defekt cesta I triedy

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

defekt cesta I triedy

Příspěvek od romanbb »

Ahoj, po dnešnej rannej udalosti sa zvedavo pýtam či už niekto riešil stažnosť o úhradu sumy na slovensku spravu ciest, alebo v mojom prípade národná dialničná spoločnosť. Objednal som si už novú gumu, no kus mám lepty keď som videl že guma je už vyzutá :( Zdokumentoval som si to, chcel by som napísať, ale ak niekto má osobnú skúsenosť s takýmto riešením dajte na známosť 8)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: defekt cesta I triedy

Příspěvek od Mefisto »

U nas bys mel na misto volat PCR
romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

Re: defekt cesta I triedy

Příspěvek od romanbb »

No jo, ale naši policajti by mi dali pokutu, že som vraj neprispôsobil rychlost stavu a povahe vozovky. Tak asi po 5 telefonátoch či mám zavolať políciu alebo nie som sa na to vykašlal a pofotil to. Navyše odhadovaná škoda nepresiahla 4000€, len dúfam že nedostala na hubu náprava a disk :?
Uživatelský avatar
Mato_PP
Příspěvky: 156
Registrován: čtv kvě 03, 2012 16:53
Bydliště: Poprad

Re: defekt cesta I triedy

Příspěvek od Mato_PP »

No pokial nie je usek vyznaceny ze su tam dieri tak policajti nemaju dovod ti dat pokutu
Chevrolet Aveo LTZ 1,3D SDE 95 k
Renault Megane II 1,4 16 V (predané)
romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

Re: defekt cesta I triedy

Příspěvek od romanbb »

No, je tam len 70 ka, avšak išiel som cca 50 lebo na krajnici stál ďalší pán s defektom a oproti šlo auto tak sa to ťažko obchádza :) Len to je dôkaz ktorý sa ťažko dá dokázať, kedže som nemal kameru :) ale chvalabohu je to cesta I triedy a nie II. takže u NDS by som mohol uspieť viac... aspon si to myslím. Na SSC (správu ciest) mám recenzie 50:50, aj sa podarilo aj nie. V tom prípade že áno, tak bolo preplatených 90 % výdajov na opravu.
Iacobus
Příspěvky: 958
Registrován: pát zář 10, 2010 10:51
Bydliště: Slovakia

Re: defekt cesta I triedy

Příspěvek od Iacobus »

Aj nejakého svedka by to asi chcelo. Ak nemáš, :roll: ....tak aj nejakého svedka by to chcelo :lol: :lol: :lol:
romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

Re: defekt cesta I triedy

Příspěvek od romanbb »

No, bol tam pán predomnou, ktorý tiež prerazil pneumatiku, aj sme sa rozprávali ale posledná vec, ktorá mi naozaj napadla bola, že budem potrebovať jeho číslo. :? :? Ale, kedže ma odťahoval odťahovák, tak svedok nemôže byť nikto, kedže som bol sám :D Proste parada. Teraz ma trošku mrzí, že mi ešte neprišla tá kamera do auta :D
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Pokec“