doporucte nekoho na servis LPG nejlepe Ustecky kraj

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
MartinM
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 25, 2016 13:26

doporucte nekoho na servis LPG nejlepe Ustecky kraj

Příspěvek od MartinM »

ahoj nemuzete mi doporucit nejaky servis na kontrolu LPG a mozna i celeho auta? Mel jsem svuj servis v Jirkove kde mi i montovali LPG,pry bez ztraty zaruky,ale po 1,5 roce skoncil a tim i ma zaruka..a co cert nechtel nejak mi odesla hlava motoru..
Po par mesicich tahanic a rozdelani celeho motoru,opravy hlavy auto jezdilo jakz takz.
Uz je to par mesicu ale hlavne pres zimu mi auto strasne skube,neudrzi volnobeh a tak celkove nic moc..rozsviti se kontrolka chyba motoru,protiskluz.. staci zastavit,nastartovat znovu a je to OK ale je to otravne..
Chtel bych auto dat tak nejak celkove na kontrolu jak LPG tak i toho jak vlastne tu hlavu opravili.jak to vypada s domazanim LPG apod..
Na servis jezdim ted do Opel Novak v UL,ale tam nic moc o LPG nevi,takze bych uvital nekoho kdo mi s tim poradi..
Jsem ochoten jet i dale mimo Ustecky kraj pokud to bude dobry servis.
Diky vsem
Reklama
 

chevychevy
Příspěvky: 22
Registrován: čtv lis 29, 2012 21:31
Bydliště: Most

Re: doporucte nekoho na servis LPG nejlepe Ustecky kraj

Příspěvek od chevychevy »

Jezdil jsem zatim do Plzně/(nyní je to http://autavplzni.cz/servis)-zde i koupeno nové s montáží LPG a zárukou. Máme nyní najeto 45.000 (vše na LPG) a nyní prý by se měla změřit vule ventilů,případně seřídit.V kolika km provozu na plyn odesla hlava? Jaký máte system LPG-my mame BRC,servisovat plyn by prý měla být možnost i v Teplicích (http://lpg-teplice.cz/lpg/prestavba-na- ... dit-lpg-2/ ).
V Plzni tvrdili,že je třeba při provozu na plyn seridit ventily v cca 45 a 80 tis. a v cca 120 očekávat opravu zárověn s dodáním již tvrzených sedel......
Na kolik přišla oprava a u koho?
MartinM
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 25, 2016 13:26

Re: doporucte nekoho na servis LPG nejlepe Ustecky kraj

Příspěvek od MartinM »

no oprava hlavy prisla zahy..auto jsem dal na prestavbu ihned po zakoupeni a hlava odesla po 1 roce asi 28t km.Servis me poslal do haje ze odesel Chevrolet z CR a ze ho uz nedelaji.Odvezl jsem auto tedy Novakovi do UL a on hlavu demontoval..Nektere ventily uplne znicene, jine ohnute,podpalene apod..nic moc..oprava pry cca 60tis u nejakeho manika co to dela..
Nenechal jsem se a zkusil znovu puvodni prodejni servis..nakonec po par hadanich hlavu vzali a namontovali zpet..auto jezdilo az do zimy,ale v zime zacali problemy viz nize..Uz jsem si castecne zvykl, pred tim nez vyjedu nastartuji auto na dvore a necham asi 10 min nez se prepne na plyn..pak uz jede dobre..obcas sice jeste neudrzi volnobeh a rozsviti se kontrolky,ale vetsinou staci prestartovat auto a je klid..
Plyn mam BRC s primazem.Ted mam cca 65t tak to asi bude chtit seridit ty ventily..Jeste jsem se zde docetl o svickach na LPG je dobre je tam dat? NGK ZFR6FIX-11 treba by to pomohlo taky.Jsem totalni amater,spis jen uzivatel.
Zkusim ten servis v Plzni docela casto tam jezdim a kdyz i LPG montuji tak by o tom mohli vedet dost :)
Diky
chevychevy
Příspěvky: 22
Registrován: čtv lis 29, 2012 21:31
Bydliště: Most

Re: doporucte nekoho na servis LPG nejlepe Ustecky kraj

Příspěvek od chevychevy »

Z posledniho servisu jsem si dovezl staré svíčky-kouknu na ně a zítra napíšu.Na ten plyn v Plzni nebudou snad špatný(pokaždé po roce dělali seřízení LPG),zato si nechají zaplati slušně olej při výměně.... :lol:
chevychevy
Příspěvky: 22
Registrován: čtv lis 29, 2012 21:31
Bydliště: Most

Re: doporucte nekoho na servis LPG nejlepe Ustecky kraj

Příspěvek od chevychevy »

Tak tam davají svicky NGK ...ZFR6U /9
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Motory“