Orlando 1.4 LT+

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
Los Pedros
Příspěvky: 29
Registrován: pon čer 24, 2013 10:20
Bydliště: Bratislava

Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od Los Pedros »

Ahoj chlapi. Koupil jsem si pred 2 týdny Orla achtěl bych se Vás kdo máte 1.4 turbinu zeptat jakou máte spotřebu? V techničáku uvádí výrobce 7,6l město 5,4l dalka a 6,2 kombinovaná, což je v mém případě úplně mimo mísu. Momentálně mi vychází nádrž 60L na 750km což je 12,5L na 100km. Tak si říkám,že jestli není na 1,4 něco špatně? :) Vím,že spotřeba se má trochu snížit po zajetí,ale takový rozdíl oproti deklarované spotřebě jsem fakt nečekal. Má ted najeto cca 1300km a jezdim 70% město cca 50km denně.

Dejte vědět jak jste na tom vy.

Díkes
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od Richard »

Zdravím, nového člena a nejdřív bych chtěl požádat o vložení místa bydliště...... je to z důvodu aby lidé v okolí si mohli pomoci radou, půjčením dílů atd. nikdo nechce adresu, stačí město ;-)
Za další spotřeba se počítá malinko jinak, když si ujel na nádrž 60l 750km je to takhle : 60:750x100 = 8lt na 100 při tvém popsaném použití, velikosti auta a najetých km to nevidím tak zle....... dle mě ta 1,4T bude asi dobrá volba i pro Cruze
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Los Pedros
Příspěvky: 29
Registrován: pon čer 24, 2013 10:20
Bydliště: Bratislava

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od Los Pedros »

Já jsem.. :-) Máš pravdu Richarde, tak tohle byla fakt amatérská chyba ve výpočtu až se stydím :-) každopádně 8l na město je v pohodě na to,že věčně tvrdnu v koloně. Navíc by měla spotřeba ještě po zajetí klesnout (aspoň podle prodejce :)

Díky za radu a pokud tu má ještě někdo tohle auto tak dejte vědět za kolik vám to jezdí.

AHoj
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od smire666 »

Ahoj, Los Pedros, trochu ma zaskočilo tvoje bydlisko :PP: Odkiaľ vieš o fóre? :D
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Los Pedros
Příspěvky: 29
Registrován: pon čer 24, 2013 10:20
Bydliště: Bratislava

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od Los Pedros »

Ahoj smire666. Našel jsem ho dneska úplně náhodou na webu když jsem se snažil dopátrat k něčemu ohledně mého Orlanda :-) V Blavě pracuji a mám tu i rodinku takže to auto prohaním po Blaváckém obchvatě a každý den si tu užívám skoro hodinovou kolonu :-D
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od smire666 »

Tak to tu toho o orlíkovi nájdeš viac ako dosť :D Konečne sa rozrastá aj naša komunita -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od Poky Ul »

Ahoj vítej :PP: ať dobře slouží -i Orla s tak malým motorem tu myslím zatím nikdo nemá :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od smire666 »

...ale ťahá lepšie ako naša 1.8ka :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od Poky Ul »

No to je pravda -i my tam nemáme to kouzelné T :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od smire666 »

No tak mať tú 1.8ku s T, to by bola iná sranda :D :D :D
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Los Pedros
Příspěvky: 29
Registrován: pon čer 24, 2013 10:20
Bydliště: Bratislava

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od Los Pedros »

Pánové, já měl před ním Octavia II. - 2.0 FSI benzín se 110KW v Eleganci a tohle je "jen" 1.4L ale má 104KW. Jsem spokojenej jak želva :-) Za 1. mám poloviční havarijní pojistku (tj. o cca 10tis Kč), za 2. mám 7 míst takže odvezu rodinu i s mou tchýní a dědou :-) za3. má 6-ti kvalt a hlavně nemusím jezdit na Natural 98 jak u Oktavky, páč jsem na cestách občas hledal benzínku jak magor, protože to na 95 jezdit nesmělo :-)
Ten výkon je na tak malý objem fakt v POHODĚ. Když jsem přijel do Brna do Chevroletu tak jsem chtěl původně Cruze v kombíčku a ani jsem nevěděl,že nějaké Orlando existuje,ale jak jsem do něj sedl tak se mi fakt zalíbil protože je to "kus pohodlného auta". Prodejce mi nabídl projet tu 1,4 na Brněnském starem okruhu protože jsem mu jako dosavadní dvoulitrář vůbec nevěřil, ale fakt mě to přesvedčilo,že to jede pěkně. Navíc to sedí a nenaklání se ani na to jak je auto vysoké takže jsem opravdu spokojený :-) Benzín jsem musel vzít,protože travím většinu jízdy v kolonách a měl bych věčně zas..ny filtr pevných částic. :-) Jinak mam asi 1. model s novými displeji v Češtině a má i autostop,takže fakt spokojenost :-)

Doufám jen, že nebude poruchový, protože i když jsem měl tu Oktavku od novoty,tak se mi tam permanentně něco kazilo.
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od Joztar »

precitaj si techncka sekce ... a uvidis ze jedina vec co sa na tych autach kazi je spinac zadnych (5) dveri a niekolkym sa tu odierali zadne dvere na oplastovani ale vsetko to opravovali na zaruku -> su to chyby z vyroby. tu 1.4T orlando ani cruza moc ludi nema tak tazko tu hladat nejake commenty ku spolahlivosti, ale na opel fore daco najdes ... ten motor sa uz do oplov montuje nejaky ten cas.
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od Poky Ul »

Jo Orlando je fakt v pohodě auto -i a počítej s tím že to není jenom autobus ale i dobrý stěhovák já s ním zatím odvezl celé rodině všechno .(naposled o víkendu tchánovi válendu na chatu) :PP:
A ten vyšší posez a rozhled je paráda o nastupování a vystupování ani nemluvě -i Dej si do popisu barvu ,model a motorizaci .Pokud budeš chtít tak zde :arrow:https://www.chevroletclub.cz/viewforum.php?f=113 si můžeš založit své téma a pochlubit se se svým orlem. A o našem klubu ES už jsi četl :?: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... 13&t=19884
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od Poky Ul »

Tak už koukám že máš bílou -i :o)
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Los Pedros
Příspěvky: 29
Registrován: pon čer 24, 2013 10:20
Bydliště: Bratislava

Re: Orlando 1.4 LT+

Příspěvek od Los Pedros »

Mohl jsem mít i metalízu, ale bílá Orlovi fakt nejvíc sluší :lol:
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Motory“