Třese se jak drahý pes

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od Tsoenami »

vasek píše:Tak to bude opravdu chyba z výroby, sakra jak to můžou prodat! To tě lituju. A tadle auta to fakt nedělaj!!
Mě to tenkrát prodali absolutně nevyvážený -P a taky se mě snažili přesvědčit že je to silnicema problem byl že to dělalo až nad 120km/hod tak se se mnou vždy projeli po okrsce a já se cejtil jak blb že si něco vymýšlím :lol:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Reklama
 

golias
Příspěvky: 73
Registrován: stř dub 11, 2012 20:52

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od golias »

mě to dělá taky od 120 km/h nahoru tak je pěkně vyvezu na dálnici. Nejvíc mě sere ten čas a vubec že jsou s novym autem problémy.
Orlando 2.0VCDI LTZ AT. Bílá.
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od Tsoenami »

golias píše:mě to dělá taky od 120 km/h nahoru tak je pěkně vyvezu na dálnici. Nejvíc mě sere ten čas a vubec že jsou s novym autem problémy.
Mě tenkrát pomohlo až to převážení ale to jsi už zkusil tak nevím -P ale držím palce a jsem zvědav co za kokotinu od soudruhu to bude já jich tam pár měl _kod 84 a rybníček u spolujezdce -P a vše chyba montáže a nasledné kontroly -P
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od Poky Ul »

golias píše:mě to dělá taky od 120 km/h nahoru tak je pěkně vyvezu na dálnici. Nejvíc mě sere ten čas a vubec že jsou s novym autem problémy.
Já jedu taky zítra do servisu kvuli nějakýmu zmrdovi co mi ukradl parkovací senzory a ještě budu platit 4300kč (doufám) a budu týden bez auta :( :PP:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
golias
Příspěvky: 73
Registrován: stř dub 11, 2012 20:52

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od golias »

to je něco jinýho, není to vada! Doufám že tam nebudu jezdit 50x a nebudou tápat protože mám čas jedině po páté hodině odpoledne tak ještě, že mají v Moto Morava do osmi.
Orlando 2.0VCDI LTZ AT. Bílá.
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od Tsoenami »

Poky Ul píše:
golias píše:mě to dělá taky od 120 km/h nahoru tak je pěkně vyvezu na dálnici. Nejvíc mě sere ten čas a vubec že jsou s novym autem problémy.
Já jedu taky zítra do servisu kvuli nějakýmu zmrdovi co mi ukradl parkovací senzory a ještě budu platit 4300kč (doufám) a budu týden bez auta :( :PP:
Dát ty zmetky co to kradou na nějaky sraz mezi nás :lol:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od Poky Ul »

Jestli to je vada tak to máš vrámci reklamace narozdíl odemne zadarmo -i .Chtěl jsem tě jenom trochu povzbudit že jsou třeba i horší věci :PP:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od Tsoenami »

golias píše:to je něco jinýho, není to vada! Doufám že tam nebudu jezdit 50x a nebudou tápat protože mám čas jedině po páté hodině odpoledne tak ještě, že mají v Moto Morava do osmi.
Myslím že budou vědět nejsi první kdo si na to stěžoval stači když zavolají do Teplic
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
golias
Příspěvky: 73
Registrován: stř dub 11, 2012 20:52

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od golias »

sem zvědavej, byl bych rád kdyby to byla nějaká píčovina, jinak by mi mohli pujčit náhradní vůz a namontovat HF sadu kterou má už dneska každý soc. auto.
Orlando 2.0VCDI LTZ AT. Bílá.
golias
Příspěvky: 73
Registrován: stř dub 11, 2012 20:52

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od golias »

Tak že, dneska po návštěvě autorizáku. Jel semnou nejdřív mechanik, pak znovu převážil kola a jel semnou technik a ani jeden nic necítily, tak jsem asi magor. :lol: Chěli mi domluvit pujčení předváděčky ať to porovnám tak sem jim řekl ať na to kašlou, že je to šmejd.
Orlando 2.0VCDI LTZ AT. Bílá.
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od Poky Ul »

golias píše:Tak že, dneska po návštěvě autorizáku. Jel semnou nejdřív mechanik, pak znovu převážil kola a jel semnou technik a ani jeden nic necítily, tak jsem asi magor. :lol: Chěli mi domluvit pujčení předváděčky ať to porovnám tak sem jim řekl ať na to kašlou, že je to šmejd.
A jak budeš stím pokračovat dál :?:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od Tsoenami »

To mě mrzí ale stačí si přečíst co jsem psal pár příspěvku zpět :twisted: taky když jsem to předváděl v servisu tak jsem se cítil jak kretén -P byl jsi s nima na dílnici tam to musí už cítit každý.Hodně trpělivosti :PP:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
golias
Příspěvky: 73
Registrován: stř dub 11, 2012 20:52

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od golias »

nemám čas to řešit, ale asi je to poslední auto téhle značky -P Auto se mi líbí jede super, ale abych se furt otravoval na to nemám nervy ani čas, a když ti do auta posadijou nějakýho balíka kterej nic necítí protože je zvyklej z dědiny jak jezdí v traktoře tak nevim co si o tom mám myslet. Byl jsem zvyklej na Peugeota 807 a ten se na dálnici choval jinak na to že měl skoro 10 let.
Orlando 2.0VCDI LTZ AT. Bílá.
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od Ivo R. »

To, co popisuješ se mě přesně stávalo , když jsem na Nubiru dal místo původních 14" kola 16" (myslím že to bylo 205x50) Při překročení rychlosti 120 km se volant rozklepal jak v traktoru a trochu se to zklidnilo kolem 160 km. Přitom, když jsem tam měl originál 14" kola, tak super naprosto klidná jízda. Dost se to zlepšilo po renovaci disků , kdy je srovnal a super vyvážil(koupil jsem je starší a dle chlapíka co je renovoval byli šejdrem), nové pneu a úplně to zmizelo poté, kdy mě v servise udělali geometrii s těmi 16" Od té doby super. Co se týče rozdílného přístupu servisů k zákazníkovi , tak o tom snad ani nemá cenu mluvit. Je to ale vždy o technikovi. V Pardubicích jsem jezdil s Nubirou do servisu v Dražkovicích (teď Hyundai), kde byl super hlavní technik a takovej maladej mechanik, kterej se stím autem mořil tak dlouho, než to balo super (až jsem ho musel kolikrát krotit, že je to již dobré). Spoustu drobných závad nechal opravit grátis s tím , že to nestojí zato a než to bylo , tak jsme pokecali a dali cigo. Teď je tam jiný technik, taky neni špatný , ale již musím vše platit :lol: :lol: Jinak tam jsou převážně mladý kluci a to je již jiná . :roll: Předtím mě přišlo, že těm chlapům šlo o auta a teď že jim jde převážně jenom o kšeft :roll:
PS: Svého času tady na fóru bylo téma servisy a zkušenosti s nima. Nebylo by špatné, když by se oživilo. :PP:
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
golias
Příspěvky: 73
Registrován: stř dub 11, 2012 20:52

Re: Třese se jak drahý pes

Příspěvek od golias »

Ale mě se volant neklepe, prostě cítím jakovy vuly někde v nápravě, možná to je těma kolama 225/50 R17 nebo nevim.
Orlando 2.0VCDI LTZ AT. Bílá.
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Podvozek a řízení“