Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Scorpion.11 »

Boeing737 píše:Žiadna databáza...oznam bol v predajni Opel na novom aute.
Tak nevím jak u vás, ale já jsem třeba dostal poštou pozvánku od Opelu na velké skladové slevy :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Boeing737 »

Ja-my asi nič,ale to by som sa spýtal ako je to s ochranou osob.údajov,lebo ak som dal súhlas,tak pre Chevy a nie pre Opel,aj keď je to GM....inak je mi to jedno,ide len o princíp.
A čo ti ponúkli?
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Joztar »

Boeing737 píše:Ešte počkaj-je to novinka tohoto roku a cena je ešte vysoká,aj keď nájdeš ešte uvádzacie ceny.
Skús si ale najprv do tej Hondy sadnúť po Orlande ;) aby ti nebola malá.
Inak aj mne sa páči-zaujala ma na prvý pohľad,ale ešte som nemal čas ju niekde vyskúšať.
Toyotu som skúšal...
Vzadu sa mi dotýkali vlasy vo výbave,ktorá mala strešnú roletu po celom aute...asi najvyššia.
Cocpit...cítil som sa ako v lietadle Cessna,ale kto nesedel v Cessne,tak mu to nebude vadiť :lol:
Palubná doska je na môj vkus príliš rovná,ale je to len o vkuse. Inak ide to pekne,radí to pekne,podvozok ok....teda na môj vkus a môj spôsob jazdy. Má to veeeeeľmi zaujímavú spotrebu,ale je to malé auto,aj keď je to combi. Bol to hybrid AT, čo som skúšal. Vtedy som ale ešte nevidel Hondu.
hondu by som zvazoval keby ze idem teraz kupovat now auto ... uz mam orlando a neoplati sa to predat a nemam dalsie prachy na vymenu auta po roku a pol ... holt orol bude musiet posluzit este par rockov kym ho vymenim ... resp. kym nasporim na dalsie auto :D
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od pekrtek »

Jsem zvědav, jestli Daewoo/Chevrolet najde také odvahu vrátit se.

https://www.ssangyong.cz/
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od Laco71 »

Za Ssangyongom stoji Mercedes , za Chevroletom GM a to je ina obchodna politika ,

ťažisko predajov GM je v Amerike , kde predáva stredné a ťažke pick-upy typu Silverado , ktorý mimochodom patrí medzi najviac predávané autaCELOSVETOVO (!)
a tiež veĺké SUV Suburban a GMC
predaj niekolkých stoviek kusov v lacných aut v Europe im vobec nechýba...

Mercedes ma ťažisko predaja v Europe a Ssangyongy predáva v Azii , teda zo všetkych svojich ziskov može dotovať
značku Ssangyong v Europe.

Ak by ludia v Cechach a na Slovensku neboli zmagoretí do Škodovky a všeobecne VAG Group, tak
by inak vyzerali predaje Chevroletu v čase ked tu bol.
Uživatelský avatar
ChOrlando
Příspěvky: 84
Registrován: úte lis 19, 2013 16:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatím nepotvrzená leč smutná zpráva

Příspěvek od ChOrlando »

Pochybuju GM tenkrát chtěl zavřít zkrachovalý Opel, ale domluvil se s EU ze německo do Oplu nalije miliardu € poté stáhnul z EU všechny auta vyráběné mimo EU... Takže poděkujte Bruselu za "kartelovou" dohodu... Samozřejmě pak pro GM byl samotný Opel k ničemu tak to prodali, ale díky dotacím myslím moc netratili to jen zákazníci v EU na tom tratí...
Orlando 1.8 Benzin
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“