Orlando recenze

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Orlando recenze

Příspěvek od smire666 »

Dlho som sa takto nenasmial :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Reklama
 

Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Orlando recenze

Příspěvek od slaza »

To jsou ty media, souhlasím s Tebou. Vždy jsem se těšil na nové auto, ale Orlík je konečně "A"uto. To je asi jako s tím autem roku, v čem je tak dobré, když si ho nikdo nekupuje. Znám firmy, které mají Roomster, ale známého nemám žádného. Škoda těch, kteří na "objektivní" srovnání nesrovnatelného dají.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Orlando recenze

Příspěvek od milosh »

Vzdyt roomster a orlik jsou uplne jiny kategorie :roll:
BTW: V nedeli se mi zdalo ze jsem taky mel orlika-bilyho, tak uvidime co nasledujici rok prinese -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
golias
Příspěvky: 73
Registrován: stř dub 11, 2012 20:52

Re: Orlando recenze

Příspěvek od golias »

Mám ten svět motorů doma kde je tento test a zrovna jsem zvažoval koupi toho vozu. Už je objednanej možná v sobotu bude. Spíš ale nechápu ten test jak srovnávají toho mrzáka (škodu) s Orlem a stejně v testu vyhrál. Jsou prostě věci mezi nebem a zemí. Ale jinak u mě vítězí Orel i když to bude moje první auto z koncernu GM tak doufám, že mě nezklame, už jsem měl všelijaké značky ale poslední tři Peugeota (teď mám 807ku) prostě jsem byl snima spokojenej. Měl jsem aji trojku golfa ale to byl zmrd prohnilej :D . Na Orla se moc těším sem jak malej kluk
Orlando 2.0VCDI LTZ AT. Bílá.
Uživatelský avatar
lord_maxx
Příspěvky: 161
Registrován: pon bře 05, 2012 15:25
Bydliště: Praha

Re: Orlando recenze

Příspěvek od lord_maxx »

Reaguji na tu "recenzi" :

Ano, s roomstrem jsem se byl projet hned jako s druhym autem, nad kterym jsem uvazoval. Pred tim byla jen fabia kombi. A po nem, po velice neuspokojivem svezeni verzi Style, byly na rade zastupci nizsi stredni jako nova astra, novy fokus, ochcafka, a protoze to porad nebylo ono, sedeli jsme ve scenicu, c-maxu, merive, yetim, c4 picasso, 5008 a nakonec jsme si vybrali Orlando.

Jsme zatim tri, sedm mist tedy podle me nevyuzijeme, a presto u nas vyhralo Orlando. Ano, ma to plasty nachylne na poskrabani, ano, je to "nizkonakladove" auto, nicmene nam bohate staci. Navic za super cenu. Roomstra tedy neeeee, dekujeme!

Srovnaval v te recenzi nekdo:

- bezpecnost?

- ne litry, ale praktickou velikost kufru? Vejde se panu recenzentovi do roomstra rozlozeny velky kocar, vedle sebe podvozek a korba tak, aby na zadnich sedadlech mohly sedet v klidu 2 dospele osoby?

- zkusil nekdo srovnat zakladni benzinovy motor? 1.2 HTP vs. 1.8?

No nic, kdo chce nekoho kamenovat, ten si duvod najde.

Jinak moc hezka recenze! Chevrolet evidentne nezaplatil, nebo zaplatil mene nez Skoda :-(
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ černá Carbon Flash
+ original hliníkové prahy
+ folie
+ aktuálně 17" originály, 16" zimní pneu na plechách čerpají síly ve sklepě
+ držák rezervy
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Orlando recenze

Příspěvek od dadif »

Nejlepší hláška v recenzi je ta, že (u Orlanda) 466 litrů zavazadlového prostoru nenadchne a (u Roomstera) 480 litrů je OBŘÍ JÁMA! :lol:
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Orlando recenze

Příspěvek od Sajner »

ja som sem dal aj svoju vlastnu recenziu, ale kedze je to uzivatelska recenzia, nie recenzia "odbornika", tak som zalozil nove vlakno. kto chce, nech si to pozrie - https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=102&t=19746
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Orlando recenze

Příspěvek od Poky Ul »

Tak já se nezasmál, já se nasral :(( To psal nějakéj škodováckej kretén :evil: Orlando možná viděl tak maximálně na googlu, jinak to není možný co tam píše za p...viny :roll: Asi má doma Roomstera s vyndanou prostřední sedačkou a má kufr , který má neskutečných 480l .Rádio za 5500kč :lol: možná dostal zdarma za tuhle vydařenou :?: recenzi.Už se těším na další test od autora Škoda Citigo vs Chevrolet Cruze :mrgreen: Vítěz už teď je samozřejmě jasný :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Orlando recenze

Příspěvek od tomask »

Nj škodovka.................. není nad lepší auto v republice 8)
Carthell Prg
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Orlando recenze

Příspěvek od Poky Ul »

golias píše:Mám ten svět motorů doma kde je tento test a zrovna jsem zvažoval koupi toho vozu.
Ten časopis bych přejmenoval na :PP: Svět Notorů :PP: střízlivej člověk to nemůže ani napsat :mrgreen:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
PETO
Příspěvky: 1170
Registrován: ned pro 30, 2007 17:53
Bydliště: POPRAD

Re: Orlando recenze

Příspěvek od PETO »

Poky Ul píše:
golias píše:Mám ten svět motorů doma kde je tento test a zrovna jsem zvažoval koupi toho vozu.
Ten časopis bych přejmenoval na :PP: Svět Notorů :PP: střízlivej člověk to nemůže ani napsat :mrgreen:

:lol: To by si musel premenovať asi všetky motoristické časopisy . :( Tvrdím z vlasných skúseností . -P
Daewoo Matiz SE,r.v.2001 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 8V Direct,r.v.2008 -> ex
Daewoo Tico SX,r.v.1996 -> ex
Chevrolet Aveo Sedan 1,2 16V,r.v.2011,edícia 100 -> ex
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 229
Registrován: stř bře 30, 2011 19:57
Bydliště: Humpolec

Re: Orlando recenze

Příspěvek od vasek »

Fakt skvělá recenze, holt až postaví GM továrnu u Prahy, tak se to vylepší. Nyní jsou nejlepší auta Škoda a koncern VW, potom Kia a Hyundai, pak taky nějaká Dacie nebo co :PP:
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: Orlando recenze

Příspěvek od luke1 »

Na me to teda pusobi dojmem, ze tak velci kreteni preci ti redaktori byt nemuzou, aby psali takove sracky, a ze jde tedy o zaplaceny PR clanek na Roomstera. Na jednu stranu si vsimaji docela detailu, na druhou stranu resi zavazadlovy prostor jen podle papirovych udaju a nesmyslne nizko polozene roletky u Orlanda (a tim padem mnohem vetsiho prostoru nez je v papirech) si nevsimnou.... nejvetsi perla pro me je hlaska, ze se Skoda nepodbizi vice nez dvouletou zarukou :o)
Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: Orlando recenze

Příspěvek od luke1 »

Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Orlando recenze

Příspěvek od Poky Ul »

Tak to je dobrý -i -i -i -i :lol:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“