše:zdravim vsetkych
Planujem tento tyzden objednat Orlando. Velmi sa mi paci aj recenzie su zvacsa pozitivne az na ten kufor, ale mne bude stacit. Podstatne je ze sa neviem rozhodnut ci si objednat aj panoramaticku strechu pretoze som nenasiel nikoho, kto bu to tu popisal ako vyzera. Neviete o niekom kto ju ma vo vybave a ako je spokojny? vdaka
Zdravičko, na orlu není panoramatická střecha, je to klasické střešní okno. A osobně si myslim že je docela zbytečne.
Ford Scorpio 2.0i , Volkswagen golf I. 1.6 , Ford Scorpio 2.5 TD , Ford Scorpio 2.0 DOHC , Renault 19 II 1.4 RN
Chevrolet Orlando LTZ 1.8 AT navi + kuže - bohužel zamitnuto !!!!!!!!!!!!!!!!!
zubro28
Příspěvky: 28
Registrován: stř led 18, 2012 12:50

Re: stresne okno

Příspěvek od zubro28 »

diky uz mi poslali na druhom vlakne aj fotku a ostal som trosku smutny. Uz viem preco na stranke Chevrolet sa tymto pocinom velmi nechvalia, ako to robia ine znacky ako 5008cka
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 229
Registrován: stř bře 30, 2011 19:57
Bydliště: Humpolec

Re: stresne okno

Příspěvek od vasek »

zubro28 píše:diky uz mi poslali na druhom vlakne aj fotku a ostal som trosku smutny. Uz viem preco na stranke Chevrolet sa tymto pocinom velmi nechvalia, ako to robia ine znacky ako 5008cka

A já jsem zase rád, že mám nad hlavou kus plechu a nesvítí mi na hlavu sluníčko. Když chci hledět na oblohu, většinou zastavím a kochám se. To fakt nechápu, proč si chceš koupit Orlando, když jsi celý nadšený z Pažouta 5008 :lol:
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: stresne okno

Příspěvek od smire666 »

vasek píše:
zubro28 píše:diky uz mi poslali na druhom vlakne aj fotku a ostal som trosku smutny. Uz viem preco na stranke Chevrolet sa tymto pocinom velmi nechvalia, ako to robia ine znacky ako 5008cka

A já jsem zase rád, že mám nad hlavou kus plechu a nesvítí mi na hlavu sluníčko. Když chci hledět na oblohu, většinou zastavím a kochám se. To fakt nechápu, proč si chceš koupit Orlando, když jsi celý nadšený z Pažouta 5008 :lol:
No ak by orlík mal možnosť objednania si takej strechy ako mala štúdia predvlani, asi by mal dosť úspech...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: stresne okno

Příspěvek od Boeing737 »

Strešné okno je podľa mňa super vec a v mnohých situáciach nahradí "zdravšie" klimatizáciu.
V aute je vždy čerstvý vzduch,nie je prievan.... moje skúsenosti: -i -i -i
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: stresne okno

Příspěvek od Joztar »

panoramaticka strecha by bola fajn ... a podla mna aj urcite bude v dalsom novom modeli ... :!:
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: stresne okno

Příspěvek od inza »

Nějaké zprávy o novém modelu? Já se snažil najít něco o 2014 ale nic :)

Jediné o čem jsem našel zmínku je nějaký nový CHEVROLET CLEAN TURBO DIESEL se 148ps, tedy 110kW a 350Nm pro Cruze, tedy lze předpokládat že i pro Orlando.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: stresne okno

Příspěvek od Boeing737 »

Podľa mňa hodia to terénu nový facelift a možno aj 1.4T Automat ako má zafira.
Možno nič,lebo Orol sa predáva dobre tak ako je :o)
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Interiér a exteriér“