Chevrolet Cruze 1.8 pomoc - přední nárazník, přední světla

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
christinechevrolet
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 23, 2016 21:22

Chevrolet Cruze 1.8 pomoc - přední nárazník, přední světla

Příspěvek od christinechevrolet »

Ahojte všem,

jsem tu mezi Vámi nová a potřebovala bych radu od zkušených.

Pořídila jsem si půl roku zpátky Chevrolet Cruze 1.8 benzin + LPG 2010 dovoz z Německa, jezdím už nějaký pátek klidně a bez nehod, ale jednou musí být poprvé a před pár týdny jsem dost ťukla celý předek...přední nárazník, mřížku, chverolet znak - jsou to jen kosmetické vady, světla, kapota a blatníky by měli být ok. V Olfin caru mi to spočítali na 32 tis opravu, takže na autorizovaný servisy kašlu a origo asi úplně nepotřebuji.

Na internetu jsem pátrala po nových dílech a cena za přední nárazník byla cca 1000,- mřížka asi tak podobně... No prostě bych si to dokázala sama poskládat do 4 tis :D
Jak tohle řešíte vy? Poraďte servis, někoho kdo pomůže nebo jak si to mám levněji obstarat.?? Zatím nemám mechanika, kterýmu bych úplně důvěřovala, takže dokud něco nehoří tak raději počkám a doporučení.

Taky jsem přemýšlela o nových světlech LED Daylight neon, černé - máte někdo jiné než ty v originálu?

Díky za postřehy a rady ;)

Kristýna
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Chevrolet Cruze 1.8 pomoc - přední nárazník, přední svět

Příspěvek od Rudolf Š. »

Ahoj, po nedávné vlastní zkušenosti můžu říct že to jak to vypadá z venku není rozhodující :D nedávno jsem měl malej ťukanec na autě nic moc a cena byla 50 tisíc, měl jsem v tom teda i světlo, jenže byly tam rozbité i věci které nebyly vidět -P -P teď po 2 měsících to mám rozbité znovu a ještě víc tak se hrozím toho kolik to bude stát :/
Počítej s tím že pokud máš rozbitou masku tak to budou nejspíš i plasty okolo chladiče a možná i nějaké držáky -P Díly karoserie se prodávají bez laku -P takže máš další peníze na víc -P ale i tak mi to přijde levný :? 1000kč nárazník? na mého Cruze, mám model po Faceliftu stojí 12 000kč :shock:

Ještě zkus napsat odkud jsi ;) ať ti můžeme poradit nějakého mechanika :PP:

K těm světlům, na výběr spousta krásných světel -i ale ještě jsem neviděl žádné které by měli atest na české silnice -P

No a jinak ať ti slouží bez problémů,držím palce :D
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Chevrolet Cruze 1.8 pomoc - přední nárazník, přední svět

Příspěvek od hoza »

Řada dílů se dá koupit levně třeba ta maska za 1000kč je reálná cena ale je to bez laku a bez záruky že to pasuje na tvého cruze. Věřím že nějaká menší dílna je schopná ti to udělat vše za třeba třetinu ceny značkového servisu.
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Cruze 1.8 pomoc - přední nárazník, přední svět

Příspěvek od Petr S. »

Je to pojištěné,nebo z vlastní kapsy???
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“