Bouchání od podvozku

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
ChOrlando
Příspěvky: 84
Registrován: úte lis 19, 2013 16:10
Kontaktovat uživatele:

Bouchání od podvozku

Příspěvek od ChOrlando »

Poslední dobou se mi stává nepříjemná věc, při přejetí hrbolu či prudkém zhoupnutí se ozve taková dutá kovová rána jako od podlahy... No nejdebilnější na tom je že se to projevuje jen někdy prostě to při každém najetí na nerovnost bouchá třeba 5x za sebou a pak to je zcela v pořádku dlouho neděje a i při větší nerovnosti se neděje naprosto nic...
Koukal jsem na podvozek myslel jsem že je uvolněn výfuk nebo cokoliv ,ale vše se zdá v pořádku... je to taková dutá nepříjemná rána v noze lehce cejtim jak kdyby nekdo zespoda bouch do podlahy...
Orlando 1.8 Benzin
Reklama
 

Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Bouchání od podvozku

Příspěvek od Laco71 »

Bucha to aj na mojom aute , tiež tak nepravidelne, avšak vylučne pri nizkych teplotach, v lete to nebucha vobec.. najprv som si myslel,že to robí výfuk.. Obhliadkou zo spodu a vymenou pružneho člena som buchanie vyfuku vylúčil.

Tipujem to na tlmič...

Skus z autom zacuvať do nejakeho kopca zabrzdiť na ručnej a zahupať predkom auta , budeš citiť , že tlmiče nekladu vobec žiadny odpor...
Uživatelský avatar
nahox
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 04, 2012 11:37
Bydliště: Ružomberok

Re: Bouchání od podvozku

Příspěvek od nahox »

Skontroluj pruzinu ci nie je prasknuta , v recenziach na Orlando to spajali ako castu poruchu
Chevrolet Orlando 2.0 VDCI 96 Kw strieborna metaliza
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON

este jedna Thalia 2009 v garazi

po novom mamina ma ceed 2018
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Bouchání od podvozku

Příspěvek od Slam »

Bouchání a v zimě víc mi hned zkraje, co jsem koupil auto, dělalo uložení výfuku v těch gumách (v zimě ztvrdly). Nakonec pomohlo narvat tam ty závěsné gumy 2 vedle sebe.
Ovšem nedávno jsem měl úplně stejný pocit u druhého auta jako popisuje ChOrlando, vsadil bych cokoliv na uvolněný výfuk, ale bylo to vysypané ložisko v zadním kole! :shock:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Podvozek a řízení“