Kryt motora

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Lukas1989
Příspěvky: 18
Registrován: pon kvě 08, 2017 21:56
Bydliště: Púchov,Slovensko

Kryt motora

Příspěvek od Lukas1989 »

Ahoj idem sa pochvaliť :D už mesiac ho mam nahodeny na aute, je to super....žiadne problémy, objednane

http://www.fusion.sk/katalog/product/167905
Přílohy
111.jpg
Reklama
 

Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Kryt motora

Příspěvek od Laco71 »

Veĺmi zaujimavé .... 8)

Hlavne pohĺad na to auto zospodu... :roll:

http://www.fusion.sk/katalog/product/167905

neviem o tom,žeby nejaké Orlando bolo 4x4 , a malo ako zadnu napravu multilink :o)

Ale ako fór dobre... :PP:

Inak vzhľadom na to,že Orlandu by som prisudil tzv. off-road faktor č.1 z možnych 10
taký kryt nema žiadny zmysel ,nakolko pre nizky podvozok ,tvrdé a hlučné odpruženie,
a slabý vykon v pomere ku vahe auta,
Orlando ma velke problemy prejsť polnou cestou, nieto ešte nejakým terenom..... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Kryt motora

Příspěvek od Richard »

Ahoj všichni v novém roce :PP:

Laco ten ocelový kryt je na Orlando, akorát že prodejce naznačuje jak zhruba vypadá a co kryje na jiném autě.
Je to prostě "ilustrační foto"
Když jsem prodával Suzuki, daly se kryty motoru a i zadní rozvodovky třeba Na 4x4 SX4 či na Vitaru objednat nejen ocelové ale i hliníkové, které jsou samozřejmě daleko lehčí, ale cenu si již nepamatuji.... Vím že jsem to někde objednávali a že to dělali na spoustu různých aut.....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Lukas1989
Příspěvky: 18
Registrován: pon kvě 08, 2017 21:56
Bydliště: Púchov,Slovensko

Re: Kryt motora

Příspěvek od Lukas1989 »

jedna sa o to ze mi tam nebude spliechat voda(tento rok vymena RJ ABS 1000eeciek), a možno sa tam ani všeliaka haved nedostane :)


cena 120ee podla mna dosť.....ale inde boli len za 150-160e, a je to v Rusku vyrobene tosom zabudol napisať, tak si myslim že to este niečo vydrží :D
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kryt motora

Příspěvek od Slam »

Na to, aby tam nešplíchala voda, by stačil i plastový, ne? ;)
Já jsem si to na Leganzu taky dodatečně dal, právě kvůli tomu, aby mi tam necákal sajrajt a nelezli kuny apod. Pro Leganzu to byl originální díl (pružný plast asi 5 mm tlustý), který ale pro Evropu vůbec nemontovali, ale na autě na to jsou díry.

Má to ale i své nevýhody - když se třeba mění kondenzátor a upadne přitom šroubek, tak to na tom zůstane a blbě se vyndává... :oops:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
ChOrlando
Příspěvky: 84
Registrován: úte lis 19, 2013 16:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryt motora

Příspěvek od ChOrlando »

Presne ja koupil plastovy je lehky a vyslo tusim kolem 500,- Ten plast je maximálně odolnej můžete ho přehnout na půl a skákat po tom stejně to nepraskne, každopádně super věc bez krytu byl motor pri jizde v desti celej zacakanej az ze zhora ted krasne cisty
Orlando 1.8 Benzin
Lukas1989
Příspěvky: 18
Registrován: pon kvě 08, 2017 21:56
Bydliště: Púchov,Slovensko

Re: Kryt motora

Příspěvek od Lukas1989 »

keby so vedel zohnať plastový tak si dam ten, servise kde mi ho nahodily mali skusenosť s oplom vektra tam dali plastový a že sa zoztavil

kde si zohnal ten plastový??
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kryt motora

Příspěvek od smire666 »

Majú ho aj v Carmax-e. Zvlášť sa k tomu predáva montážny materiál (skrutky a plechové matice)...

Update: Tak už to mám namontované, origo diel -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Motory“