Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Predoš
Příspěvky: 103
Registrován: pon kvě 13, 2013 14:30
Bydliště: Praha

Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Predoš »

Zdravím pánové,
tak jsem se před chviličkou dověděl, že mezi obchodníky běží info, že Chevrolet chce ukončit prodej v evropě :( je to bohužel od prodejce, který se okolo Oplů a Chevroletů motá více jak deset let a je celkem na dost vysokém postu. No snad se tak nerozhodnou, pak by byly opravy po letech velmi náročné :( Důvody bohužel také ještě nebyl schopen nastínit.
nyní: Honda CBR 600F 2012 - Akrapovič a CHEVROLET ORLANDO LTZ 2.0 VCDi 120kW/163k MT6 Start/Stop - bílá
dříve: Škoda 1000 Mb, Škoda 100, Škoda 105 M, Oltcit, Renault Twingo, Peugeot 307 Hdi, Suzuki Bandit 600N, Honda VTR 1000F
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Krtek »

To je podle mně kachna. Uvěřim až se to dočtu v Blesku nebo to uvidim na Nově :-)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Joztar »

tiez si nemyslim ze je to pravda ... predaje idu celkom dobre tak preco by to robili ... staci sa pozriet kolko beha new avei cruzov orlov a kade coho ineho ... jedine co moc nevidat je malibu a captavych tiez nie je moc ale sem tam sa nejaka najde ... tak preco by to robili :?:
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Predoš
Příspěvky: 103
Registrován: pon kvě 13, 2013 14:30
Bydliště: Praha

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Predoš »

jak jsem nakoupil tak prodávám, taky bych z toho neměl radost, nicméně zdroj je rodina, tak mě by asi jen tak nehoupal, prostě se zmínil co se na vedení povídá. A nemá cenu řešit kolik aut jezdí v ČR, on mluvil o Evropě.
nyní: Honda CBR 600F 2012 - Akrapovič a CHEVROLET ORLANDO LTZ 2.0 VCDi 120kW/163k MT6 Start/Stop - bílá
dříve: Škoda 1000 Mb, Škoda 100, Škoda 105 M, Oltcit, Renault Twingo, Peugeot 307 Hdi, Suzuki Bandit 600N, Honda VTR 1000F
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od 18lukin18 »

Je to urcite nesmysl
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Slam »

Predoš píše:No snad se tak nerozhodnou, pak by byly opravy po letech velmi náročné :(
Proč myslíš? I moje Leganza má už 11 let a není problém sehnat cokoliv, i když dnešní "Daewrolet" se k původním Daewoo už moc nehlásí a předepsaná min. lhůta výroby ND je 10 let od konce výroby.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Predoš
Příspěvky: 103
Registrován: pon kvě 13, 2013 14:30
Bydliště: Praha

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Predoš »

Slam píše:
Predoš píše:No snad se tak nerozhodnou, pak by byly opravy po letech velmi náročné :(
Proč myslíš? I moje Leganza má už 11 let a není problém sehnat cokoliv, i když dnešní "Daewrolet" se k původním Daewoo už moc nehlásí a předepsaná min. lhůta výroby ND je 10 let od konce výroby.
no co jsem se zde dočetl, tak již teď se často velmi dlouho čeká na díly, kamarád má Cruze a po lehkém zboření bylo dost náročné vše sehnat a nakonec to posháněl někde v Německu. Pokud se nyní čeká na díly třeba i měsíc, tak jak by to bylo pak, oni být díly mohou, ale k čemu mi to bude za dva měsíce, když potřebuji jezdit co nejdříve. Vlastně to bylo jediné, co mě od Orlanda odrazovalo, ale krása vozu vyhrála (a účelnost)
nyní: Honda CBR 600F 2012 - Akrapovič a CHEVROLET ORLANDO LTZ 2.0 VCDi 120kW/163k MT6 Start/Stop - bílá
dříve: Škoda 1000 Mb, Škoda 100, Škoda 105 M, Oltcit, Renault Twingo, Peugeot 307 Hdi, Suzuki Bandit 600N, Honda VTR 1000F
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od alvin »

No o tom sa točí už 3 roky,ale nie,že by Daewrolety sa prestali predávať v EU,keď tak tam možno Amreikanskyje :lol: Chevíky,tých sa tu beztak predáva doslova pár kusoviek,skôr ide o to,vraaaaaaaj,ma Daewrolet skončiť s krížikom na kapote a údajne sa uvažuje že ho nahradí zlomená poloos v nule :lol: :lol: :lol: ,teda že obchodné meno "Chevrolet" nahradí "OPEL",ako svojho času pri Isuzu,ale tie chýry idú už 3 rkoy,ešte v časoch,keď som aj ja mal Opla, to je asi možno len zbožné priane pár nemeckých novinárov :P.
Ja osobne to považujem za dosť málopravdepodobné,už len preto,že by mohlo dojsť ku kanibalizácii Corsy Aveom :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
wsskAT
Příspěvky: 136
Registrován: stř črc 17, 2013 14:31

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od wsskAT »

no tak prelepime znak za Opel :)
nebo pujde cely opel do kytek? a zustane chewoo?
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od ladinek »

V Renocaru v Brně již prodej ukončili -P tak kdo ví :o)
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
wsskAT
Příspěvky: 136
Registrován: stř črc 17, 2013 14:31

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od wsskAT »

ladinek píše:V Renocaru v Brně již prodej ukončili -P tak kdo ví :o)

fakt ? no je pravda, ze pred mesicem tam meli auta, a tedka pred tydnem jsem je tam uz nevidel.
Ale na sklade meli hodne veci a nerikali, ze konci.
Bajer o kousek dal uz taky neprodava
No a jeste ten druhej prodejce to ma a kdyz jsem se ptal, tak nerikali ze konci ...
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Scorpion.11 »

Renocar skončil, protože jsme mu tu dělali pěknou reklamu a lidi raději jezdili do BS :lol: :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od 357 »

Před časem jsem někde četl, že se Chevrolety sice v Evropě prodávají dobře, ale je to prý hlavně díky minimálním maržím, takže by to zas tak nelogické nebylo...
Ještě že už svýho Chevyho mám! :D
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Damek »

no v nemecku zase riesili, ze chevrolet chce ukoncit znacku opel a prejst pre europu len na meno chevrolet :lol:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od alvin »

Ciernygepard píše:no v nemecku zase riesili, ze chevrolet chce ukoncit znacku opel a prejst pre europu len na meno chevrolet :lol:
Ako som spomínal vyššie,ja som zas bol počul pravý opak,takže ide asi o obchodnú vojnu :P . Inak in sa tí predajcovia v dnešne dobe zlučujú. Ja som zas počul z hodnoverného zdroja,že v Nitre AUTOZOBOR (HYUNDAI) končí a predaj Hyundaiov ide pod Toyotu. Beztak,mať na nový,tak ho už kúpim tu ,v BA.hoci som s AUTOZOBORom nadmieru spokojný,nechcelo by sa mi kvôli každej prkotine lietať do Nitry :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“