Uskladnění kol na sezónu v Praze?

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Rostex
Příspěvky: 8
Registrován: stř zář 21, 2011 04:44

Uskladnění kol na sezónu v Praze?

Příspěvek od Rostex »

Máte svůj tip na uskladnění kol? Podělte se o zkušenosti, kontakt, podmínky a cenu... případně jinou přidanou hodnotu - služby v místě k dispozici...

(Jde mi o komerční řešení - pro ty co jako já nemají prostorný sklep, chatu, garáž apod.)

(polemikou o google.com a jak si to hážete doma do sklepa nebo do stodoly na chalupě neztrácejme čas, osobní zkušenost a doporučení je výhoda osobní zkušenosti a doporučení vyzkoušeného - o tom asi žádná...)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blejkin
Příspěvky: 22
Registrován: úte zář 20, 2011 22:01
Bydliště: Nymburk

Re: Uskladnění kol na sezónu v Praze?

Příspěvek od Blejkin »

Já jsem si chtěl v Praze u Srby nechat uskladnit letňáky a nakonec mi je naložili do kufru. Neměli už místo. Tak jsem je nakonec odvezl domů. :o) do sklepa... :lol:
Rostex
Příspěvky: 8
Registrován: stř zář 21, 2011 04:44

Re: Uskladnění kol na sezónu v Praze?

Příspěvek od Rostex »

Nechci prudit nebo se nekoho konkretniho dotknout, ale jeste jednou prikladam dovetek meho dotazu at se tady nevykecavame o tom jak si to hazeme na balkon a marnime casem misto toho aby zde pribyvaly konkretni odkazy a zkusenosti ci doporuceni kam s kolama v Praze:

(polemikou o google.com a jak si to hážete doma do sklepa nebo do stodoly na chalupě neztrácejme čas, osobní zkušenost a doporučení je výhoda osobní zkušenosti a doporučení vyzkoušeného - o tom asi žádná...)

Jinak diky za postreh se srbou. Ja to nakonec resil tak dlouho a hledal a hledal, az jsem myslel, ze v Praze nic nenajdu! Je toho plna inzerce a internet, ale bud nemaji misto, pojisteni proti kradezi, nebo to jednoduse hazou pod provizorni pristresek za budovou na mrazu a pruvanu (pruvan-proudici vzduch je to nejhorsi - susicka gumy, pro urychleni starnuti a tvrdnuti) nebo to stoji tolik, ze to zato proste nestoji. Nakonec jsem pres zname sehnal v Holesovicich garazovou dilnu s pojistenim, NEVETRANYM hangarem, kde to maji srovnane, pod kamerou, pojistene, v sice silenem miste ale nonstop hlidanem psy a nejakymi hlidaci-vykupci barevnych kovu, kteri tam vedle spi. Stoji to na sezonu (pul roku) 350,- + 100,- za umyti a impregnaci jestli se nepletu. Zde je kontakt http://www.elzacar.eu/cz/kontakt
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Kola a pneu“